SIA Perseus paviljon - Krāpšana

Šī gadā 27.03 caur internēt veikalu PERSEUS.LV tika pasūtīts skapis un bija solīts, ka 21.04.2016 skapis būs piegādāts. Rezultātā solītajā datumā mums skapis netika piegādāts. Tad sazvanoties ar PERSEUS.LV konsultantiem mēs saņemam informāciju, ka mūsu skapis ir izkrauts Liepājā un mašīna atgriezās uz Lietuvu. Bet, mēģinās skapi piegādāt vakarā. Kā rezultātā skapis atkārtoti netika piegādāts. Tad tika sazvanīts priekšnieks un atkārtoti tika teiks ka preci atvedīs, rezultātā pienākot datumam kad jābūt skapis viņu neatveda. Tad tika prasīts lai atgriez naudu uz ko mēs saņēmām informāciju kā naudu ir pārskaitīja no Lietuvas bankas. Rezultātā naudu gaidām jau 3 nedēļu. Jūtu ka diez vai sagaidīsim no šīs firmas naudu.

S Sandis Āboliņš 10.06.2016

Mums identiska problēma, pasūtijām virtuves mēbeles 12.04.2016. ar 100% priekšapmaksu, solija piegādi 4 nedēļu laikā , nu jau 8 pagājušas ,katru ne'dēlu tik sola, ir doma iet uz policiju rakstīt iesniegumu par krāpšanu , jo pēc visa spriežot šis kantoris laikam speciāli tam izveidots.

A AlīnaS 10.06.2016

Mums tagad palīdz atrisināt šo situācijun PTAC (pateretāju tiesību aizsardzības centrs). Tālāk uz policiju un tiesu. Citas izejas nav.

K Karīna 29.06.2016

Mums tieši tas pats. Gatavoju vēstuli PTAC.

A AlīnaS 29.06.2016

PTAC, diemžēl mums nav palīdzējis...veikals ignorē PTAC zvanus un vēstules. jātiek galā ar saviem spēkiem kautkā ...