www.sudzibas.lv People resources Vai kādam ir bijusi saskarsme

People resources - Vai kādam ir bijusi saskarsme

Vai kādam ir bijusi saskarsme ar šo kompāniju? Viņi piedāvā darbu Anglijā pārstrādes rūpnīcās vai noliktavās. It kā viss izskatās godīgi, jo ja pašam ir nauda visiem maksājumiem (lidmašīnas biļetei, autobusam, dzīvesvietas drošības naudai), tad firmai nekas jāmaksā nav, jo viņiem maksājot darba devējs par sameklētajiem darbiniekiem. Bet ja naudas pašam nav, tad viņi piedāvā aizdot.

J

J janka 10.03.2009

Nu izskataas sakariigi, bet kaa ir patiesiibaa diez vinju zin.

I ilzīte 11.03.2009

es arī apskatiiju, izskatās tīri tā neko, bet kaut kur jau jābūt tam āķim! Vai kāds jau ir bijis ar vinjiem uz interviju?

Z zigis 12.03.2009

Draugs bija stradaja viss tur kartiba

V Viktors 03.04.2009

Tur viss ir kārtībā, pazīstami caur turienui strādā un nekāda vaina, darbs ir, kur dzīvot arī ir, algu maksā laicīgi, kā saka cepuri nost

A anne 10.04.2009

Un alga?Cik maksā par darbu?Cik jāmaksā starpniekam par iekārtošanu, ja ceļam ir sava nauda?

J Juris 16.04.2009

Sodien tur biju un adrese sakrit. Registracija ari ir.

J Jānis 29.05.2009

Nu jau ir pāgājuši 3 mēneši kā pats rakstīju šo jautājumu.
Varu apgalvot ka ar šo uzņēmumu viss ir kārtībā. Šobrīd rakstu no UK. Esmu jau šeit precīzi 2, 5 mēnešus.
Darbs ir, dzīvot ir kur. Algu, katru ceturdienu precīzi 24.00 ieskaita. Tā kā viss ir kārtībā.
un izskatās ka dokumentus ar NVA ar ir nokārtojuši.
Protams ir bijuši dažādi pārpratumi, bet tie ir radušies šeit ar UK uzņēmuma pārstāvjiem, bet viss ir veiksmīgi atrisināts.

I interected 01.06.2009

firma godiiga shodien biju uz parrunaam planoju lidot menesha beigas stradaat.

A Aigars 02.06.2009

Ka ir ar to firmu cik ilga laika vinji iekarto?
kadas atsauksmes????

A Aigars 02.06.2009

Kad biju iegajis majas lapa tur bija Anglijas kantora adrese iegaaju interneta lai apskatitos kur ta eka atrodas un man paradija plava!! :(

I Iveta 03.06.2009

Nu nezinu kur Jus saskatat ka sii firma ir normlaa.Stradaju jau te 8 menesi un varu teikt ka lielaakas problemas nevaru atrast, jo naudu nemaksaja laicigi, un vel ja runa bija par holiday man nu nesamaksaja, un vel paraadaa paliku vinjiem.Nu drausmigi man jau liekas, ka tas viss kantoris ir riklju raaveeji.

. ... 04.06.2009

Laikam viss atkarīgs no tā, kur tiek... pie kāda darba devēja.
Bet par to dokumentu nokārtošanu - kārtoti tiek, bet līdz šim brīdim NVA licencēto firmu sarakstā viņu vēl nav.

E edzja 08.06.2009

tad kas īsti galu galā ar to firmu?! vieni saka idēāli, bet otri, ka pēdējais sviests, kam tad ticēt??! :D

D Dace 08.06.2009

Kā, tūr īsti īr?

. ... 08.06.2009

Izmēģiniet paši un tad man arī pasakiet! :D

D Dagnija 08.06.2009

Veeleetos uzzinaat, kur var apskatiities shiis firmas Reģ.Nr. un citas lietas? Jo tas ka nav NVA bishku nepatiik...

L LONDONS 08.06.2009

aizdomigi, interneta informacijas trukums ari

D Dace 10.06.2009

Es jau pēc Jāņiem braucu prom! Es to firmu izskatīju sīki un smalki, biju pie Notāra, līguma pīrmā daļā skaitas pielikums, un otro daļu jūs arī varat pajautāt! Prasiet visu kas jums intresē un uz visiem jautājumiem viņi atbildēs!!! Ūn šās sūdzības cilēki bieži jauc, nav teikts ka par šo firmu! Mums viens puisis pateica, ka tur vīss kārtībā, kā vīņa draugs tur jau dīvas nedēļas strādā! Vīss ok, es tā cērēšu!

A anatolijs 12.06.2009

jau labu laiku imnteresejos pa sho firmu
ir cilveki ruri pashi sacakare :) bet zinu ka nau problemu ar sho firmu bralens jau tur ka 6-7 meneshi un bez problemam taka pac ar domaju sparnos un uz turieni.
bija cilveki aizbrauca vis kartiba stradaja ne sagribejas atbraukt pazimeties atbrauca barinsh patusejas
darba devejs naudu atvalinajuma un algu pedejo neparskaitija domaju ka uzmeta calji un nebrauks
a tie izterejas un naudas vairs nebija biletem un ta palika te latvija :)) kursh vainigs???

M milicis 12.06.2009

Viss ok - it kā. Neesmu redzējis (lasījis) nevienu, kurš būtu piečakarēts. Dikti skopa informācija internetā par doto kompāniju. Vienīgais, kas attur - jau esot Anglijā, vajagot atdot savu pasi Home Office (atļaujas kaut kādas) kārtošanai - parasti līdz 1. mēnesim. Bišku dūša apskrienas, ne?