www.sudzibas.lv Pepco Latvia Slikts serviss

Pepco Latvia - Slikts serviss

Bieži iepērkos Pepco un vēlējos pasūdzēties par Pepco darbinieci, kā no sarunas varēja noprast, vārdā Iveta (tumši zilā blūzē, sarkanu seju, apaļīga un ar melniem krāsotiem matiem astē) , tātad šī darbiniece Iveta, cik ir novērots, gan darba laikā formā, gan no darba brīvajā laikā pelēkā mētelī, staigā pakaļ kādai no darbiniecēm Pepco un pa visu zāli stāsta savu dzīvesstāstu par randiņu tēmu, kā iepazinusies ar kādu baznīcas pārstāvi, kā ēduši lido, ko darījuši, kāds jaunais paziņa ir tīri Sakarīgs un kā bērni viņu novērtē un arī kritizē. Sarunas tiek veikts pa visu zāli, un pircējiem tas viss ir jāklausās un jājūt līdzi šai personai, kurai līdz altārim izskatās vēl patāls ceļš ejams. Varbūt uzņēmums pepco varētu ļaut darbiniecei savai izmantot kādu Atpūtas telpu, ja tāda ir, un pie kafijas tases risināt savas personīgās dzīves jautājumus? Jeb tāda iespēja nepastāv? Ja tā, tad varbūt savus stāstus par jauno draugu var risināt nedaudz klusinātā kā tonī. Saprotams, ka Latvijā ar brīvajiem vīriešiem situācija ir tāda kā tā ir, bet tāpēc jau nav jāpiebļauj viss veikals ar savu mīlas stāstu.

P

BondsBonds 08.02.2020

Neiecietība. Skaudība. Nenovīdība. Sūdzība visas klasiskās Latvijas iedzīvotāja īpašības. Tu atrodies publiskā telpā. Tavas tiesības beidzas kur sākaz pārējo. Ja es arsavu vīru staigātu pa veikalu un runātu par mūsu sadzīvi, tu mūs drošvien arī kaut kur nosūtītu.

latvietis7 10.02.2020

Slima sūdzība, atgādina nelaimīgu cilvēku, kas par katru lietu vēlas bubināt :D:D

SelīnaMM 10.12.2020

Briesmīga sūdziba