www.sudzibas.lv "Pet center" Ādažos riebīga attieksme pret mazajiem apmeklētājiem

"Pet center" Ādažos - riebīga attieksme pret mazajiem apmeklētājiem

Pet center veikala Ādažu "Apelsīnā" pārdevējs liela auguma vīrietis acīmredzami ienīst veikala apmeklētājus - bērnus. Veikalā bērnu acu augstumā būros atrodas zvēriņi un zivtiņas. Redzēju, kā viņš fiziski spēcīgi atgrūda no stiklotā akvārija aptuveni 2, 5 gadīgu mazuli. Ja arī mazie atstāj pirkstu nospiedumus uz stikla, vai sarežģīti tos notīrīt? (konkrētajā gadījumā bērns pat nepieskārās stiklam).
Līdz šim biju šī veikala kliente, vairs tur kāju nesperšu ar saviem bērniem.

D

M marika 23.08.2010

Es uzkatu ka šis virietis pareizi darīja, jo veikals nav ne zoodārzs ne arī kāda izklaides vieta :)
Un par jaunajām mamiņām -neaudzinātas reti kura mamiņa ir tāda kas kaut ko aizrādīs savam bērnam :(
diemžēl tas tā arī ir :(
pašai nav bērnu, bet paskatoties uz vieglprātīgo un vienaldzīgo attieksmi pret bērnu '' lai viņš iet un dara ko grib'' nu piedodiet māmiņas, kas tad jūs esat savam bērnam marionete kas staigā līdzi :) :D :D :D ???????
no sākuma paskataties uz sevīm un tad vainojiet kādu citu savās problēmās :)
un es arī uzskatu ----veikālā nav paredzēts visu gramstīt ar rokām, kur nu vēl dzīvnieku būrus!!!

D Dīdī 23.08.2010

Ščiet tiem kas iet uz to Pet centr strādāt pirms tam jāpārbauda nervi:D:D:D
Pati strādāju tirzniecībā un zinu kā mazie uzvedas veikalā, bet es tādos brīžos nekliedzu negrūžu un kur nu vēl ļaunāk pēctam netā viņus un viņu mammas nesaukājau.
Te jau iet runa par to ka mazais ieejot veikalā paņem rokās kādu lietu, bet tai pašā laikā ko lai dara rotļlietu veikali ar viņu mantām mazie pat spēlējas un neviens nekliedz.
Esmu redzējusi kā bērni ziemassvētkos rāda mammām stikla bumbas ar sniedziņu un neesmu kliegusi vai aizrādījusi, jo arī lielajam var gadīties viņu nomest.
Un kā raksta Netīrs stikls pašai bērnu nav, tad lūdzu nespriediet par ko tādu ko neesat piedzīvojusi un nezinat kā tas ir būt mātei:) Ja arī saplīst kāda no tām jūsu Dārgajām mantām par to vienmēr var samaksāt:)

C Chill 23.08.2010

Varbūt pie ieejas uzrakstat ka ar bērnu ieeja aizliegta:D
Psihie pārdevēji:D:D:D:D:D

Mamma 23.08.2010

Nekad neesmu redzējis tādu ažiotāžu ap vienkāršu aizrādījumu nesist pa stiklu. Tūkstošiem pārdevēju visā pasaulē aizrāda neaudzinātiem pircējiem bet neviens no tā neceļ tādu gadsimta skandālu internetā. Vai tad godīgā ceļā nemācējāt veikala telpas sadalīt?

U User67644p 23.08.2010

Godīgi kā tas ir mazo pagrūž un viņš šņurkstēdams ar mammu aiziet prom?

Mamma 23.08.2010

Esmu šokēts par sūdzību. Zinu cik ļoti labi pārdevēja attiecas pret manu mazmeitiņu. Domāju sūdzība nav pamatota bet ir domāta kā atriebība vai provokācija. Viss ko varu pateikt šai lietā ir domājiet cilvēki ko rakstat. Vai gribētu kaut ko tādu par sevi lasīt vai saviem tuviniekiem? Nepatiesi meli ir divtik sāpīgi.

K kik.. 30.08.2010

pārdevēji ir labi, un nē, nav ne mani draugi ne radi (kā te viens/a jau iedomājās savā tizlajā prātiņā), es pati tur bieži iepērkos un pārdevēji ir kolosāli. zinoši un izpalīdzīgi!
manā klātbūtnē sieviete ir prasījusi pārdevējai, vai viņa var pieskatīt viņas 4 gadīgo dēlu, kamēr viņa ieies Rimītī? tas ir normāli? cilvēki nezin robežas...