www.sudzibas.lv Persona Tour man patika viss

Persona Tour - man patika viss

Persona tour Mandarīnu paradīze. Ekspress-tūre pa skaistākājām Horvātijas, Melnkalnes, Bosnijas un Hercegovinas pilsētām
Esmu pilnīgā sajūsmā par visu, ko redzēju, piedzīvoju un izbaudīju šajā ceļojumā. Patika viss no pirmās līdz pēdējai dienai gan iespaidīgākā Čehijas pazemes pasaule – Macohas aiza jeb Punkva alu bezdibenis, gan Horvātija un Melnkalne, bet laikam vislielāko emociju vilni manī izsauca Bosnijā un Hercegovinā ar vēl redzamajām kara rētām, fantastiko dabu un kalnu gaisu. Varbūt tas tādēļ, ka ši bija pēdējā ekskursija mūsu 9 dienu eispaidu maratonā. Noteikti gribu aizbraukt vēlreiz uz Horvātiju vasarā, lai varētu pilnībā izbaudīt tās dabas skaistumu, jo šoreiz vairāk varēja doties iepazīšanas ceļojumos, apskatot vētures liecības un nobaudot Dienvidu augļu ražas veltes.

Šādu ceļojumu iesaku tiem, kas pirmo reizi apmeklē šis valstis, jo oktobris ir vispateicīgākais laiks tieši izziņas ekskursijām, lai vasarā vairāk baudītu dabu un jūru.

E

juljaxa 15.01.2015

izskatas reklama nav kur likt

juljaxa 15.01.2015

izskatas nav kur reklama likt