Paus Konsults - Jautājums

Sveiki, gribēju uzprasīt vienu jautājumu vai paus konsuls ir tiesīgs piesavinaties kustamo un nekustamo īpašums kas pieder man, ja godīgi nekas man nepieder un vel pie tam man ir trūcīgais statuss un no manis nav pat ko ņemt
Ļoti gaidīšu jūsu atbildes.

Papildināts Zaķītis54 14.01.2017

Qun vēl viņi manrakstīja vēstule ja parāds nebus atmaksāts viņi man atvilks naudu neņemot vērā vai tā ir alga, pabalsti vai citi ienākuma avoti, bet atradu cilvēktiesību likumu kiur ir skaidri rakstīts ka pabalstus un bērnu naudas nedrīkst atvilkt un vel pie tam tas parāds man bija pirms 11 vai vairāk gadiek atpakaļ, Civillikuma 1895.pants noteic, ka saistības izbeidzas, ja tiesīgā persona tās neizlieto 10 gadu laikā. Tas nozīmē, ka pakalpojuma sniedzējam ir tiesības no parādnieka prasīt parāda atmaksu 10 gadu laikā. Vai tad viņi ir velir tiesīgi man pieprasīt parādu?

Z

S sudzibas .lv 13.01.2017

Bez tiesas sprieduma neko nevar piesavināties. Ja vien neesat ieķīlājuši viņiem par labu šo nekustamo īpašumu

C critical thinker 13.01.2017

īpašums, kas pieder man, kas man nepieder... lūdzu, formulējiet precīzāk

R Raimonds Brutāns 13.01.2017

Tiec skaidrībā ar sevi, vai Tev pieder vai nepieder. Ja kustamais īpašums ir divas(2) tukšas alus pudeles, tad vari čučēt mierā.

L Lepnā Lavīze 14.01.2017

Vajadzīgs tiesas spriedums, patvaļīga nekustamā īpašuma ieņemšana jeb reiderisms ir krimināli sodāma. Viņi iet uz iebaidīšanu.

L lelde 14.01.2017

1. paradam jabut cedetam Paus Konsults
2. tikai pec tiesas lemuma lieta tiek nodota tiesas izpilditajam
3. tiesas izpilditais var paņemt tikai to naudas summu kas ir lielaka par valsts noteikto minimalo algu + summa par katru apgadajamo
4. Ja paradniekam nepieder kustamais/nekustamais ipasums tiesu izpilditajs neko paņemt nevar
5. Trucigo izzinai šeit nav nozīms
Iesaku maksāt pa tiešo kreditoram nevis paus konsults utt.

Latviešu tautas 14.01.2017

Summa nevar parsniegt parādu+100% no parāda (%%)+7 eiro par firmas pakalpojumiem^ piemēram, ja parads 100 eiro, tad jamāksā 207 eiro. UN NE CENTA PA VIRSU!

R Raitis Kurpnieks 14.01.2017

Ja kreditors ir iesniedzis lietu parāda piedzinējam, tad tu vairs NEVARI maksāt kreditoram pa taisno, tad viss notiek caur piedzinēju. Pats no pieredzes saku.

L lelde 14.01.2017

paus konsults ir piedzinas kompanija, bet ne tiešai kreditors. Ja parads nav cedēts viniem var nemaksat, un neiesaku maksat PK jebkura gadijuma.

ja parads ir cedets PK un lieta tiek iesniegta tiesa, var lugt tiesu samazinat parada summu.

Atceraties ka tikai tiesu izpilditajs var verst piedzinu uz ienakumiem un ipasumu un tikai pec tiesas lemuma!

Piedzinu nevar verst uz minimalo algu!

R Raitis Kurpnieks 14.01.2017

Bez tiesas sprieduma neviens Jums nevar neko atvilkt. Pat ja tā lieta aiziet uz tiesu un pēc tam uz tiesu izpildītāju, Jums, piemēram, bankas konts arī netiks uzreiz bloķēts. Jums vēl būs iespēja sarunāt ar tiesu izpildītāju, kā visu samaksāt pēc Jūsu iespējām.

L Laurēlija 14.01.2017

Kad kredītu ņēmāt, arī padomus prasījāt? Aizņēmies- atdod! Ar Paus Konsults sadarbība man beigusies- sūdzību nav. Pie situācijas vaina jāuzņemas pašam(ai). , ir vai nav ko atņemt- pēc jautājuma nav skaidrs, bet atbildībai jābūt.