www.sudzibas.lv Paus Konsults Pārdi Paus Consults

Paus Consults - Pārdi Paus Consults

Labdien!
Mani informēja ka man ir nenomaksāti parādi Paus Consults.2012 .gada 12.novembrī AS Latvijas Gāze bija iesniegusi Paus Consults par manu parādu. Parāds tika nomaksātas. Tagad es esot parādā Paus consults 42 EUR par zaudējumiem? 29.08.2014 gadā es nomaksāju Caur parādu piedziņas komp Conventus parādu ''Mini Credit'' par ko es esmu atkal parādā Paus Consults , šoreiz jau 70.00 EUR. Līdz šim mani neviens neinformēja par kautkādiem mistiskiem parādiem SIa Paus Consults. Vai tiešām man jāmaksā vairāk par 100 EUR parādu piedziņas kompānijai?

I

š Šmulisbaigais 16.03.2016

Nē, nemaksā viņiem neko. Paprasi lai atsūta rēķinu par ko jāmaksā!

š Šmulisbaigais 16.03.2016

Manai sievai arī aptuveni bija tā. Bija aizmirsusi samaksāt Oriflame. Saņēma vēstuli no Pausa, ka jāmaksā Oriflame 32 lati(ar visiem soda procentiem) un Pausam 25 lati par parāda piedziņu. Samaksāja uzreiz Oriflame daļu, bet pausam uzrakstijām e-pastu lai atsūta rēķinu par ko tad jāmaksā. Nāca atbildes ,ka par parāda piedziņu. Man apnika un uzrakstiju,ja nesūtīs rēķinu tad lai sniedz tiesā lietu. Ar to arī beidzās. Internetā var atrast informāciju par savām tiesībam. Domājat ar galvu!

A anonimais 007 16.03.2016

Likumā par parādu piedzinējiem skaidri ir teikts, ka parāda piedzinējs drīkst prasīt no 7 eur līdz 15 eur, ne vairāk, ja tur tiešām 100 eur, ej uz PTAC un policiju raksti iesniegumu par naudas izspiešanu

M Makushka 17.03.2016

Ko nozīmē aizmirsa samaksāt? Ja Jūs ņemat preci veikalā un ejat uz izeju, neveicot apmaksu, tā iz zādzība. Ja zināt ka kaut ko paņemāt, laipni lūgti apmaksāt. Neviena kompānija neiesniedz parādu, parādu piedziņas kompānijai uzreiz, tiek dots laiks, aptuveni 4 mēneši, ja Jūs tomēr nevēlaties/izvairaties/aizmirsāt, tad šo lietu izskatīs parādu piedziņas kompānija. Par savu darbu viņi var paņemt 17.07 EUR, pārēja soda nauda nāk no Jūsu pakalpojumu sniedzēja. Ja Jūs esat tik gudri un taisaties apmaksāt tikai pamatparādu, tad ar to nav pietiekoši, nu vairs nē. Ja parādu piedziņas izdevumi netiek apmaksāti, parāds neskaitās apmaksāts un Jūsu dati paliks parādnieku datu bāzē, līdz pilnai apmaksai. Un nākotnē, ja vēlēsieties paņemt kādu preci kredītā, Jums atteiks, tāpēc ja neesat droši par to, kā darbojas pirmstiesas parādu piedziņas likums, nekomentējiet, cilvēki taču lasa, un tic Jūsu nepatiesiem komentāriem, paši iekritāt tādā bedrē, nerekomendējiet citiem rīkoties tātap.

š Šmulisbaigais 17.03.2016

Nu ko tu murgo. Aizmirsa sakarā ar pārvākšanos. Vēstules arī nāca uz veco dzīvesvietu, līdz mums nenonākot. Pausa pirmā un vienīgā saziņa bija ēpastā. Meloja ,ka sūtija vēstules uz deklarēto dzīvesvietu. Pasts apliecināja,ka vēstules netika sūtītas. Parāds ar soda procentiem tika atmaksāts Oriflame pilnībā. Sazinoties ar Oriflame par parāda piedziņas zaudējumiem,viņi atbildēja,ka no Oriflame puses viss ir kārtībā un nekādu pretenziju nav. Un atkal Pauss meloja, ka tis 25 latus esam parādā Oriflame par parāda piedziņu. Ja tā būtu,tad mēs Oriflame būtu arī tos 25 ls samaksājuši. Kad Pauss beigās tomēr uzrakstija, ka parāds ir viņiem,tad es palūdzu rēķinu. Arī tiku paziņojis,ka neatsakos nomaksāt parādu, tikai uzrādiet,pamatojiet par ko. 17€ vai 70€ ir starpiba vai ne??? Un no tiem 17€ vēl daļa jāpamato par ko, nevis jūs esat parādā un viss.Palasi civillikumus par parāda piedziņas procesu. Sūdzība ir par 42€ un 70€ . Un ja Pauss nevar pamatot šo summu uzrakstot rēķinu par katru uzlikto eiro, tad lai sūdz tiesā.

Un vēl varēji Makushka pateikt ,ka beigās tas viss draud ar kriminallietu :D

M Makushka 17.03.2016

Protams, ka vēstules, e-pasti un telefona zvani nāks uz tiem datiem, kuri ir norādīti, ja Jūs katru mēnesi mainat dzīvesvietas adresi, kā lai kāds par to uzzina, caur iebūvēto GPS? Ja ir noslēgts līgums par sadarbību starp kompāniju un Pausu, tad apmaksas saņemšanas gadījumā šī informācija tiek nodota otrai puses, arī otrādi ja parāds tiek nomaksāts piedzinējiem, viņi par to paziņo. Rēķinu Jūs varat prasīt Oriflame, tas nav pieejams piedzinējiem. Tavs niks atbilst tam, ko raksti. Par kādu krimināllietu var iet runa? Smieklīgi, tēlo ka zini savas tiesības, bet ir jāzin arī savi pienākumi.

š Šmulisbaigais 17.03.2016

Nejauc gaisu Pausa strādnieciņ. Viss ir štokos, tiklīdz runa aiziet par tiesu,tā mutes ciet. Ar Oriflame viss bij nokārtots. Vot Pauss meloja gan. Kāda tur runa var būt par tiesībām un pienākumiem. Tātad beigās tikuntā snāk,ka Inesei Inesei nav jāmaksā tos 45€ un 75€,jooooo, jo parādniekam nav( Konkrēti Pausam) jāmaksā parāda piedziņas izdevumi. Cita lieta ja tos būtu piedzinis Latvijas Gāze un Minicredit, vai arī likumdošanā noteiktā summa. Bet Pauss skaidri uzraksta, jūs MUMS esat parādā. Un pat nedod atbildi no kādām summām un procentiem tiek arēķināti parāda piedziņas izdevumi. Lai spētu pildīt savus pienākumus,pirmām kārtām jāaizstāv savas tiesības.

š Šmulisbaigais 17.03.2016

Tad tu varētu Makushka mani vēl apgaismot, kāda hj pēc Pauss liek maksāt viņiem parāda piedziņas izdevumus, ja tos nepieprasa kreditors???

š Šmulisbaigais 17.03.2016

Inese Inese, tu vari internetā pameklēt informāciju par parāda piedziņas izdevumiem un kam cik jāmaksā. Neklausi nevienu Pauskonsultu vai kā tur viņus. Internetā var atrast daudz civillikumus,gan par taviem pienākumiem, gan par tiesībām. Pauss sūta vēstulēs tikai civillikuma pantu par taviem pienākumiem, bet par tiesībām ne čiku ne grabu.

š Šmulisbaigais 17.03.2016

Un vēl biki par tiem pienākumiem un tiesībām. Sūdzības autors samaksāja visus parādus un sodus LG un Minicredit, tātad pildija savus pienākumus. Bet nemaksājot parāda piedziņas izdevumus Pausam tādos apmeros, cīnās par savām tiesībām.

M Makushka 17.03.2016

Patiess prieks lasīt tik kulturālu cilvēku. Kādā veidā tad parādu piedziņas kompānija uzzināja par parādu? No zilā gaisa? Tatad Oriflame nodeva šo informāciju, ja krediotrs atsakās piedzīt parādu, atsūta par to informāciju un lieta tiek slēgta.

Nekomentēju autora rakstīto, bet par to, kādus komentārus sniedz citi, kuriem īsti nav taisnība.

3 mēnešus :D

Ko mūldi! # mēnešus pēc parāda samaksas mēģināja izslaukt 23 Ls :D

š Šmulisbaigais 17.03.2016

Nevajag tagad atmazkas ļepīt, pilns internets ar jūsu kompānijas kriminālajām darbībām. ja tas būtu tikai divu cilvēku ietvaros :D

š Šmulisbaigais 17.03.2016

Makushka tu laikam lasīt nemāki!!! Pauss konkrēti arī teica ka mēs viņiem parādā. A sākumā meloja, ka Oriflame.

š Šmulisbaigais 17.03.2016

Ceru tu saproti, ka lieta ir par parāda piedziņas izdevumiem :D Nevis par parādu kreditoriem

Likumsargs 23.03.2016

Parādu piedziņas izdevumi ir 7 EUR un ne centa vairāk, neatkarīgi no parāda summas! Ārpustiesas parādu piedziņas likums un MK noteikumi to nosaka!
Ja piedzinējs ir veicis kādas papildus darbības, kuras rakstiski pamato, tad vēl papildus var pieprasīt 12 EUR un tas arī viss.
Prakse gan liecina, ka piedzinēji izmantojot to, ka cilvēki nepārzina likumus pieprasa uzreiz visu summu 19 EUR, lai gan viņi to nedrīkst darīt.
Esmu ievērojis, ka piedzinēji parasti uzsver, ka parādniekam ir pienākums sadarboties ar piedzinēju. Jā pēc likuma parādniekam ir jāsadarbojas, jautājums ir tikai kā saprot šo vārdu "sadarboties" piedzinēji? Lielākā daļa piedzinēju uzskata, ka sadarbība ir: viņi pasaka cik jāmaksā un parādnieks maksā! Diemžēl tā nav! Par sadarbību uzskata arī atbildes uz vēstulēm un telefonu zvaniem! Šajā ziņā ļoti grēko Lindorff! Šajā firmā darbinieki vispār neizprot Ārpustiesas parādu piedziņas likumu un MK noteikumus.

M MNkonsultants 02.08.2017

BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem!

Vai parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu rakstot mums uz [slēpt]@inbox.lv !

Ja pārmērīgo maksājumu dēļ vairs nespējat maksāt, likumā Jums paredzētas tiesības atbrīvoties no esošajām parādsaistībām un visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā! Raksiet mums un mēs visu izstāstīstīsim bezmaksas!