www.sudzibas.lv Paus Konsults Brīdinājuma vēstule

Paus Konsults - Brīdinājuma vēstule

Atmetot visus pārmetumus par to, ka jādomā pirms aizņemies, aizņemies atbildīgi u.t.t... Tomēr, pienāk neparedzēts brīdis, ka paliec bez ienākumiem! :( Saņēmu Brīdinājuma vēstuli no Paus Konsults. Viņi raksta, ja es labprātīgi samkāšu trīs dienu laikā, tad viss būs labi! Bet ja ne, tad tiks izvērtēts, vai manās darbībās nav saskatāms noziedzīgas nodarījuma sastāva pazīmes!!! Vāks! Tas nekas, ka es aizņēmos 50Ls, bet tagad piedzenamā summa ir 160Ls!!! Vēl manī kriminālnoziedznieku saskata!!! šoks!!! Tā jau smagi iet, bet kad saņem šādu vēstuli... Nesaprotu, kāpēc cilvēcīgi lietas nevar nokārtot?

S sūdzības.lvJurists 07.03.2011

ir jāskatās, kas rakstīts aizdevuma līgumā un jāsarēķina kādi ir soda procenti. kā arī jāpievērš uzmanība, vai līgumā bija minēts, ka piekrītat apmaksāt visus izdevumus, kas radās firmai, lai piedzīt jūsu parādu. Ja šāds teikums ir būs jāmaksā arī par Paus Konsult pakalpojumiem... ja tas nav minēts, jums ir jānomaksā tikai parāds + soda procenti. Neskaidrību gadījumā konsultējieties ar juristu.
nākamreiz skatieties, ko tieši parakstat.

A Aiga 07.03.2011

..un vēl nesaprotu - kāpēc parāda summa ir jāpārskaita uz Paus Konsults kontu??

F ForumWarrior 07.03.2011

Iesaku vinu ignoret un pateikt ka ligums netika ar viniem noslegts, un zem shis summas nav tava paraksta, ka ari pasaki ka maksasi pa taisno aizdevejam.
Precizak izstastis tev Jurists, kautkad biju par sadam lietam konsultejies. isteniba diezgan daudz ko jaunu uzzinaju, ari piemeram to ka no algas var atvilkt tikai 30% nevis 50% ka vini to dara.

F fric 07.03.2011

lilaku summu vi;ni nedrikst prasīt par parada summu, tagad nepateikšu īsto likumu...
par krāpniecibu ja viņi grib piesiet tad nau ko uztraukties tev ir ligums ka oficiali esi aiznemusies naudu..
tu vel vari isteniba viniem problemas uztaisit par to ka vini pieprasa tadu suumu no jums..
nakamreiz kad zvana sie milie cilvecini pasaki ka tu gatavojies iesniegt pretprasibu tiesa pret viniem, par naudas izkrapsanu..
un sitie pauls konsults ari nedrikst prasit par pakalpojumu naudu...

S sūdzības.lvJurists 07.03.2011

es vēlreiz atkārtoju, ka šobrīd aizdevēji ieraksta standartlīgumos frāzi, ka jūs apņematies atmaksāt izdevumus, kas vieņiem radās parāda piedzīšanai, tas nozīmē, ka jūs apliecinat, ka apmaksāsiet Paus Konsult vai kādas citas firmas pakalpojumus. Pārliecinieties, ka šāda teikuma jūsu līgumā nav. Tikai pēc tam var sniegt kādas papildus konsultācijas.

B Bbb 07.03.2011

Noteikumi līgumā, ka jūs apņematies atmaksāt izdevumus, kas viņiem radušies saistībā ar parāda piedzīšanu ir uzskatāmi par netaisnīgiem līguma nosacījumiem un nav spēkā. Vairāk par to var uzzināt PTAC un pie juristiem. Tā kā, lai Paus un citi līdzīgie kantori iet ...

I INESE 09.03.2011

NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEMAKSĀ Paus Konsults kontā !!! Tu līgumu ar šo kantorīti neesi slēgusi !!! Maksā kontā firmai no kuras aizņēmies !!! Vēstule viņiem standarts, pašu izdomāta, lai rakstītais izklausītos draudošāks. ĻOTI daudz zinu par šo kantorīti- viņu darba stilu, metodes. Jābūt stipram, jāignorē !!! Kontaktējies PA TIEŠO ar iestādi, no kuras aizņēmies !!! Ir dzirdēts, ka cilvēki, kuri nevisai pārzina likumdošanas nianses, nobīstās un sāk pa piečukam maksāt šiem kantorīšiem- NEVAJAG !!!

A Aleksandra 09.03.2011

Man arī bija kredītsaistības ar big bank un tagad arī man naudu piedzen pauls konsults!!! bet labākais ir tas ka es no viņiem neslēpos un kad varēju tad atbildēju uz telefona zvanu, bet kādā dienā es biju darbā un telefonu atstāju mājās!!! vakarā-pārsteigums no kaimiņa viņš saka ka bija atnācis jauns vīrietis un atnesis kaut kādu lapiņu ar telefona numuru... un teicis lai Aleksandra nekavējoties piezvana šim numuram!!! kāds sakars tur kaimiņam???? un kāds mīklains radījums ir viņam iedevis šo numuru, ja es savu jauno dzīvesvietu vēl nebiju paspējusi pieteikt? un vārds uz lapiņas bija rakstīts krievu valodā un tā kredītu piedzinēja bija sieviete bet to sadriskāto lapiņu ar numuru atnesa kāds nepazīstams vīrietis!!!

es tikai nesaprotu kāds tur sakars kaimiņam???

L laukutante 09.03.2011

Pēc tam sāks draudēt ka atņems Jums īpašumus ja nemaksāsiet viņiem. Nekādā gadījumā nemaksājiet, ja vien Jūsu parāds jau nav nodots parādu piedziņas kompānijai.Ir jārunā ar banku, vai firmu, kas Jums naudu aizdeva par maksājuma grafikiem. Tad tādas firmeles var iet ieskrieties ar visu savu piedziņu :)

E Esesesseseseseses 09.03.2011

Tak sūtiet to zagļu bandu Paus Konsul DIRST! Spalvainu daiktu viņiem rīklē, padlām! :D :D :D :D

O OLGA 01.07.2011

kak mozno vam pozvonit mne nado oplatit dolg i uznat s4et banka

D Diana 01.11.2011

es nemaz arii nezinaaju ka banka manu paraadu ir paardevusi sai iestaadiitei.Jo pirms tam paraadinu nomaksaaju krediitreformaa.sapriecaajos ka viss kaartiibaa, pirms tam i ar banku, i ar krediitreformu paarbaudiiju.
nu un tad paskastiitee balta lapele, ar roku skribeleets numurs, pazvaniet!pirms tam atnaaca draudu veestule par to ka atnems man visu, ko var.es iisti nesapratu, kas taa par iestaadi, jo itkaa banka teica ka viss kaartiibaa.raku dzilaak, un uzraku ka sis kantoris ir vinneejis tiesiibas piedziit swedbankas paraadus.
bet kur tad ir personas tiesiibas uz konfidencialitaati, un tiesiibaa uz neaizskaramiibu???taa maaja jau nav mana, man nekas nepieder, bet vini terorizee manus vecaakus.

un taa suma kas man ir jaatdod ir astronomiska.jaatdod vairaak nekaa paneemu, lai gan to naudu pirms zaudeeju darbu 2vus gadus maksaaju, 500ls vietaa 1300 prasa.nesaprotu ko ar viniem dariit!

griezos bankaa-mees nekaa nezinam, taadu pasu atbildi saneemu no krediitreformas.

nezinu kaa isti riikoties???varbuut kaads var man dot padomu?
jo vini uz kompromisu neiet.