www.sudzibas.lv Paus Konsults Kredītu piedziņa

Paus Konsults - Kredītu piedziņa

Sveiki! Esmu šodien uz mutes... Es nesaprotu vienu... Bija 60 eur parāds finanzai, ko nemaksāju spīta pēc, jo nespēju rast kopīgu valodu ar Finanzu, vēlējos labprātīgi atgriezt naudu, bet nebija iespējas tai laikā visu nomaksāt, teicu, ka samaksāšu , bet, lai sastāda grafiku. Tas man tika atteikts. Nakamais etaps jau bija tad, kad man pec nedelas jau zvanija Gelvora, ka parads jaatgriez 103 eur apmera... okey, kundze laipna, grafiku sarunajam, maksaju pa 20 eur menesi.. Nu jau , kad palikusi 2 pedejie menesi ko maksat- man sodien zvana no Paus konsults- mans parads esot cedets, nu man jamaksajot vinjiem uzreiz esot 130 euro!! ESMU UZ MUTES! palikusi pedejie 2vi menesi, kas jasamaksa, ko gribeju visu janvari nomaksat tie ir kadi 27 eur , un tgd no manis prasa 130???? Esmu pilnigi apstulbusi, loti dusmiga un vienkarsi nesaprasana!! KĀ TĀ VAR!!! [slēpt]@ Finanza- Creditreform- Paus Konsults, kas tā par ķēdi un kāpēc PK piedzen no manis kkādu kosmisko naudas summu!??Plusā- PK konsultante bija TIK uzstajiga, neiecietiga, prasoša no manis, attieksme drausmīga, nevar salīdzinat ar Gelvoras speciālisti

Z

Ontūns 16.12.2014

Vienkārši ignorē šos izspiedēju kantorus vai arī vērsies ar iesniegumu policijā un iesnieguma kopiju aizsūti tam šaraškina kantorim.

Z zasa1 16.12.2014

Šodien zvanīju Finanzai, nu jau tā vairs nav viņu daļa, lieta nodota PK un ne čiku ne grabu šie..
Zvanīju Gelvorai, jo tur atsaucīgi cilvēki, šie arī pašlaik ne čiku ne grabu, jo Finanza izbeidza ar viņiem sadarbības līgumu.
Saņēmu visu savu dūšu, zvanīju pašiem PK un tur gāja kā vistai ar gaili.
Pateicu, ka esmu gatava TIKAI un vienīgi samaksāt summu, kas man atlikusi ir maksāšanai un pārejo, viņu noteikto suumu, es netaisos ATKAL maksāt, jo lūk- viņu "likumiskie procenti" man jāmaksā.
"Gailis" teica, ka mēģinās noskaidrot vai varu nemaksāt šos procentus, bet pati teica, ka šauboties.
Nu neko- tā jau nu kādu 3šo stundu gaidu :D
Laikam nopietnu temu pacēlu šiem iekšā.

Galvenais uzsvars viņiem bija uz manu darba vietu, es redz strādājot šādā darba vietā, man jau visa likumdošana jāzin. Attcirtu, ka pat, ja pie kases sēdētu, tad teiktu šos pašus vārdus.!

Drausmas!