Paus Konsults - Krapsana

Pieprasa samaksat piedzinas maksu par parādu , kurs 2016. Gada jau tika nomaksats citAi paradu atgusanas firmai! Nekadu saistibu ar viniem nav bijis. Tas , ka vivus. Lv nodeva viniem , vini nespeja ar mani sazinaties, tad atgrieza vivuslv atpakal un sie nodeva citai firmai, kas ar msni sazinajas un es ari nomaksaju visu paradu. Tagad vini pec gandriz 3 gadiem grib man pieprasit mistiskus 17€ , smiekli nak! Krapnieki

03.05.2019

I

AMB 03.05.2019

Если вивус продал им ваш долг и они отослали 2 раза предупреждающие письма, то их требование - обоснованное. То что они не смогли добиться выплаты долга - это не их проблема. К сожалению, такой закон, что даже за плохую работу, люди требуют деньги :)

I Ivars 03.05.2019

A vini var pieradit, ka es esmu sanemusi tas divas izsutitas vestules?

R Raimonds Brutāns 03.05.2019

Domāju, ka var, ja visas Tavas darbības ir tik pat loģiskas(Ivars/ esmu saņēmusi)

R Raimonds Brutāns 03.05.2019

Jāvar pierādīt ar MU ka parāds bija nomaksāts pirms prasījuma nosūtīšanas.

R Raimonds Brutāns 03.05.2019

Savukārt piedzinas kantorim jāvar pierādīt piedziņas likumība, bet diemžēl procesā var pieaugt procenti, ja vien tie nav sasnieguši jau noteiktos griestus.(ja kantoris tomēr pierādīs likumīgu piedziņu).

I Ivars 03.05.2019

Pec likuma vairak par 17€ nav tiesigi prasit. 3 gadi pagajusi... gandriz bez 2 dienam, kad vini peksni izdomaja man to pieprasit. Tad jau pa siem 3 gadiem vajadzeja but nez kadiem procentiem. Bet ne ir tiesi 17€

Оккупант 03.05.2019

и всем пох..й, одному Ivars непох..й. надо припомнить им 1938 год.

Man arī bij jāveic maksājumi 17eur apmērā 2 lietās un velkas no 2015 gada. Labāk samaksāt, jo kriedītvēsturē rodas tā informācija. :(((