pet center - apkalpošana

17.jūlijā gribēju iegādāties kaķim sveramo barību PET CENTER veikalā Nīcgales ielā 46, t/c MAXIMA XX,
veikalā nebija neviena pircēja, tāpēc domāju, ka neapgrūtināšu pārdevēju, dodot arī sīkāku naudu.
Pārdevējai lūdzu iesvērt barību viena lata vērtībā, piedāvājot sīkākas monētas.
Viņa atteicās tās pieņemt, paskaidrojot, ka viņai tās nebūšot, kur likt.
Domāju, ka jebkura naudas monēta ir jāpieņem, kamēr tā nav izņemta no apgrozības.
Tā mans kaķis palika bez barības,-ko arī pārdevējai pateicu, bet atsaucību tā arī nesagaidīju.
Turpmāk šo veikalu vairs neapmeklēšu.

E

I Iluta 17.07.2013

Protams, ka jāpieņem visas monētas, bet, lai sevi attaisnotu, pati neuzrakstīji, ar kādām īsti gribēji samaksāt, un kur ņēmi tik daudz sīknaudas, cūciņu sasiti?

S SOFA 17.07.2013

Man meita sakrāja naudiņu uz spelīti un aizgāja uz veikalu. 17.50 Ls paņēma pa 1san. un pa 2. sant. Trīs kasieres skaitija un beigas pateica, ka malacis ka tik daudz sakrāji.

V veiksminiece 17.07.2013

pet centrs iet prom no LV, pārdevēja paliek bez darba, man ar viņas vietā būtu Po...
kaut gan parasti nostrādāju godīgi līdz pēdējai dienai .

K Krishinjsh 18.07.2013

Šis Latvijā ir ļoti tipisks gājiens manuprāt, tajā pašā laikā arī diez gan tracinošs, var saprast Jūs. Es parasti sāku kaškēties ka nauda paliek nauda, parunāju muļķības par manis diskriminēšanu un pārdevējas parasti pieņem naudu, galvenais pakasīties, tādā valstī dzīvojam..! :)