www.sudzibas.lv People resources Vai kādam ir bijusi saskarsme

People resources - Vai kādam ir bijusi saskarsme

Vai kādam ir bijusi saskarsme ar šo kompāniju? Viņi piedāvā darbu Anglijā pārstrādes rūpnīcās vai noliktavās. It kā viss izskatās godīgi, jo ja pašam ir nauda visiem maksājumiem (lidmašīnas biļetei, autobusam, dzīvesvietas drošības naudai), tad firmai nekas jāmaksā nav, jo viņiem maksājot darba devējs par sameklētajiem darbiniekiem. Bet ja naudas pašam nav, tad viņi piedāvā aizdot.

J

R Richijs 10.11.2009

Kaa tur issti ir ? Kurs lido somenes 16 datumaa uz Wakfield? Kadas domas kas un kaa? Varbuut kads jau ir wakfield?

A Arcijs 10.11.2009

Tak palasi draugos domubiedus. Es jau nu tava vieta nebrauktu.

R Richijs 11.11.2009

njaaa Archij pats esi uk vai kaaa?

D Didzis Skujins 13.11.2009

Vai kads man varetu pastastiit sikak pa wo firmu draugos vainu skype strange_lilu. un vai kaads ir labojis eiro paletes caur wo firmu

J Jānis 15.11.2009

J Jānis 15.11.2009

Iesaku palasīt!

S sfsdfsd 15.11.2009

nu tas ir visai nosacīti, pamatā tās firmas kuras aizdod naudu - ir kriminālie grupējumi tur, viņiem ir nauda, dzīvokļi utt, bet viena maza nianse - tu lielāko daļu naudas atdosi viņiem un dzīvosiet pa 10-12 vienā istabā, tā ka paši domājat

J janis 16.11.2009

neiesaku barukt caur so firmu pamatigi iekritiesiet esam jau iekritusi dzivojam maja bes elektrimas un tikai uz maraciem darbs tad ir tad nau ta vien ir ka maiziti nopirkt nebraucac nebraucat nevien caur so bedres uznemumu nozelosiet.silti iesaku.

? ??? 17.11.2009

Maajaa bez elektriibas un uz matraciem? man suns labaak dziivo, vai tad tik traki buus? Vai varbuut elektriibas reekjinu jaapameegjina nomaksaat?

E es 24.11.2009

Ko jus nemaz tik traki nav tikai pazizn busi parada.bet ta jau kautkadu naudu tu dabusi.ja bus stundas un darba tad savus 140paundus nedela uz rokas dabusi.tikai rukasi taka suns.

M MPB 27.11.2009

:)))Šīs diskusijas atgādina ļaužu sarunas pie skāba alus kausa
Vieni:''Nu sūdīgi garšo, bet jādzer...''
Otri:''Nezinu, man šķiet dzerams...''
Trešie:''Man garšo skābs aliņš...''
UTT.
Mmmmjā...Nesen biju PR ofisā un šobrīd apsveru iespēju doties ar šīs kompānijas palīdzību strādāt...Pats iepriekš esmu bijis Īrijā, kur pasmagi ieberzos izpalīdzot krietnam bariņam tautiešu un paziņu, neprasot par to nekādu maksu, tikai vēlmi strādāt, kuri pat treknajos gados Latvijā nespēja atrast jēdzīgi pastāvīgu darbu, kas arī visu izzskaidro:)Kamēr atrados Īrijā, manā dzimtajā pusē par mani šausmu stāstus stāstīja, kad atgriezos Latvijā šie ''apbižotie'' pēkšņi pieklusa, bet gudri ļaudis man smejoties jautāja:''Hei, Vecīt, ir nu gan interesanti, džeki brauc mājās un stāsta, ka miruši badā un apčakarēti pēc pilnas programmas, tachu stāstot turienes ikdienas dzīvi visi stāsti sākās ar-''Kā toreiz dzērām mēs(un ne tikai)...Patiesība tie ir tikai ziediņi:)Ko es ar šo vēlējos pateikt?To, ka ļoti daudz kas ir atkarīgs no paša cilvēka dzīves uztveres, intelektuālās attīstības, izglītības, prasmēm un dzīves pieredzes...Ja es grasos iekārtoties darbā aģentūras palīdzību es ļoti labi apzinos, ka daru to tādēļ, jo nav citu variantu un šī ir manis paša izvēle, nevis tādēļ, ka šī aģentūra mani spiež to darīt...Runājot, par pārgudrajiem aicinājumiem-''brauciet paši, es atbraucu izdarīju visu pats utt.'', apsveicami, bet aicināt tā rīkoties visiem, tas ir vienkārši stulbi, jo ne vienmēr visiem uzspīd veiksme un ne visi cilvēki ir tik talantīgi aizbraukt jebkur, sarunāt jebko utt.Tādu piemēru ir ļoti daudz, tikai paši šādu avantūru pieviltie ne vienmēr grib dalīties sūri gūtajā pieredzē un atzīt, ka paši visu tomēr nevar...Un vēl viena patiesība-lai kaut ko gūtu, kaut kas ir jāziedo, ja kaut ko vērtīgu iegūstam un izniekojam, vēlāk būs jāziedo vēl vairāk...Padomājiet, mīļie cilvēki, cik patiesībā mēs paši esam vainīgi pie savam nebūšanām, pirms lejiet kārtējo samazgu spaini kādam virsū...

R rūķis 27.11.2009

izskatās, ka tu no kļūdām nemācies

I ika 28.11.2009

Kapec, Dzintar, te tik gudri runa, bet kad zvana tik atsut maki??!!
Un reiz, kad biji atbraucis uz musu maju kopa ar grupas vaditaju staveji pie durvim ka skolas piuka un ne varda neteici, kamer mums nodirsa..?!!

gudri runat maki tikai sheit!!!

firma, Jums teiks vienu, kad aizbrauksiet, pavisam ko citu, peksi paradas jauni, misktiski punkti liguma un maksajumi. iisto parada summu ta ari neuzzinasiet, tik sedesiet majas bez darba un nabu kasiisiet..daziem varbut paveiksies un menesi dabusiet pastradat, pec tam tapat majas sedesiet bez darba vai jus pasutis uz citu pilsetu kur ari nav darba.

Labak savejiem uz majam naudu nesutiet, taupiet naudu biletei atpkal!!!

R Raimis 30.11.2009

laba firma vismaz kaut ko dara lietas laba

P Pēteris 30.11.2009

Varat jau risket, kautgan nevienam neiesaku, LV tapat darba nav un ilgi nebus.Nopelnit gan sanaks tikai maizitei.

D Demjan 07.12.2009

Tātad People Resurces - tautā dēvēts par Pipeļu Resursu -UK darbaspēka nomas aģentūra.
Ceru, ka visi jau zina, kas ir UK darbaspēka nomas aģentūra...

Pirms pusgada un vairāk angļu-poļu kopuzņēmums, tagad, kad Polijā krējums nosmelts (lētticīgie laikam aptrūkušies) galvenais kāššanas objekts ir Latvija. Latviešu tur tikvien kā Rīgas biroja darbinieki un grāmatvedis Dzintars Veikfīldā.
Jo vairāk cilvēku Rīgas birojs aizsūta uz UK, jo lielākas komisijas saņem. Varbūt vispār nebūtu neko rakstījis, jo par Pipeļu Resursu te aprakstu gana, ja vien Dzintars nebūtu atsūtījis man sekojošu e-mailu :

Sveiks,
Ja vēl neēsi lasījis par šo iespēu nopelnīt papildus draugiem.lv domubiedru grupā "Peopleresources", tad nosūtam Tev personīgi šo informāciju.
Mēs esam ieinteresēti labos, uzticamos darbiniekos ar labām angļu valodas zināšanām.
Ja Tev Latvijā ir draugi, radi vai paziņas, kas šobrīd meklē darbu, tad iesaki viņiem nākt strādāt pie mums.
Kad Tevis ieteiktais cilvēks ir aizgājis uz Rīgas biroju, viņam ir jāpasaka, ka viņš ir atnācis pēc tavas rekomendācijas.
Līdz ko viņš būs sācis pie mums strādāt, nākošajā nedēļā Tev par katru piesaistīto cilvēku tiks samaksāts Bonuss 30 GBP (netto) apmērā par katru piesaistīto cilvēku.
Piesaistāmo cilvēku skaits ir neierobežots.
Ja ir kādi jautājumi, tad droši zvani vai raksti.

Cerot uz veiksmīgu turpmāko sadarbību.
Regards

People Resources
Tel: 01924 201007
Fax: 01924 201008
Email: [slēpt]@peopleresources.co.uk

Nekaunība augstākā mērā!!!
Neredzu vajadzības apčakarēt draugus, paziņas un citus cilvēkus bez pelnīta iemesla.
Pats esmu tur bijis un uzskatu, ka ieteikt saistīties ar šo kantori ir tas pats, kas pamest draugu zem auto riteņiem.

Ja brauc par savu naudu, tad apčakarēšana sākas Rīgas birojā tai brīdī, kad tev piestāda izmaksu tāmi.
WRS maksa 90 poundi, tāmē - 90 lati, kad vērs uz to uzmanību, tad Leonīds uztaisa stulbu ģīmi un paziņo, ka tādas ir izmaksas, Dzintars vēlāk gudri stāsta par poundu konvertācijuuz latiem un tālāk atkal uz poundiem.
Ceļa izmaksas arī apšaubāmas: lidojums var pārvērties par veselu odiseju ar kratīšanos dažādos vilcienos, kaut gan izmaksu tāme tiek pasniegta kā par lidojumu līdz galam.
Mājvieta: var būt normāla, un var būt arī ritīgs bomžatņiks - no algas vienalga atskaitīs pilnā apmērā. Motivē ar to, ka PR tikai īrē, utt.
Darbs pārstrādes rūpnīcā: izcili truls un monotons - domāšana nav vajadzīga nemaz, ja ir vēlēšanās tēlot robotu, tad uz priekšu ... Studas var būt un var arī nebūt - pienāk supervaizers pēkšņi klāt un paziņo, ka visi agency var iet mājās - šodien darba vairāk nav, bet tu tikai pirms pusstundas esi sācis strādāt ...
Pat ja tev ir noveicies un tev ir darba grafiks, nevis jāgaida kad tā saucamais teamleader piezvanīs un pateiks kad jāiet uz darbu, tas vēl neko nenozīmē - nav nekādas garantijas ka tev būs tās 40 stundas nedēļā, nemaz nerunājot par virsstundām.
Un UK darba kontrakts arī tev nav lai varētu iet uz Jobcentre skaidrot savas tiesības, bet to papīreli, ko esi parakstījis PR Rīgas birojā var mierīgi izmest miskastē.

TĀ KĀ ES NEVIENAM NEIESAKU SAISTĪTIES AR PEOPLE RESURCES.

C chepstow 08.12.2009

shajaa pilseetelee darba tagad nav- suuta maajaas vai piezvana, ka uz darbu iet nevajag. Mees te esam kaa rezerves straadnieki- kad darba daudz, tad muus sauc, kad nav, tad suuta na...
Pats te esmu no oktobra vidus, 1. meenesis bija labs- daudz darba savos shiftos+ extra shifti=nopelniit vareeja. Peec nov. vidus te galiigaa pakaljaa, citreiz aizsuuta maajaas kad darba uz vairaakaam h pietiktu.
Nevienam neiesaku caur sho zhiidu/zhurku kantori braukt.

A arīnoChepstow 13.12.2009

Tu ASDA vai TESCO strādā? Caur kādu aģentūru?

B Bivwaja u4enica Avaza 13.12.2009

kārtējo reizi pierādījies fakts - ja firmai nav licenzes, tad viņi ir uzmetēji. kad atnācu pie viņiem, tad sastādīja tāmi uz 500 Ls, pateica ka sūdīgi ar angļu valodu, bet beigās vispār lika justies tādam kā daunim, kas neko nejēdz. redz pie viņiem rindā stāvot, tik pamēģini kaut ko vairāk pajautāt, atšūs kā tādu zābaku. beigās aizbraucu caur citu darbā iekārtošanas biroju, kuram ir licenze par 200 Ls. lidmašīnas biļete man nemaksāja 100 Ls, bet 35 Ls. Home Office man uztaisīja aģentūra par velti un nekāds BONDS par dzīvošanu nebija jāmaksā. Atliek vienīgi ierēkt par tiem lūzeriem, kas caur Human Resources aizbrauca. bet visvairāk man besī tas LOXS, kas kantorī Kr. Barona 13/15 ar brillītēm sēž. atbraukšu uz Latviju pa gurķi atraušu. kā tā var cilvēkus čakarēt?

Z Zew 17.12.2009

Neiesaku braukt stradat uz PR, it ipashi svetku prieksha, darba maz, pat var sanakt 1 mainja nedela, vot un sedesiet domadami ka apmaksat reikinus un uz kadu naudu nopirkt paest, vienkarwi niesaku.