www.sudzibas.lv "Pet center" Ādažos riebīga attieksme pret mazajiem apmeklētājiem

"Pet center" Ādažos - riebīga attieksme pret mazajiem apmeklētājiem

Pet center veikala Ādažu "Apelsīnā" pārdevējs liela auguma vīrietis acīmredzami ienīst veikala apmeklētājus - bērnus. Veikalā bērnu acu augstumā būros atrodas zvēriņi un zivtiņas. Redzēju, kā viņš fiziski spēcīgi atgrūda no stiklotā akvārija aptuveni 2, 5 gadīgu mazuli. Ja arī mazie atstāj pirkstu nospiedumus uz stikla, vai sarežģīti tos notīrīt? (konkrētajā gadījumā bērns pat nepieskārās stiklam).
Līdz šim biju šī veikala kliente, vairs tur kāju nesperšu ar saviem bērniem.

D

R Regīna 13.08.2010

Bet Limbažos ieejot ar bērnu viņam skaļi pasaka tikai neaiztiec neko ar pirkstiem:( Bet ar ko tad 5gadus vecs berns tā atšķiras mēs arī tur vairs neejam jo citos Limbažu veikalos attieksme ir jauka.

D Dīdī 13.08.2010

Tad jau tam mazajam bija jalido ja jau ar spēku grūda;)

P pufa 13.08.2010

Lido! un tev pasaule plašāka vērsies!

K kik.. 15.08.2010

padomājiet, kāpēc tas tā ir..? mazi bērni sit ar rokām pa akvārijiem un citu dzīvnieku "mājām", ja saplīst stikls, KURŠ PĒC TAM BŪS VAINĪGS???? zinu šo vīrieti un pat biju klāt šajā šķietamajā incidentā!!! ja pārdevējs tā dara, tātad ir iemesls.. nevajag dusmoties, protams, katrai māmiņai jau liekas, ka viņas mazais puncītis neko sliktu nevar izdarīt!! tad ziniet-VAR!!! veikals ir ok, man patīk tur, pārdevēji zinoši un pretimnākoši! :)

K Katt23 15.08.2010

To Kik tas tur laikam tavs vīrs? Ceru ka tavus bērnus ar kāds tā pagrūtīs lai tu saprastu ka tas nav normāli:) Tad jau skolā arī ja ko salauž skolotāji var grūtīt bērnus, Liekas kungam vissas dienas laikā bija sakrājies un izgrūda viņš to uz mazāko:( Ja tas būtu mans bērns tas ''Vīrietis'' tagad būtu bez darba.

Mamma 15.08.2010

Cūkas jūs esat ne cilvēki. Kā var strādāt ja cauru dienu nāk neaudzināti bērneļi un bungo pa stiklu ar netīrām roķelēm. Bērnus vajag audzināt, nevis sūdzēties internetā. Nu ja, nav jau laika bērnus audzināt ja visu dienu pavada inetā. Neesmu pārdevējs. Essmu vienkārš garāmgājējs un bieži iegriežos šai jaukajā veikaliņā. Abi pārdevēji ir patīkami cilvēki un vienmēr laipni. Neticu ka kāds no viņiem ir par stipru aizrādījis, vajadzēja bērna mammu veikala melnajā sarakstā ar visu bildi pie sienas pakārt un vēl pa pārējiem veikaliem izsūtīt. Tad zinās ka bērniem ir jāmāca uzvesties sabiedriskās vietās, ko drīkst un ko nedrīkst.

R REGINAI 18.08.2010

Zini smieklīgi ko Tu tur raksti par Limbažiem.
Un tas ir normāli, ja bērniem pasaka, lai ar rokām neko neaiztiek, tajā skaitā stiklu. Gribētu redzēt ko pati darītu, ja dienā vairāk ka padsmit bērnu visu gramstītu un mantas ar rokām aiztiktu, prece vienkārši nebūtu pārdodama. Un, ja aizrāda, tas nenozīmē, ka uzreiz nelaipna. vajag saviem bērniem sekot līdzi, nevis vienus pašus laist veikalā.

E eN 18.08.2010

Arī strādāju zoo veikalā (Rīgā), un ziniet, tas pilnīgi tracina, ka daži vecāki atstāj mums tos neaudzinātos bērnus, it kā mēs būtu kkads bērnu laukums. Ja nu gadījumā, bērns tiešam izdauzīs stiklu un paliks bez rokam? Vai tad tiešam jūs domājāt, ka pārdevēji ir kkadas auklītes? besi arā... vajag audzīnāt savus sīkaļus, kā uzvesties veikalā!

R Regīna 18.08.2010

(Bet Limbažos ieejot ar bērnu) Palasi tekstu bērnu vienu nelaižu, un viņš ir pietiekami liels lai saprastu ka neko ar rokām nevar aiztikt.

Mamma 19.08.2010

Kāds te sakars ar Limbažiem? Varbūt vēl uzrakstīsi kas nepatīk Vācijā un Itālijā??????

G Gunta L. 19.08.2010

Pilnībā piekrītu raksta autorei. Arī es savureiz, kad iepirkos t/c "Apelsīns", ļāvu saviem bērniem (12g.v.) doties uz "Pet Center", lai iegādātos mīluļiem barību. Bērni pēc neilga laika atnāca atpakaļ, sakot, ka bērniem šajā veikalā acīmredzot nav paredzēts iepirkties. Šis pats pārdevējs, gara auguma vīrietis, maniem bērniem esot pateicis, lai neaiztiek mājdzīvnieku ēdamtrauciņus, jo tie varot nokrist un sasisties (pieminēšu, ka bērni tikai SKATĪJĀS uz šīm precēm, nevis AIZTIKA!). Tad bērni gājuši pie stenda, kur ir siksniņas suņiem un kaķiem, pārdevējs aizrādījis, ka neko aiztikt nedrīkst, jo arī šīs lietas var salauzt, un tad vēl nelaipnākā balsī sacījis, ka vecākiem barga nauda būs jāizdod. Pēc neilga laiciņa pārdevējs maniem bērniem sacījis, ka labāk, lai viņi dodas pie mammas atpakaļ. Tā nu mani bērni tika 'izdzīti' no veikala. Protams, man nav problēmu doties uz citu zoo veikalu, kurā attieksme ir laipna (to arī daru!), taču ar nožēlu jāatzīst, ka šādā veidā veikals pazaudē klientus, jo parasti tieši bērni ir tie, kas savus vecākus pierunā nopirkt dažādus sīkumus saviem mīluļiem, līdz ar to kļūst par klientiem.

Mamma 19.08.2010

Neticu Guntas teiktajam, tā vien liekas ka Apelsīnā grib ieperināties kāds no tiem dārgajiem mājdzīvnieku veikalniekiem. Acīm redzama konkurences uzdarbošanās. Fui, cik pretīgi! Un pēc mēneša mēs jau tur redzēsim citu izkārtni, bet preces būs 3x dārgākas. Aiz letes stāvēs mākslīgi izkrāsota blondīne un saldā balstiņā mēģinās mūsu bērniem iesmērēt galīgi nevajadzīgas lietas par zelta cenām.

R Regīna 21.08.2010

To ? tas ir veikalu tīkls tādēļ uzsveru to ka ne tikai Ādažos ir jāpiedomā par darbinieku attieksmi.

A Agnese 22.08.2010

Muļķības, tur tiešām strādā zinoši cilvēki, un par savu bērnu jāuzņemas atbildība vecākiem, nevis kā notiek gana bieži`, bērni tiek atstāti veikalos - Zoo, rotaļlietu vai grāmatnīcā, lai tikai sencim netraucē iepirkties Rimīti!
Par Apelsīnu runājot, labāk paskatieties kāds daiļums pie ārdurvīm sagaida - šķiet ka mūžīgie Helovīni!!!

O Omīte. 22.08.2010

Diemžēl, ir ļoti daudz vecāku, kuri ļauj saviem bērniem darīt visu ko grib.Esmu redzējusi, kā bērni veikalos rausta mantas, visu aizstiek ar rokām, un vecāki nemaz neaizrāda.
Runājot par Zoo veikalu, un stikliem- mīļie vecāki, vai esat aizdomājušies par dzīvniekiem, kuri atrodas būros, kā viņi jūtas kad nemitīgi dauza pa stikliem, un ar ko pārdevēji tīra stiklus.Vienreiz nācās dzirdēt, ka pārdevēja izskaidroja jaunajai māmiņai, ka stikli katru rītu tiek tīrīti ar dezinfekcijas lidzekli, kas paliek uz bērna rokām.
Kāpēc neviens nav sašutis, par to, ka Zoo dārzā netiek pie dzīvniekiem, bet ir jāskatās pa gabalu.

S sliktais 22.08.2010

Nu kā var kko tadu samurgot? Apvainojās par aizrādījumu?
Cik zinu, tad tajā veikalā ir videonovērošana, un šaubos, vai pārdevējs kkādu neaudzinātu vecāku dēļ riskēs palikt bez darba...

P patstāvīgāpircēja 22.08.2010

Patiesība ir daudz skarbāka...
Brīdī kad iepirkos, no zvēru puses atskanēja vairāki būkšķi, sitieni pa stiklu. Paskatījos uz to pusi un redzēju kā mazulis (apmēram 2, 5-3 gadi) ar dūrītēm zvetē pa būra stiklu. Māmiņa tupēja blakus un pat nedomāja aizrādīt. Kad bērnelis to pašu darbību ar kulaciņiem atkārtoja, pārdevējs piegāja un atvainojoties aizrādīja ka tā jādara nav un neuztraucas par iespējamo saplēsto stiklu, bet gan par to, ka bērns var savainoties ar stikla lauskām. Jā, iespējams, ka tas tika pateikts augstākā tonī kā ierasts, bet pat man sanāca dusmas par vecāku bezatbildību.
Un tas, ka šis pārdevējs nemīl bērnus ir tīrākās muļķības! Pati esmu redzējusi kā viņš dod glaudīt bērniem trusi vai tās vienmēr skrienošās peles.

D Dite 23.08.2010

Konkrētajā gadījuma bērns nemaz nepieskārās stiklam, tikai un vienīgi skatījās no sākuma līdz beigām.
Nav jāprojecē dusmas uz tiem mazajiem kas patiešām sit ar dūrēm pa stiklu pret bērnu kas tikai pēta zvēriņus.
Necilvēcīga un neprofesionāla rīcība.
Ar konkurenci te nav nekāda sakara.
Neiejaucos, jo steidzu savākt savus mazos no veikala. Pārdevēja dusmas un naids bija rakstīti viņa sejā.

Mamma 23.08.2010

Kā tad nav nav nekāda sakara ar konkurenci, smiekli nāk! Pati tici tam ko esi uzrakstījusi? Labākais veikals ko zinu pierīgā.

N netīrs stikls 23.08.2010

Domāju, ka pārdevējam vienreiz piegriezās- nāk jaunās māmiņas ar saviem bērneļiem zooveikalā IZKLAIDĒT savus mazos, bet nevis ķo pirkt. Tas ir VEIKALS un nevis ZOODĀRZS. Un cilvēks strādā un saņem algu kā pārdevējs un nevis puņķaino sīko izklaidētājs.
Vispār veikalos, kur ir stikla vitrīnas, mātes varēja padomāt, ka kādam visu dienu 'jāskraida un jāslauka šo mazo roķeļu nospiedumi. Un vairāk vajag nodarboties ar savu bērnu audzināšanu, ka nedrīkst visu apgrābstīt.