AtrisinātaPēteris P. - Krāpšana

Pēteris P. Pēteri - man par Tevi pagaidām nekas slikts nav sakāms, Bet mums bija noruna, es joprojām gaidu :) Līdz rītdienas 15.00 . Pēc Tam daudz ko publicēšu šeit :))
Pēteri Pēteri, Tu man uzrakstīji skaistu epastu - ka norēķināsies ar mani līdz Svētdienai. Tagad jau ir tešdienas nakts, un kārtējā klusēšana no Tevis. Pēteris izrādas ir meiteņu vaņģotājs un apkrāpējs pa tā teikt erotisko novirzienu ;) Tad ka viņš dzīvo Skandināvijā netraucē šmaukt Latviešu meitenes :) Epasts Pētera kungam sākas ar [slēpt]@inbox.lv :) Ja TU Pēteri neatbildēsi uz maniem epastiem, un beidzot nenokārtosi 2 mēnešus ieilgušu sasvstarpēju lietu , tad publicēšu šeit arvien vairāk informācijas ;)

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Katrīna111 27.04.2017

Problēma tika veiksmīgi atrisināta.

K

TasEsLV 27.04.2017

Gaidu vairāk informācijas - piemēram pilno e-pastu vai alkstu noskaidrot varbūt pat valsti kurā viņš dzīvo. Negribu kļūdīties ,bet tas ir minējums kāda informācija tev ir par viņu.

S Stenlijs 27.04.2017

Nu erotiskas izklaides maksā naudu. Par žigolo pakalpojumiem arī jāmaksā.

Den91 27.04.2017

Катрина, давай встречатся :)

"Sūdzību var dzēst ;))" - nekas nesanāks. Dzēšgumijas beigušās. Tagad šis Katrīnas draudu vēstījums paliks uz visiem laikiem un visi prātīgie Katrīnai metīs līkumu. :D

S Stenlijs 28.04.2017

Žēl, ka tik ātri atrisinājās, jau popkornu nopirku un gaidīju ieilgušās lietas materiālus.

S SHARON77 21.04.2022

Sveika, dārgā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com )