www.sudzibas.lv Paus Konsults Krāpšana, nepatiesa naudas piesavināšana.

Paus Konsults - Krāpšana, nepatiesa naudas piesavināšana.

Tika saņemtas vairākas vēstules no šī" kantora" ar mistiskām parāda summām (15 gadus veci parādi) kuri sen kā atdoti. Visās vēstulēs viena parāda piedziņas izdevumu summa € 71.14
un vēl, kāpēc saņēmēja konts vēstulē (norādīts ka jāmaksā nordea bankas kontā) atšķiras no bankas konta, kas norādīts officiālā lapā? . Lai gan es saprotu, kas šis viss ir (palasīju atsauksmes internetā) kur es varētu uzsūtīt viņiem kādu pārbaudi, lai paskatās, ar ko viņi nodarbojās. Jo tā vien uzskatās, ka sēž tur muļķu meklētāji un vēstulēs karina savus bankas kontus, lai tikai viņiem maksā.
Tur vēl norādīts, kad samaksā, aizsūtīt viņiem kvīti vēl vajagot lai redzot ka samaksāts (kontā nevar redzēt?)
nav pat iemesls uzrakstīts kas ņemts tikai datumi, kuros reāli nekas nav ņemts ne no kā!

25.06.2020

T Taisnīgums99 25.06.2020

Jums neskjiet, ka tos jautajumus ir jauzdod Paus Konsults nevis sheit?

Janis85 25.06.2020

Sūdzība ir konkrēta. Pašam bija kredīts - neatdevu, nebija naudas, kam negadās, tika cedēts parāds, no manis prasīja parādu "oriģinālais", kantoris, pēc tam kantoris, kurim tika cedēts parāds, pēc tam Julianus vai Paus Konsults (īsti neatceros) teica, ka lai viņiem maksāju 17 euro. Pluss bija pa visam tas, ka tiku ielikts "Latvijas melnajā sarakstā" (kas saprotams).
Mans ieteikums - vnk ja kāds no šādiem zvana un draud, ignor un block - viņi tiesā reti vēršas - neko nemaksājiet. Ja tiesa leik maksāt - maksā - nelecies. Ja nevēršas - parādiem ir noilgums - pēc 7 vai 10 gadiem parāds ir norakstīts un viņi neko nevar pierādīt.

K Klientamnavtaisnība 26.06.2020

Noilgumu sāk skaitīt no pēdējās vēstules, pēdējā paziņojuma. Nevis no parāda dienas. Ja tāda vēstule, piemēram, atnāk šodien - tad noilgumu sāk skaitīt no šodienas.

A Artūrs Dante 26.06.2020

Kas par murgu ! :)))))))))))
Parāda noilgums pagarinās TIKAI 3.gadijumos un nekā savādāk !
1. "parādnieks" nosūta uz tekošā kreditora officiālo kontu kaut 1 centu, tādejādi apstiprinot parādu.
2. "parādnieks" paraksta papildus vienošanos par parādu, (jauni apmaksas nosacījumi u.t.t.)
3. Tiesa pret "parādnieku" parāda noilguma ietvaros.

Šie parazīti pausi tikai cer uz cilvēku nezināšanu... un viss

K Klientamnavtaisnība 26.06.2020

No kurienes Jums tāds info? Esmu jurists un labi zinu, kas ir noilgums. Murgu rakstat Jūs, pārliecinot citus, ka atliek pagaidīt šos gadus un parāds dzēšas. Tā nav, iepazīstieties ar likumu. Šī mūsu tauta, kura sagrābjas kaut ko, pavisam nezinot, kā ir īstenībā - jau pat nesmīdina, bet liek kaunēties...

A Artūrs Dante 01.07.2020

jurists, kurš dzīvē nav atradis savu vietu...vai vienkārši sapņo par tādu būt ;)))
jurist - kāds likums, pants, punkts, nosaka, ka noilguma termiņš pagarinās pie "vēstules" saņemšanas. - un garantēju, ka pseidojurists šādu pantu nenosauks :)

Pat, ja, tā būtu JURIST ! : ir 2 lieli BET - pirmais parādu piedziņas kantori nesūta vēstules, bet sliktu tualetes papīru. Otrs lielais BET Jurist ir tas, ka vienpusīga vēstule pēc fakta nevar pagarināt parāda noilgumu, jo cik man zināms tikai tiesai mūsu valstī ir vara pateikt cilvēks ir parādā vai nē, un nekāda vēstule noilgumu nevar pēc fakta pagarināt, ja kreditors neizmanto savas likumīgās tiesības valstī noteiktajā termiņā realizēt ar tiesas palīdzību tās ir tikai un vienīgi viņa problēmas. Un manis iepriekš minētie punkti ir vienīgie, kas pagarina parāda noilgumu un nekā savādāk.

A Artūrs Dante 25.06.2020

nu lol - es Paus konsult uztveru nekā savādāk kā krāpniekus un parazītus, kāpēc - palasiet manus iepriekšējos komentārus.