www.sudzibas.lv People resources Vai kādam ir bijusi saskarsme

People resources - Vai kādam ir bijusi saskarsme

Vai kādam ir bijusi saskarsme ar šo kompāniju? Viņi piedāvā darbu Anglijā pārstrādes rūpnīcās vai noliktavās. It kā viss izskatās godīgi, jo ja pašam ir nauda visiem maksājumiem (lidmašīnas biļetei, autobusam, dzīvesvietas drošības naudai), tad firmai nekas jāmaksā nav, jo viņiem maksājot darba devējs par sameklētajiem darbiniekiem. Bet ja naudas pašam nav, tad viņi piedāvā aizdot.

J

D Duraks 31.10.2009

Nu tad iedodiet gudrie pašbraucēji man naudiņu, tad arī braukšu pats, nodrošiniet ar dzīvesvietu un nokārtojiet manā vietā homeoffice utt. Man diemžēl nav paziņu šeit un naudas lai uz savu galvu brauktu. Neviens jūs nespiež braukt ar PR. Es aizbraucu, un ko? Dzīvs pagaidām. Dabūsim ar čomiem savu māju, sagaidīsim savus dokumentus un tad gan jau varēs meklēt saviem spēkiem.
Ne visi ir tik vareni un bagāti, ka var atļauties braukt uz duru. Es nekādā gadījumā neaizstāvu PR, bet ko darīt, ja citas izejas nav? Ja tik gudri, tad please help us!

R Rihards 01.11.2009

Nevienam neiesaku braukt caur so firmu, ja nevelaties lai jus apcakare, saku to savas un savu draugu, vismaz 70 cilveku pieredzes..Nebrauciet caur so firmu.

D Duraks 02.11.2009

Caur šo firmu nedrīkst braukt nepacietīgie. Ja ir pacietība tad viss būs OK. Es piemēram jau 3. nedēļā eju uz pārrunām uz citu firmu, kura man sola 600 nedēļā. Varu pateikt tikai paldies PR, ka atvilka mani uz šejieni, nekas ka dārgi.

P Pēteris 02.11.2009

Ja, gribat strādāt par vēdertiesu, brauciet vien ar People Recourses, būsiet vismaz paēduši uz neko vairak varat necerēt, cilveku ir tik daudz, ka vienkarsi nesanāk stundu.

I Ivars 02.11.2009

Veelreiz naakas paarliecinaaties, ka sheit daudz ko nosaka Veiksme. T.i. kuraa pilseetaa tu tiec.piemeeram mums ir taa ka darba ir lloti daudz. Tiek straadaats gan briivdienaas gan overtaimos...

J JanisBaraks 03.11.2009

Vai var kads atsaukties kas nesen aizbrauca uz DHL noliktavam, la tur ir ar stundam

A Ali 04.11.2009

esmu Chepstow, TESCO DC no PR latviešiem te ne ziņas ne miņas. Kur viņi visi palikuši? Vai labāku vietu atraduši? padod ziņu!

G Guga 05.11.2009

Tapec, ka tur darba nav

J JānisVilks 05.11.2009

Ir ok. Strādāju jau 3 nedēļu. Nesūdzos. Ir jau te daži, kas pačīkst utt. Firma normāla utt.

G Guga 08.11.2009

Kautkāds vājprāts!! viņiem nav ne mazākās jausmas kur viņi sūta cilvēkus! dzīvošana kaut kādos graustos, bez normālas apkures, siltā ūdens un veļasmašīnas. darbs noliktavā - visu laiku jāstaigā ar smagumiem rokās, dienā pilnīgi noteikti sanāk virs 10 km. lai varētu izpildīt normu, tad ir jāskrien, bet temperatūra tur ir no -20 līdz +2 grādiem. attieksme kā pret suņiem, bet no algas novelk par transportu, grausta īri (neierobežots skaits cilvēku 1 istabā) + vēl visu ko kas ienāk prātā. pēc ēšanas sanāk +/- nekas. notiek nenormāla cilvēkur rotācija, jo nav jau jēgas strādāt, ja neko nevar nopelnīt. VISI KAS SĒŽ TAJĀ Barona 13/15 KANTORĪ IR MEĻI, KAS DEŽŪRĒ PA INTERNETA FORUMIEM. nav brīnums, ka viņiem nav licenzes.

P Puika 08.11.2009

Guga, tač esi vīrietis. hahahahahaha

būsi vismaz "armijā"bijis. hahahaha

D ddd 08.11.2009

Lursoft un lidzigi avoti var Jums palidzet visu uzinat un precizet!

J Jurciks 08.11.2009

Pedejais modes kliedziens sai firmai ir tads, ka neatkarigi no parada esamibas vai ne, visu laiku, katru nedelu tiek vilkti nost 40£. Ja ari parada firmai neesat. Dzintars uz e pastiem neatbild, neviens neko nespej paskaidrot. It ka par majas iekartosanu. Par ko, cik, kur, kas, pirkuma ceki - atbildes nav. Vienkarsi brutali nem nost un viss.

J Jurcik 08.11.2009

Ieliekat kāds internetā bildes, kādas izskatās mājas utt. Tie, kas jau vairs nestrādā, protams. Interesanti.

S svetik 08.11.2009

iskatas ka latvija darba trukums. :)

M Mārtiņš 08.11.2009

Ja, arī būs kāds pozītīvs komentārs par šo firmu, tad pavisam droši tas būs no firmas pārstāvju puses!Biju-Tur, arī sakuma ticēju firmai, bet tagad viss skaidrs, ka tie tikai solījumi.Cilvēku daudz, darba nav...

O ooooo 09.11.2009

liekas ka firmas parstaviem ir vienalaga uz to ko raksta, nauda nak un viss notiek!

D Duraks 09.11.2009

Par DHL Nu ja apmierina 50-90 mārciņas nedēļā tad droši braucat...

D Duraks 09.11.2009

Kaut jūs izputētu...

P pro 10.11.2009

Tā jau tās firmas strādā. Viņām pasaka, ka vajag cilvēkus uz tādām vietām, no kurām visi bēg prom. Un jauniņos sagaida ar atplestām rokām lai atkal varētu palaist pa apli.