Paus Konsults - Šantaže

Sveicināti visiem!

Es Paus konsults nesaprotu, Es samksāju daļu parādu no parāda, šodien zvana, ka par mazs esmu samaksājusi, bet Es tak nevaru uzreiz visu summu apmaksāt, lai pasaka paldies, ka esmu kaut cik iemaksājusi.
Summa arī nav liela.
Šodien zvanija no Paus Konsults sieviete Dace, draudēja, ka iesniegs papīrus tiesā, par mani, ka iesēdinās mani cietumā, un visu atņems, kas man ir.
Bet Es skaitos maztrūcīga, un esmu 2.grupas invalīde, maksāju cik vien varu. Viņa nav ar mieru, ka maksāju pa daļām, man nav tādas naudas, lai varētu apmaksāt visu, es maksāju padaļam un ar to pietiek.

Kā Jums ir ar Paus Konsults?

Arī tā Jums draud?

N

B biksis 17.12.2009

a kamēr Tu maksā - tikmēr viņiem rokas par īsu... Kolīdz laikā nesamaksāsi - tad gan var visādi sanākt. Man ar Lindorff gan bija savādāk - atļāva pa daļām maksāt un katru mēnesi summa bija viena kas jāsamaksā. Par Paus Konsults nemāku teikt. Un beigās pat atsūtīja vēstuli ka klientam pret mani kā bijušo parādnieku vairs pretenziju nav un viss

T tututu 18.12.2009

nu ja - ņemt svešu naudu vai preci gribas, bet maksāt - ne. Ja esi maztrūcīga, tad jau daudztrūcīgiem vēl grūtāk klājas:)))

A albero 18.12.2009

visi kredīti ir domāti mazturīgiem, jo kurš turīgs cilvēks ies bankas barot? Kredīts nekad un nevienam nau uzlabojis finansiālo stāvokli -bet tikai pasliktinājis.
Un vēl šie mistiskie procenti par aizdevumu ...ap 30% gadā tas Jūs noteikti izputinās pavisam.

R Raivis 18.12.2009

tad nevajg aiznemties, ja neemi tad tev jaaspeej arii atdot norunaatajaa laikaa.

N Natālija 18.12.2009

Jūs ko nesaprotiet, kada ir siruācija valsti?

Ko adot??? Ja nav tās naudas!! ES jau godīgi maksāju!
Skatos baigie gudrie esiet palikusi!

B Baņkieris 18.12.2009

Maksā kreditoram un sūti to Pauksu dirst! Ja kaut 5 lati mēnesī maksāsi, šie neko nevarēs neko izdarīt! UN lai nebiedē ar cietumu un tiesām! Viņiem rokas pa īsām! Ļoti nekulturāla kompānija! Es personīgi jau 5 gadus dirst viņus sūtu un neko viņi nevar man izdarīt!

V vika 18.12.2009

Paus Konsult ir pašnodabināto bars, kas katru mēnesi mainās, jo neko nevar nopelnīt.Viņi strādā savā labā, jo algu nopelna izsitot summas.Respektīvi-ja mēnesī katrs ir piedzinis 10 000 LVL, tad alga pienākas, ja ne-prom!!! Viņi zvana no saviem mobilajiem, iet mājās ar datu bāzi, nemaksā nodokļus, tikai draud visiem pēc viena scenārija.Runājiet TIKAI ar kredīta devējiem un nekādu Pausu galvā nevajag ņemt un neiesaistīties.Bandīti un žuļiki.LR likumi parādniekus neaizsargā no tādiem izpiedējiem, tāpēc rakstiet kredītdevējiem, rakstiet policijai, PTAC, maksājiet kaut 1 latu, bet neņemiet galvā nekādus Paus draudus.

I Inga 19.12.2009

Man arī ir nodota lieta Paus Konsults, par kredītu nu summa nav liela 150.00LVL
Esmu bezdarbniece, un naudas nav jau tik daudz lai varētu adot uzreiz visu, maksāju pa 5.00 LVL, bet viņiem tas vēl joprojām neapmierina, zvanija un teica, ka lietu nodos tiesai, ja nemaksāšu pa lielākām summām un bloķes manus kontus utt. Bet es maksāju kaut vai tā, ko viņi vēl grib!?

VAI VIŅIEM IR TIESīBAS MANU LIETU NODOT TIESAI, JA ES MAKSĀJU PA DAĻĀM?

S SSS 19.12.2009

Nevajaga dzīvot uz parāda, tad visiem būs labi! Gan Jums pirmkārt, gan pašnodarbināto baram PAUS am!, jo nebūs vi'biem ko darīt!

M Martins 22.12.2009

Esmu stradajis paradu piedzina un teiksu atklati, maksajiet pa tieso savam kredita devejam! aizmirstiet liekezus un starpniekus! ar katru kreditdeveju var vienoties! vajag tikai racionali apdomat maksajuma grafiku, iespejas.

pietam, kreditpiedzina LV ir nesakartota, uzskruvejot nepamatotas piedzinas summas. ka ari tiesiskais regulejams japapeta, ka tad tur iisti ir..

E Es 07.01.2010

Vienkārši drausmīgs kantoris. Darbinieki loti nepieklajīgi. Ieteiktu viniem palasīt kā runat ar svešiem cilvēkiem. Ne do Dievs viņiem nokļūt parādnieku situācijā. Ok sprotu tas ir viņu darbs bet zinamai pieklājībai tomēr ir jābūt. Viņu vadībai ieteiktu parunāt ar meiteni vārdā Madara laikam bija. Ļoti, ļoti nepieklājīga.

B Baņkieris 07.01.2010

1) Nevajag maksāt šim nekulturālajam kantorim, bet gan kreditoram.
2) Lai viņi draud! Ja jūs maksājat kaut pa latam mēnesī, viņi neko nevar jums padarīt;
Viņi tā ārdās, jo viņiem mēnesī ir jāpiedzen 10 000Ls, tā ir norma, lai saņemtu kaut cik normālu algu, bet kopsummā tas ir pašnodarbināto kantoris un nodokļus viņi nemaksā, kaut gan no parādniekiem iekasē ļoti naski šos nodokļus. Būs jāpaintresējas VID cik Paus Konsult ir nomaksājis PVN, ienākuma nodokli un sociālo nodokli!

E eva 07.01.2010

Jums taisnība visiem tas nu tik ir kantoris tiur tāda sanita briesmone ne cilvēks tagad esmu mierīga un labprāt aprunājos man nak bonusi tel un viniem neko nemaksašu vairs tikai tiesajam kreditoram un tā ari pateicu mutie bija ciet

R Rita 07.01.2010

Nu jāsaka, kā ir - ir svarīgi pirms ņemt kredītu zināt visu par to, kādas reāli ir tavas tiesības (gan par līgumiem, gan to gada procenta likmi u.c) Es ieteiktu paskatīties vēlreiz līgumu, kādi ir noteikumi. Bet vispirms var izlasīt informāciju par līgumiem, tavām tiesībām kā patērētājam, kaut vai www.pateretajiem.lv

A Andris 08.01.2010

Sveiki.

Man bijis sens parāds Ge Money.
Ap 1000 ls un es to nemaksāju kādus pāris gadus.
Rezultātā mani draugos.lv atrada Anna no Paus kantora.
Ieteica man sazināties ar viņu.
Kad sazvanījāmies, piedāvāja ļoti labu atmaksas grafiku - 1 gads un vispār ļoti pozitīvi.

D DreamLV 11.02.2010

Mīļie ļautiņi!!! Reti kurais NAV ņēmis kredītu!!! Kas to būtu zinājis ka pienāks tādi laiki!!! Un nav ko nosodīt tagad tos kam smagi iet!! jo jums pašiem var tāpat iziet!!! Neviens nevar garantēt par rīdienu kas notiks!!! Aizņēmies tagad atdot ka nav ko pat mutē iebāzt maizes garoziņu un kur vēl atdot kādam šajos laiko parādu!!! to visi zin ka parāds nav brālis!!! Kreditori nak pretīm ja jau tā būtu!!! paņem 500 atdot 250 nav ko atdot uztaisa to pašu 500 atkal un to jūs saucat par pretīm nākšanu!??? Kapēc tad tādā gadijumā esam auzās!??? jo pati valsts ir līdz ausīm auzās un līdz ar to visi pārejie latvijas iedzīvotāji!!! NEKAS NAV MŪŽIGS!!!

V Vadims 19.02.2010

Tadai kompanijai vispar nevaidzes parstavet, bet cilviekus kadi tur strada vajag triegt prom. Es tajsos uz to it-ka paradu piedzinas kompaniju rakstit iesnigumu tiesa. Laj viņi sakt atbildet par saviem vardiem un darbiem.

I Inga 19.02.2010

Man ir jāmaksā Paus konsultam nepilni 200.00 LVL, Par mani atbīld Dace, Viņa man arī lika, lai maksāju pa 30.00 LVL, bet es pagaidām maksāju pa 5.00 LVL un no viņas ir klusums, kaut draudēja ja nemaksāšu leilāku summu tad ieliks mani cietumā, bloķēs kontus, visu no manis atņēms.

ž žurkaKornēlija 19.02.2010

Nu nav tik vnk tā lietiņa, ka maksā kaut 5ls mēnesī un Tev nevar nekā izdarīt...muļķības tās ir, jo procenti aug no nesamaksātās summas un procentiem kārtīgi saaugot Tevi var sūdzēt tiesā un t.t...Protams, ka cietumā neieliks, bet ja Tev pieder kaut kāds īpašums vai strādā oficiāli, tad vari uzskatīt, ka viņi ir Tevi aiz naga dabūjuši un darīs visu, lai iekasētu parādu un visus lielos procentus...:))

B BaadaBoom 04.03.2010

nesen man no šī skompānijas zvanīja uz darbu sieviete (diemžēl vārdu nepiefiksēju) lamājās un bļaustījās...Esmu parādā firmai 24credit 115 Ls, Paus Konsults pieprasa 150Ls. mēģināju vienōties - šī tik bļauj ka ja nemaksā''su tagad uzreiz visu - sūdzēs tiesā...
Janvārī samaksāju 10 Ls un februārī 5 Ls tieši 24credit.

Šodien u e-mailu pienāca draudu vēstule Mistiskā Māra :) : Jūsu lieta tiek nodota tiesai, vai tiešām nespējat neko darit? dodot man nedēļu laika :D īstenībā pārmīzu, bet palasot Jūsu komentus - nomierinājos :)

Paldies ka Jūs šeit esat!