www.sudzibas.lv Pepco Vēl 20 minūtes pirms veikala slēgšanas apmeklētājus nelaiž iekšā un attaisnojas ar bezjēdzīgiem attaisnojumiem.

Pepco - Vēl 20 minūtes pirms veikala slēgšanas apmeklētājus nelaiž iekšā un attaisnojas ar bezjēdzīgiem attaisnojumiem.

20 minūtes pirms veikala slēgšanas ieradāmies veikalā Pepco Biķernieku ielā 143, taču tur vārti nolaisti līdz pusej un priekšā apsargs saka, ka veikala slēgts. Pie veikala pienāca vēl 4 cilvēki ar sūdzību, ka nelaiž iekšā vēl veikala darba laikā. Izdevās tikt veikalā, taču teica, ka pirkt neko neļaus, jo arī viņi ir tikai cilvēki un pie kases esot 30 cilvēki, kas jāapkalpo, taču patiesībā bija 8. Mēs un vēl 4 cilvēki, neapmierināti devāmies prom.

Papildināts Kechaaa 30.03.2018

Kauns par tādu attieksmi, jo cilvēki jāielaiž vēl darba laikā, konkrēti šoreiz 20.00 Ja pulkstens būtu 20.00-20.01 tad protams cilvēki nav jālaiž.

K

Kad jūs maksāsiet algu apsargam un pārdevējiem, tad arī varēsiet noteikt līdz cikiem viņi var laist iekšā izslāpušos lopiņus.

M Mistify 31.03.2018

Kechaaa, 20:00 ir jāslēdz ciet veikals nevis jāgaida kamēr Jūs un citi atradīs ko vēlas, un aizstieps pie kases.Pārdevējiem nemaksā par to, ka apkalpo pēc 20:00.Tāpat pēc tam vēl savā brīvajā laikā pilda kases žurnālu.

A AnvoyT 31.03.2018

Vispār, sirsniņ, veikala darba laiks ir norādīts tā iemesla dēļ, lai cilvēki saplānotu laiku pirkumiem. Ja veikals strādā līdz astoņiem, tātad līdz šim brīdim veikala personāls apkalpo klientus. Ja kāds iesperas īsi pirms veikala slēgšanas, pārdevēji nav spējīgi apkalpot klientus veikala darba laikā, tādēļ pārstāvis patur tiesības ielaist veikalā pirms slēgšanas tik daudz pircēju, cik ir iespējams apkalpot līdz veikala slēgšanai. Nezinu, kas tas par pepco, bet ja tas ir apģērbu veikals, tad vārtu aizvēršana 20 minūtes pirms veikala slēgšanas ir diezgan normāla lieta, jo tad dāmas būtu ar kāju jāsper ārā.

P PEPCO 06.04.2018

Atsaucoties uz gadījumu, kad veikalā īsu brīdi pirms darba laika beigām netika ielaisti klienti, mēs vēlamies paust savu nožēlu par radušos situāciju. PEPCO misija ir nodrošināt pircējus ar ērtu piekļuvi visām precēm, kuras tie vēlas un kuras tiem ir nepieciešamas katru dienu.
Tomēr mēs rūpējamies arī par mūsu darbiniekiem. Tāpēc darba apstākļi PEPCO veikalos mums ir ļoti svarīgi. Mūsu pārdevējiem ir svarīgi nepārsniegt noteikto darba stundu daudzumu un beigt darbu laikā, lai dotos mājās, kad tas ir paredzēts. Taču visiem pircējiem ir tiesības tikt apkalpotiem veikala darba laikā, un, ja šajā gadījumā tas nav noticis, mēs atvainojamies par šīm neērtībām.
Mēs ļoti priecājamies, ka pircējiem Latvijā ir pievilcīgs PEPCO piedāvājums un viņi ar prieku iepērkas mūsu veikalā. Lai apmierinātu pircēju vajadzības, esam nolēmuši Latvijas veikalos pieņemt darbā vēl vairāk cilvēku.

S Sibilla Berzina 26.09.2018

Cien.Pepco..Kaapeec neatgriezat naudu kontaa par atgriezto preci? Izskataas ,ka Jums nerup Jusu klienti un labaa slava. Meenesi un 6 dienas jau gaidu kad nauda tiks atgriezta, bet liidz shim jaaklausaas tik soliijumi ka veel jaapagaida. Vai Juus izmantojat kaadu banku AAfrikaa ,ka naudu jaagaida meeneshiem?