www.sudzibas.lv "Pet Center" Globuss Pārdevēji un prece

"Pet Center" Globuss - Pārdevēji un prece

Gribēju pasūdzēties par jauno Cēsu Pet center!!! Ieeju kā klients jaunajā veikalā, man nepievērš ne mazāko uzmanību pārdevēji. Ar izmisīgu acu skatienu cenšos noķert pārdevēju skatienu, kuri savā starpā kaut ko ķiķina un man nepievērš ne mazāko uzmanību! Cenas? Šausmīgas!!! Kāpēc likt zemas cenas, ja tās pēc nedēļas tiek paceltas astronomiski augstas? Nesaprotu šī veikala vadību! Lai pārdevēji pastaigā pa citiem zoo veikaliem un paskatās kārtīga pārdevēja etiķeti! Šiem pārdevejiem vajadzētu nokaunēties! Vienkārši es šajā veikalā neatgriezīšos!

I

C celka 30.09.2010

Kur problēma - ja kaut ko vajag, pieej klāt vai uzsauc un pajautā! Zin tā kā mēmas butes!

S santamaria 30.09.2010

Eu, Igor, nemāki melot! :) Pirmkārt, reti kurš vīrietis māk rakstīt ar pieturzīmēm, īpaši komatus likt. Otrkārt, diez vai tu tik kautrīgi stāvētu un meklētu pārdevējas acis kā tāds mazs meitēns... Laikam kādam traucē, ka Cēsīs jauns veikals atvēries.

T tosanta 30.09.2010

nu gan vīriešus noliki, daudzi māk rakstīt ar pieturzīmem, kā kādam var traucēt ka veikals ir atvēries??? Taisni japriecājas, parasti taču topošie klienti tikai par to priecājas ka kautkas jauns, puisim uzmanibas trūkums:)

C caramelle 30.09.2010

Es arī nedomāju ka kādam šis veikals traucētu.

Mamma 30.09.2010

Veikals kā veikals un pārdevējas tieši tādas pašas kā visur citur, nu neraksta te cilvēki sūdzības par to ka uz viņiem nepaskatījās veikalā pārdevējs. Naturāla konkurentu apdiršamā lapele. Te atkal smird!

E Evelīna 30.09.2010

Es biju iegājusi tai veiklā, bet nesapratu vai man ceļos jākrīt lai mani apkalpotu??? Izskatās ka tās pārdevējas gadiem nav tikušās ka sēž un klačojas:( Tā gaidīju kad atvērs to veikalu bet čiks vien ir žēl:((

M Maza 15.10.2010

Iepērkos šajā veikalā, bet manuprāt tiešām konkurentiem nav ko darīt, Jūsu zināšanai tur nav pārdevējas, laikam dzimumu nemākat atšķirt, strādā puisis un meitene. Tapēc labāk skataties ko rakstat. Un sākumā pārliecinieties, kā ir patiesībā!

M Mazina 17.10.2010

Pilnigs sviests!!! Taja veikala es neiesu, jo vienreiz iegaju, pajautaju elementaru jautajumu, ne puisis ne maitene nemaceja atbildet uz so jautajumu! Tada gadijuma kadi idioti strada taja veikala!!!

B baiba 17.10.2010

Mazina, ja jau zināji, ka elementārs jautājums, tad kāpēc vispār jautāji!?

M Margita 04.11.2010

ja liela konkurence-8zooveikali cesis-nav nekads brinums ka ssita aiz bezdarbibas zeluma un greizsirdibas notiek.naksies kadam bankrotet.labak savu brivo laiku veltiet kautkam pratigakam par citu nomelnosanu ;)
eju tur jau kadu menesi-un nevienu reizi vairak par vienu pardeveju-neesmu redzejusi.apkalpo ar ka pienakas, nav uzbazigi, ir pieklajigi, katram savs viedoklis, savas novirzes, atieksme.Tadi mes te esam ''draudzigie''Latviesi.

K kruell 23.11.2010

taa nav tikai zoo veikala darbinieku vaina, bet gan prieksnieciibas vaina ka pienem darbaa jauniesus, kuriem nav nekaads sajeegas no dziivnieku bariibas, pareizas kopsanas un kkaut mazakaas sajeegas par kulturu darba vietaa!!!

Z Zane 23.11.2010

nju ja taadi nu mees esam tad kad paardeveeji veikalaa naak klaat tad arii nav labi..luuk uzbaazoties!! bet taa jau ir cilveekam jau nekad nav labi!1

L Larisa 05.12.2010

Piekriitu Kruell. Es tur ar vienreiz iegaju. Prasiju kucenam blusu siksnu. Man teica, ka neesot kuceniem blusa vispar, kur nu vel blusu siksnas un iedeva kakenu blusu siksnu. tatad kakeniem ir, bet kuceniem nav??? Prasiju pie reizes kucenu sauso baribu, bet man dod pieaugoso baribu!!! Tad tik tiesam, milie cilveki, JUMS nav ne mazakas saprasanas no ta, ko jus tur dariet. Atsezat savas stundas un ejat majas? Njaaa. Komentari vnk lieki sajam veikalam. Ejot garam var redzet, ka darbinieks darba laika sez draugiem.lv!!! Tada gadijuma, darba devej-kadus idiotus tu nem darba??? Nokauniniet savus nemakuligos darbiniekus un apmainiet pret zinosakiem!!!

L laura 25.12.2010

Idiots ir priekšnieks, un viņa gudri padotā menedžere, kura pat nezin likumus, tāpat kā priekšnieks...

M Maška 03.01.2011

:Dkur tad zali apipejies zēniņš ir pazudis?

D dace 03.01.2011

Pārāk uzmācigai pārdevējai trāpīju, nepaspēju pet ieiet ieksā ka jau blauj vai palīdzēt? Biju tajā veikalā pirmo reizi tā kā pat nezināju ko īsti meklēju, diemzēl tāda uzmācība aizbiedēja! Vajadzetu tacu laut picējam arī no sākuma kaut mazliet apskatīties un tad uzbāzties!

M Maška 04.01.2011

kas tur briesmigs ja uzprasa vai nevaig palidzet kautko atrast?!ja neuzprasa-slikti-neatrodot acis utt. ja uzprasa-atkal slikti! jus uz veikalu nakat lai kašķi meklētu vai tapec ka kautko vaig iegadaties?! darit nav ko!

G gudrā 04.01.2011

Laimigu Jauno Gadu

S Sad 15.01.2011

Ta vien liekas ja stavi aiz kases, tad atseviskiem eksemplariem esi nieciba.Uzrodas "pirceji", kas neapmierinati ar dzivi vai soprta pec noliek Tevi uz nebedu no galvas lidz kajam.Atliek nenokert skatienu, nepaklanities vai uzreiz nelekt kajas-ka Tu jau esi nepieklajigs un nekam nederigs pardevejs.Veikalu pietiek-lai tac iet uz tadiem, kur pie durvim sagaidis.

Z zipchiks 17.06.2011

Njaa, taja veikala vnk pretigi ieiet. Pardevejas norojusas ka cukas resnas, sez un ed cilveku klatbutne. Vnk pretigi noskatities. Nav jau brinums, ka klientu nav. Neviena no tam trijam mulkem nezin neko pa dzivniekiem un telo baigas gudrites. Pretiigi!!!