www.sudzibas.lv Pest Reject TV SHOP - krāpšanas kantoris!

Pest Reject - TV SHOP - krāpšanas kantoris!

Jau laiku atpakaļ TV SHOP pasūtīju taurenīšus, lipināmus pie miesas, lai šie darbina muskuļus, liekot pazust taukiem un svaram..... Pēc 3 nedēļām intensīvas lietošanas sapratu, ka ,pirmkārt, esmu ''alnis'', otrkārt, ka kantoris reāli sūkā,piedāvājot reāli nederīgu mantu. Neko neteicu, jo to varēja norakstīt uz manām fizioloģiskajām īpatnībām. Bet uz ko norakstīt to, ka Pest Reject nereaģē ne uz tarakāniem, ne mušām, ne pelēm? Nē, tomēr reaģē - siltums, ko tas darbojoties izdala, kalpo kā ideāla tusiņu vieta tarakāniem. Cik saprotu, tad tas aparāts ātri jāizrauj no kontakta, un ar to jāsit tos tarakānus? Un kā ar pelēm? Vai Latvijas pelēm pret to imunitāte? Kur un kam tas jāiesprauž, lai tas atbaidītu peles? Protams, naudas žēl, bet vēl vairāk žēl, ka nav nevienas tādas iestādes, kas izdr...tu to TV SHOP kantori... :(

E

K Krotow 20.11.2012

TV SHOP tirgo visādu crapu. Tas gan bija jāzina pat alnim.

M maakoniic 21.11.2012

Tos taureniishus ebay.com var iegaadaaties par 4 dolaariem un bezmaksas piegaadi :D vieniigais, ko efektiivi vinji dara, tas ir sit ar elektriibu :D

A aga 22.11.2012

Pfff... es diemžēl neatceros, kas tas bija par raidījumu, iespējams, ka krievu. Tur viens čalītis stāstīja par šīm precēm. Reklāmas esot tādas, ar kuru palīdzību šīs preces tiek iesmērētas (droši vien esat ievērojuši, cik (10) reizes viņi atkārto vienu un to pašu tekstu), liels procents cilvēku uz to uzķeras, tie, kas apgalvo, ka, piemēram "kosmo disk" palīdz, vienkārši paši izveseļojas (placebo efekts). Tad nu tas čalis nopirka dažas mantas, to "CHOP...", ko mums te reklamēja kādu laiku, un vēl kaut ko. Viņš kameras priekšā izmēģināja un reāli nekas nesanāca ne ar mikstiem, ne cietiem produktiem. Vienīgais, ko viņam izdevās iegūt bija vai nu kaut kāda masa, vai nesmuki, lieli, bezformīgi gabali. Domājams, ka naži, ko viņi tur intensīvi reklamē, arī ir tikai smukumam, tāpat, kā daudz kas cits. Naudas kāšana!

G Gulbenietis 05.03.2021

Zvana trīs reizes nedēļā un piedāvā visādu hlamu. Tu viņiem saki, lai iet sēņot. Nē, atkal zvana un piedāvā bērnu spilvenu - sexy panda