www.sudzibas.lv Paus Konsults Krāpšanas gadījums, nepamatoti tiek piedzīta nauda

Paus Konsults - Krāpšanas gadījums, nepamatoti tiek piedzīta nauda

Mistiskā veidā vēlas piedzīt €34
€17 plus €17. Viņi man atsūtīja e-pastu.
Varu tikai apgalvot ka nekad dzīvē man nau bijušas saistības ar šo firmu. Un negrasos viniem maksāt ne centā. Nesaprotu no kurienes viņi dabū šos mistiskos parādus. Man Latvijā nau un nebūs paradi. Ja viņi vēlas ko piedzīt no godīgiem nodokļu maksātājiem tad man nekas cits neatlika kā iesniegt lietu tiesa par morālo kaitējumu.
Tiksimies tiesa krāpnieki!

26.09.2019

A Artūrs Irbe 27.11.2019

Es piekrītu tev Martin man ar nepatīk sergel gelvora ka prasa naudu neparko ko tu nesi parāda man ar. Dusmas piktums uz viņiem būs jāziņo iestādēm lai klape ciet. Būtu

K Kukums 05.12.2019

'Sia paus" ,- pieprasa no manis ap 50,- Par to,ka man bija parmaksa 300,- par "Lg" sniegtajiem pakalpojumiem ,
mani iesudzeja paradniekos un audze manus itka nesamaksatos procentus,no ta,ka man bija parmaksa.
Pat nezinu kur lai samaksa,jo Paus operatori mani ignore un neat
suta man info kur lai maksaju,teica,ka atsutis,bet neka.

K Kukums 05.12.2019

"sia Paus" ar "LG" pieprasa man lai maksaju ap 45,- pat ko,ka man bija parmaksa LatvijasGaze ap 300,-
Liekas,diezgan neskaidri.