www.sudzibas.lv People resources Vai kādam ir bijusi saskarsme

People resources - Vai kādam ir bijusi saskarsme

Vai kādam ir bijusi saskarsme ar šo kompāniju? Viņi piedāvā darbu Anglijā pārstrādes rūpnīcās vai noliktavās. It kā viss izskatās godīgi, jo ja pašam ir nauda visiem maksājumiem (lidmašīnas biļetei, autobusam, dzīvesvietas drošības naudai), tad firmai nekas jāmaksā nav, jo viņiem maksājot darba devējs par sameklētajiem darbiniekiem. Bet ja naudas pašam nav, tad viņi piedāvā aizdot.

J

M maris 19.02.2010

nez prasi tam "krievam" es ar telefonu maz kraameejos, tik cik pasham, vnk zb variants- tad kad tu kaut ko dari tu tjipa esi pasaules naba, ja nedari ta esi sliktais, jo tev tjipa poh**

D Dxi 16.03.2010

Jā izlietoju 2h lai šo visu izlasītu.
un secinājumus nevar tā pat izdarīt cik cilvēku tik viedokļu ar biju pie viņiem uz pārunām pāris dienas apakaļ solija jau viņi daudz ko ka nedēļā būs 37h un ja kārtīgi strādā ar virstundas utt
Ludzu cilvēki kas tik tiešām caur "PS" strādā ja nav grūti atsūtiet kādu aprakstu un vārdu uzvārdu uz ēpastu lai tiešām var parliecināties kā ir patiesībā. Jo Lv ar darbiem ir grūti un nākas meklēt darbu ārzemēs bet negribas uz pus dzīvi kādam ko palikt parādā...

A Aleksis 16.03.2010

Emigre uz vienkarsajiem darbiem tikai neizglitoti melnstradnieki.
Neviena pasaules valsti melnstradnieki nevar neko sakraat.
Nekur!
No melnstradnieka skiras NEKAD netiksiet laukaa!
NEKAD, vienalga, ko jus ari neceretu.
Neviena pasaules malaa.
Nekur.
Meklejiet specialitate, kaut azija, afrika, vai pasaules malaa.
Ja nav specialitates, tad minibiznesu ari daudzas valstis drikst taisit.
Var pirkt/pardot.
Visadas ir nelaimes, ludzu apdomajieties, Jus gribat VISU ATLIKUSOS MUZU BUUT MELNSTRADNIEKI?JAA?NEE?
Pats stradaju Egipte, Cairo.
Ludzu, padomajiet, ir valstis, kur vel vieglak nokartot dekoumentus.
Dazi strada Krievija, Kazahsatna, pat Japana un Kina.
Padomajiet, ko darat ar savu dzivi.

O Onka 17.03.2010

Apskatijos tas bildes un atcerejos, ka es ari tiesji tada pasja mazgasjanas un kartona/plasmasas savaksjanas vieta nostradaju 3 gadus un gandriz nomiru. vienkarsji pilnigs arprats tas darbs, turejos tur tikai, ka maksaja firma nevis agentura.

un to darbu stradaja pasji pedejie idioti un noziedzninieki, ieskaitot irakiesjus, pakistaniesjus un slovakus, kas katru dienu tikai fak, fak, un taadaa garaa runaja.

bljaaviens, tas monotonais darbs...ja nav ko dziivee atcereeties vai par ko domaat, tad var sajukt praataa tocna. Es straadaaju pa 12 stundaam vienmer.

Galvenais, ka peec tam tu smirdi pa gabalu, dusju tur nav, autobusaa labaak nebraukt liidz maajam. vot taa

O Onka 17.03.2010

Galvenais, ka tur tevi seviskji nepieskata, daudzi naca narkotiku un alkohola reibuma, ari supervaizeri un chargehandi.

polnijs bezpredjels.

toties pec vairak ka gada nostradasanas taja vieta kaut kada armijas specvieniba tocna vari iet stradat vai par apsargu, baigi izturiba un speks pieaug

turas latviesi

Nebrauciet, neuzķerieties... Viss jau izklausās super sākumā! Aizbrauc galā un tik sākas... Darbā vaizeri ir poļi, kuri Tevi var nosaukt, kā grib... Tevi var atlaist pēc dienas... NAUDU NEIZMAKSĀ... un tt

D Darbinieks3meeneshus 12.05.2010

Kaa gribeetos uzzinaat, kursh tu tas "darbinieks jau 8 meeneshus" esi... Neveelies pateikt?

D darbinieks 13.05.2010

Nebrauciet caur šo firmu... Viss tīrākā apdiršana...

= =gincha= 18.05.2010

kas caur so firmu STRADA, nevis luni dzen, atrakstat man uz epastu kas tur ir ar to firmu.

L Liga 24.05.2010

Nav ko baidities uzticeties sai kompanijai ... Darbs ir, dzivot ir kur un ir ari izaugsmes iespejas . Mans puisis brauca caur so agenturu un nu jau veiksmigi strada 6 menesi . Firma nokarto visus nepieciesamos papirus utt .

D Dagnija 29.05.2010

Kaa nevar iekraat, var gan iekraat !!
Vajag meklet normalu darbu nevis caur tajam agenturaam!!!

Z zirgs 29.05.2010

nu iesākt jau varbūt caur kādu agency var...tikai izvairieties no slāviem!!!un tautiešiem arī...galvenais jau ir, lai šance būtu...lai visu pārējo nenokārtotu ir jābūt reāli tupam...

A adžus 05.06.2010

ja man ar uztrauc kpc vinjiem manu pasii vajga..ta newar jo tas ir walsts ipasums..

I Igors 05.06.2010

Adzus, pasi Anglija nem darbadevejs lai nokartotu tev HOMEOFFICE... sakara ar so firmu, esmu meginajis ar viniem sazinaties, bet ne ka neiznak, kas jau strada caur viniem Anglija ludzu sazinaties ar mani un pastastiet kas un ka tur notiek, jo esmu pats sobrid Anglija un saskaros ar darba trukumu.

S SergiusnoAnglijasjau 20.07.2010

Labdien visiem stradaju no sis agenturas jau pus gadu viss okey. maksa 6 paundi stunda uz rokam katru nakamo piektdienu! dzivokli piedava ire 38 paundi par nedelju nav daudz. ja nemat kreditu lidojumam 40 paundi nedelja atdodat viniem. par 38 stundam uz rokam 150 funtu, par 57 stundu 264 un tas ir aptuveni 220 latu. varat parvakties nostradat laiku uz parvest savejo meicu par vinu ari 38 funtu maksat vajadzes

D ddd 22.10.2010

Sis kantoris vispar vel darbojas,

A Aleksandrs 27.10.2010

Ari tads pats jautajums?? Vai vel strada si firma?? Ir dzirdets it nosaukums vinai nomainits..

N naku 02.11.2010

team support tagad saucaas. zied un zelj.

L liiidsjd 15.11.2010

nebrauciet.es tikko atbraucu un pastradaju dazas dienas un mani vienkarsi izmeta no darba un man veel jaatdod vinjiem aiznmemums

J Janis 15.12.2010

Firma ka tada jau nau slikta ja ir veleshanas un gribas speeks droshi var braukt caur sho firmu.Un ja nau naudas tad gan i uz parada var atbraukt.Tikai rekinaties nekada laimes bedre jums nebuus.Ja sakodisi zobus atmaksaasi paradu un biki nu mazliet naudu iekrasi vari dabut savu maju un dzivot savos apartamentos.Atrod citu darbu un viss ok.
Sliktas ipashibas tadas ka briziem nav darb citreiz majas suta.6paundi stunda nodoklus par tevi namaksa.atvalinajuma naudu nemaksa slimibas lapas nemaksa.Tad jau talak maniisi kaa te ir.Firmas nosaukums Team supourt.