www.sudzibas.lv Paysera Cilvēku mānīšana, uzskata, ka viņiem nav jāatbild par naudu ko maksāju par aizdevumu,

Paysera - Cilvēku mānīšana, uzskata, ka viņiem nav jāatbild par naudu ko maksāju par aizdevumu,

Vēlos informēt par uzņēmumu ferratum bank.
Ļoti negodprātīga attieksme pret klientiem. Mēneša laikā tika veikti divi maksājumi, viens mēneša sākumā, otrs mēneša beigās. Bet summa netika nodzēsta. Kopējā summa kas tika ņemta bija 1200 €, tika veikti 17 maksājumi, un kopējā atmaksātā summa ir tikai 130 eiro. Zvanīju jautāju kur palika otrā summa kas tika veikta oktobra rēķinam, atbilde bija: ka tā summa tika norēķināta no kopējās parāda summas, lai gan nekas nav norēķināts, uztaisīja mani pašu par vainīgu, ka nav ko skaitīt divas reizes mēnesī, vienkārši uzdāvināta nauda mērgļiem. Neiesaku nevienam izvēlēties šo banku, iebrauksiet tikai lielos mēslos, un beigās jūs uztaisīs par vainīgiem.

F fouqen 10.01.2020

Es ne īpaši saprotu par ko sūdzība. Vai nu sāņēmējs tika nepareizi norādīts, vi nu sāņēmējs laicīgi nepateica, ka nauda atnāca. Sūtītājs nosūtījā vēlreiz un vainīga banka?