Pelnit ar paypal - Neticami

Ka nopelnit naudu izmantojot Paypal!

Sakuma biju skeptiski noskanota, jo es neesmu letticigs cilveks un nekad ta isti neesmu ticejusi šadam lietam. Bet ši pelnišanas metode mani kaut ka ieintereseja un es pameiginaju ,galu gala tie ir tikai 10€.
Pec aptuveni nedelas darba , simtiem eiro saka parskaitities mana Paypal konta!
Sajuta bija lieliska ,jo netiku piekrapts un viss patiešam darbojas!

Un tagad pajautajiet sev kapec gan ,lai ari Jus nepameiginatu?
Jo zaudet nav ko un viss ir atkarigs tikai no jusu ieguldita darba!

Viss, kas vajadzigs:
1) E-pasta adrese
2) Paypal konts
3) 10€

Instrukcija:
1. solis:
Pirmais, kas jadara, iezime un nokope Word dokumenta visu šo tekstu, saglabajot sava datora, viegli pieejama vieta. Ja neesi aktivs Paypal lietotajs, dodies uz http://www.paypal.com. Registrejies un izveido Premier vai Business kontu(Personal konts neder, jo ar to nav iespejams sanemt naudu no citiem lietotajiem). Lai ieskaititu Paypal konta 10 eiro, tev bus japievieno sistemai sava kreditkarte un jaapstiprina savs bankas konts, kas var aiznemt paris dienas. Paypal ir 100% droša finansu sistema, kuru lieto miljoniem apmierinatu lietotaju visa pasaule. Ja smagi ar anglu valodu, Paypal pieejams ari krieviski. Sakumlapa var izveleties valodu.

2.solis:
No sava jaunizveidota Paypal konta, izsuti katram e-pastam no aktuala saraksta 2€ . Lai to paveiktu atri un droši, seko šai instrukcijai:
1. Ielogojies Paypal sistema un klikškini uz ”Send Money” pogas, ekrana augšdala

2. ”Recipient Email” laucina ievadi e-pasta adresi, kurai velies nosutit 2€
3. ”Amount” laucina ievadi skaitli ”2?( 2€)
4. ”Category” laucina noradi ”Service”(šada veida nodrošinot ši pasakuma legalitati)
5. ”Subject” laucina ieraksti ”EMAIL LIST”, un ”NOTE” laucina ievadi ”PLEASE PUT ME ON YOUR EMAIL LIST”(”Ludzu ieklauj mani sava e-pastu saraksta”). Sekojot šadai transakcijas kartibai, jus radat servisu, kas ir pilniba legals, jo nodrošina maksu par pakalpojumu.

6. Lai apstiprinatu, spied ”Continue” pogu, lai nosutitu maksajumu.
Atkarto šos solus visam piecam adresem, tas ari viss!
Šeit ir pašreiz aktuala e-pastu liste:

E-pastu liste:
1) [slēpt]@inbox.lv
2) [slēpt]@yahoo.com
3) [slēpt]@inbox.lv
4) [slēpt]@gmail.com
5) [slēpt]@gmail.com

3. solis:
Kad esi pabeidzis maksajumus, redige saglabato dokumentu izdzešot PIRMO e-pasta adresi un parejas pabidot par vienu vietu uz augšu(2. E-pasts klust par 1., 3. Par 2. utt.), ka pedejo, PIEKTO e-pastu, pievieno savu(to, kuru lietojat registrejoties Paypal sistema). Šis ir vienigas izmainas, kas javeic šim dokumentam. ** Velreiz parliecinieties, ka noradita e-pasta adrese sakrit ar jusu Paypal registreto adresi, preteja gadijuma, jus nesanemsiet maksajumus **

4. solis:
Publice savu parveidoto tekstu maksimali daudzos forumos(50, 100, pat 200). Ta ir patiešam lieliska izdeviba un ideja ka lieliski nopelnit, tikai jaatvel laicinš, lai šiem lietotajiem parskaititu 2€ un izvietotu šo sludinajumu citur, pec iespejas vairakas vietas. Lai veicas!

D Dailis Bezvārdis 21.01.2014

nu, un kāds muļķis ir arī uzķēries ???

A AK79 21.01.2014

Katrs pats savas laimes kaleejs.
Ja uzsit preciizi, izlec 2 Eiro moneeta, ja uzsit par stipru, Milda piktumaa rauc pieri, ja uzsit par vaaju, Milda smaida un miedz ar aci.

J jauninais 21.01.2014

haaaa

M marsietis 22.01.2014

Nahren vispār ļauj publicēt šitādus mēslus

M marii 26.01.2014

Šamējam laikam personības dalīšanās, raksta par sevi gan sieviešu, gan vīrieš dzimtē...

Latviešu tautas 26.01.2014

100% krapšana! Tadus lietus praktizeja jau vairak ne ka 30 gadus!

M madcynics 06.07.2020

Starp citu, aprēķins un sistēma nevainojama. Un tikai ciilvēku stulbums šo štelli bremzē. Viens vai divi ķermeņi neizdara vajadzīgo un viss, ķēde pušu. Tātad, muļķi, vainojiet paši sevi un savu skepsi...