Paus Konsults - Draud

Sveiki!
Sūdzība ir par Paus konsults darbiniekiem! Viņi man jau ir apriebušies neliek mani mierā, Visu laiku draud, ka visu man atņems ieliks mani cietumā, ja nesamaksāšu parādu. Ar viņiem neko nevar sarunāt! Saka lai naudu aizņemos no draugiem vecākiem, ko man tur aizņiemties ja draugiem nav tās naudas un es pat to netaisos darīt!
Es viņiem neko neesmu parādā un netaisos neko maksāt, esmu Tele2 parādā un arī viņiem maksāšu! Tā pat draugiem.lv atrada mani un raksta man muļķības un dra

B Baņkieris 29.10.2009

Nu atņemt visu viņi nevarēs, jo to var izdarīt tikai ar tiesas lēmumu.
Kamēr parāds nav cedēts šai rīkļu rāvēju bandai, jūs varat maksāt Tele2, bet ja parāds ir jau cedēts, nekā darīt būs jāmaksā!
Vispār neviens normāls darbinieks no šāda veida iestādēm nekad neliks jums aizņemties naudu no draugiem, lai nomaksātu parādu viņiem. Tā rīkojas tikai neprofesionāļi!
Jūs varat viņus iesūdzēt tiesā par iejaukšanos personīgajā dzīvē! Viņiem nav tiesību jūs meklēt sociālajās vietnēs internetā! Viņiem ir tiesības tikai meklēt un mēģināt nodibināt kontaktu oficiālā līmenī (telefons, pasts, e-pasts).

I Iluta 18.11.2009

kapeec paus konsuls man raksta draugiem.lv un informee par radinieka paraadu? ar kadaam tiesiibaam? mani neinteresee manu radu finansiaalaas problemas, un kaapeec vinji man liek sakontakteet manu radinieku un atgadinat pa vinja pradaadu? vai tad es sanjemu algu no pauss konsuls?vai tad tas nav vinju darbs, pa ko vinji sanjem algu?

S Ssssss 18.11.2009

Sveika, Iluta!

Vai Jūs variet pateikt, tās personas vārdu, kas Jums rakstija draugiem.lv???

A Andris 23.11.2009

Man arī nepatīk PAUS Konsults, jo pavisam stulbs. Tagad ir latvijas krīzes un nav darbā... un neviena palīdzība pie manis

A Anete 25.11.2009

Taa ir taisniiba par nelaipno iztureshanos.Taapat par to ka tiec nosuniits, ka esi bez darba un nevari nomaksaat paraadu.Redziet, bet nav jau visi taadi, kas negrib nemaksaat.Bet vinji pret tevi izturas taa ka tu apzinaati nemaksaa.Un vinjiem pat summas ko prasa tas nav daudz, paprasi vecaakiem un radiem.Un pats sulbaakais ka banka (kam shajaa gadiijuma esam paraada) pienjema iesniegumu, ka nomaksasim paradu terminjaa kursh vel nav pienaacis, un banka piekrita bet shobriid lieta irjau Paus Konsults.

R Robis 03.12.2009

Mans ieteikums - utukantorim Paus Konsults nemaksāt neko.
Nav pamata satraukumam - reāli viņi nevar neko, tikai tukši draudēt.

A Andris 08.01.2010

Čau.

Nu nezinu - mani arī sameklēja draugos.lv, bet atkal tā pozitīvi, mierīgi piedāvāja atmaksas grafiku uz
gadu.
A parāds ir Ge Money un 2 gadi nemaksāts - biju domājis, ka sen jau soda procenti milzīgi, vai vispār tiesā jau sen.

K keta 08.01.2010

manu dzīvi viņi pārvērta par elli pirms diviem gadiem: totāls stress, līdz vienā brīdī sabruku... Uz citu asarām viņi pelna naudu, lasīt - procentus no atgūtās summas. Tagad vienaldzība, kaut nepatīkami. Lai sūdz tiesā, tas ir cilvēcīgāk un tad varu bez raizēm pamazām parādu atmaksāt.

L Linda 08.01.2010

Mani nosauca par plukatu ( tieshi taadaa vaardaa), kas aizbraukusi uz iiriju seeenes lasiit ( teicu, ka vairs nedziivoju latvijaa).. kad pateicu, ja ar mani taa runaas es tuuliit nolikshu klausuli, man atbildeeja - nekaadu klausuli tu neliksi - mees tevi atradiisim, lai kur tu buutu un tad gan tu redzeesi...

A ak 08.01.2010

Tas viss ir protams nepatīkami, bet parāds nav brālis.Ja reiz Jūs uzņēmāties saistības, tad tās ir jāpilda, lai cik grūti šorīd mums visiem nebūtu.
Tie kas ir aizbēguši uz ārzemēm laimi meklēt, un domā kad parāds izgaisīs, tā nemēdz būt, brīnumi nenotiek daudzas parādpiedziņu kompānijas sadarbojas ar citām valstīm, ir dzirdēti reāli gadījumi.

O oskars 08.01.2010

Ak, ko tu te muldi???cilveks palika parada, tas nelauj kaut kadai firminai pazemot, santazet cilveku!!vainigs...sastadi grafiku ar atmaksu un viss, bet zvanit radiem, darbu draudet, ka visu atnems?ja cilvekam svaki nervi?ja pakaras?kas vainigs?si firmina, jo nav tiesibu cilveku pazemot.Lai ir tiesa, bus spriedums, bet bus mierigi, klusi.tiem kropliem no reformam vajag sprandas aplauzt[pareiza veida]

A ak 08.01.2010

Oskar, es nemuldu! Tur jau tā lieta kad es pati tam šobrīd eju cauri, nav darba, nav ienākumi ir saistības.
Protams tas nav normāli ka šantažē, bet līdz piedziņas kompānijām nonāk cilvēki kas jau kaut ko ir ignorējuši(vai nu grafikus, vai solījumus), tā kā neaizstāvu šīs kompānijas, bet neviens nav bez vainas.Tā nu tas ir.

P pantera 11.01.2010

Man arī ir sakars ar šo kompēniju. nomaksāju parādu firmai, bet viņi mani neliek mierā ar parāda piedziņas maksājumu viņiem, piesola ar tiesvedību un vēl visu ko, zvamās pat kaimiņiem, ja es neatbildu uz zvanu un visādi citādi, protams arī draugos raksta, lai sazinās ar viņiem.Vai man tas ir jādara, firmai parādā vairs neesmu, tikai par darbiņu Pausam 25Ls

B Baņkieris 12.01.2010

Pantera arī Pausam jūs neko neesat parādā, jo pēc LR Civillikuma 2307.panta (piedziņas izdevumi ir jāsedz pilnvarotājam) parādpiedzinēja pakalpojumus apmaksā pasūtītājs. Tā kā Jūsu firma jau sen Pausam visu ir nomaksājusi, bet Pauss pārkāpjot LR CIvillikuma 18. nodaļas 1. apakšnodaļas 2304.pantu, kur ir teikts, ka pilnvarnieks (šajā gadījumā Pauss) nedrīkst gūt peļņu no lietas sev pašam, grib nokāst no jums nepamatotu naudu!
STUDĒJIET CIVILLIKUMU UN TAD ŠĀDI KANTORI NEKO DAUDZ NEVARĒS JUMS IEBILST.
Esmu ievērojis, ka šādi kantori tieši atsaucas uz Civillikuma pantiem, kurus pastudējot un izprotot ir tieši pretrunā ar šo kantoru teikto!
Esmu pārstāvējis tiesās parādniekus, kur šādi kantori pieprasa piedziņas izdevumus. Ja parādnieks pats nepiekrīt un šādi kantori nevar pierādīt, ka viņi nav saņēmuši maksu par pakalpojumu 99, 9% gadījumu šie kantori šādas tiesas zaudē!

S SSS 16.01.2010

PAUS, ir PAUS - lēni, gausi - nekur nederīgi

# ##### 12.02.2010

man bija tada pati situacija, mani samekleja draugos.lv un saka draudet ka atnems man visu, iesudzes tiesa, un ta ka es atrodos arzzemes ( bez darba paslaik) uzrakstis papiru lai mani izsutija no valsti.vai tad tas ir likumigi?

D DreamLV 12.02.2010

jāmāk zakt likumīgi!!! uz to jau parādu firmas uzaug!!! cik cilvēku jau ir izdarijuši dēļ viņiem pašnāvību viņiem!??

A agnese 15.02.2010

Man ari ir parads Tele2 un lidz ar to ir nodots Paus Konsults!
Un nu man tagad mieru neliek, suta man uz draugiem.lv vestules!Un maniem radiniekiem un citiem draugiem!Tas tacu kkads absurds!

A aiga 01.03.2010

Manam draugam ir parads Tele2 un itka esot nodots Paus Konsuls bet vinam tas nau pazinots tikai vienu dienu bija pastakastite iemesta vinkarsa lapina ar telefon numuru un lai draugs pazvana Inarai. Draugs pazvanija un vina saka draudet ja lidz menesa beigam nesamaksas tad bus tiesa draugs piekrita un vina ar sms atsutija konta numuru kur japarskaita nauda. Drugs samulsa ka ka pa telefonu karto tadas lietas un nemaksaja. Sodien vina zvana pacelu es un vina mani izlamaja par mulki kas neko nejedz. Un ka ta tas nebeiksoties vini mums atnemsot visu kas mums ir.

L Liiga 05.03.2010

Miljie cilveeki!
Nekaadaa gadoojumaa neljaujiet taam pretiigajaam zhurkaam juus nobiedeet!Tiesiibas vinjiemir minimaalas(kuras vinji neizmantojo nav izdeviigi), bet draud taa itkaa tevi tiesaatu par izvaroshanu uz slepkaviibu!Pasuutiet vinjus diplomaatiski dirst, pasakiet ka ziniet savas tiesiibas, ka shii saruna tiek ierakstiita abos virzienos-ne tikai pie shiem-un ja shie saka ka nododam lietu tiesaa tad ar smaidu uz luupaam atbildiet ka labpraat ieradiisieties tiesaa!
neljaujiet kaapt sev uz galvas!ja jums ir kaads paraads pret kaadu firmu tad ejiet u sakiet ka velaties maksaat pa tiesho un ka tam PAULSAM neko netaisieties maksat pa virsu!un ja nee-tad savaadaak nemaksaasiet!cilveeki-tiesa ir nevainojams drauds, bet ljoti nepraktisksierocis!neesiet mulkji!