www.sudzibas.lv Pērkam Kopā pasutiju preci bet preces vispār nav

Perkamkopa.lv - pasutiju preci bet preces vispār nav

2013. gadā 14. maijā pasūtiju preci internetā bērnu planšet datoru par ko tika samaksāts 7.99 LVL, saņēmu kuponu, tajā pašā dienā devos pēc preces ar kuponu uz norādīto vietu RĪGA< LUBĀNAS IELA 113A(tirgus) pie "AMV PLUSS", tur aizbraucot minētā vieta ciet un kaimiņu tirgotāji norāda ka jau tur 2 dienas kā neviens nestrādā, uz durvīm zīmīte ar telefonu , zvanu neviens neatbild (nav zonā), mājās nonākot internetā uzzinu ka konkrētā firmai ir mājas lapas adrese WWW.tass.lv ejot uz šo adresi nav vispŗ tādas.
Zvanot uz perkam kopā neviens neceļ klausuli laikam vieglāk ir izvairīties nekā parunāt. Uz šo brīdi vel domāju vienu dienu pagaidīt tad vērsīšos Policijā jo pērkam kopā ir iesaistijusies krāpniecības shāmā, jo ja es laužu līgumu( gribu atgriezt atpakļ naudu) tad zaudēju daļas naudas tā satrpība paliek perkam kopā.lv

B

B Boriss1977 14.05.2013

kopā tika 100 cilvēki piečakarēti ar šiem bērnu planšetdatoriem, nojauta ka tādi vispār neeksistē :)

A a vai nav vienalga 15.05.2013

Eksistē, redzēju T/C "Azur" ķīniešu štruntu veikalā pirms laiciņa, stipri līdzīgās cenās, kā perkamkopa ar visām mega atlaidēm. Bet nu, apskatot dabā to "planšetdatoru" jāsaka, ka neko daudz neesat zaudējuši, ka jūsu bērns pie tāda nav ticis.

I Ieva83 16.05.2013

Kad saņēmāt kuponu uz telefonu vai epastu Jums bija jāgaida zvans no PDP paku bodes. Vai Jūs to zvanu sagaidījāt?
Ja norādījāt e-pastu, Jums pie kupona saņemšanas bija jābūt arī nosūtītam linkam ar noteikumiem, kā preci iespējams saņemt un cik ilgā laikā. Vai arī tagad ieejiet un palasiet www.perkamkopa.lv noteikumi.

Esam sūtījuši arī preces no perkamkopa.lv, preces saņēmām kā solīts. Pasūtot preci bija jānorāda adrese, pircējs un telefona nr., kad pēc preces apmaksas saņēmām e-pastā kuponu, tad bija teikts, ar mani sazināsies DPD paku bode, ja nemaldos piecu dienu laikā. Pēc kādām trīs dienām tika zvanīts un norādīts uz kuru vietu un līdz cikiem preci iespējams saņemt. Pēc saņemšanas ir iespējams arī no preces atteikties, tad viņiem par to ir jāziņo. Bet tad tiek zaudēti pasta izdevumi par preces atgriešanu (atpakaļsūtīšanas pasta izdevumi), tie jāsedz būs pašiem.

S shaggy 27.09.2013

Es domāju, ka planšeti ir daudz labāki, izrādās nekas dižs nav, runas kvalitāte nekāda, labi, ka nopirku pa 4, 49Ls, ne dārgak. Protams, mazai patiks, bet pēc bildēm pat izskatījās, ka būs labāks.
Starp citu pasūtīju no tās Lubānas ielas 113a " AMV PLUSS" pie Sahāras, bija firma, huuu paveicās, atkal parādījusies firma???