Pauls konsults - visatļautība

2002.gadā paņēmu kreditā televizoru, visu laiku godīgi maksāju, tad zaudēju darbu un pēc tam cietu avārijā kurā paliku par invalīdi un mēs ar dēlu dzīvojam dzīvoklī kur mums ar saimnieci ir mutiska vienošanās.Iztiekam ar vienu invalid pensiju.Tad no Pauls Konsults sāka zvanīt parādu piedzinēja, pa telefonu teica, ka sauc Solvita, paziņoja par to, ka jāatmaksā parāds, es paskaidroju, ka visu summu uz reizi nevaru atmaksāt varu maksāt pa daļām.Viņa pateica, ka nevarot. Viņa bija iegājusi portālā draugi un izskatijusi manus albumus.Un teica, ka man no draugiem esot nauda jāaizņemas.Un nekāda maksāšana pa daļām.Biju pie jurista un man pateica, ka es varu maksāt pa daļām, šodien viņa zvanija kad pateicu; tad viņas reakcija bija šāda; Pa juristiem staigāt ir nauda, bet parādu atmaksāt nevari.Vai tiešām nesaprot, ka šodien katrs santīms ir no svara. UN mūsu dienās arī 15 lati dažam ir summa, ko nevar uzreiz samaksāt.Man vajag ari zālēm.Kad gribēju uzzināt darbinieces uzvārdu viņa pateica, ka tas man neesot jāzin.Vai tiešām ir tāda visatļautiba.

E Elmārs 08.09.2009

Vajag zvanīt Tiesībsargam un izstāstīt situāciju. Vislabāk, raksti iesniegumu! Izvazā to PauKonsultu pa visām instancēm Rīgā.

Skaidrīte! vainīga ir vadība, jo tie darbinieki nesaņems algu, ja nebrauks klientiem virsū. Tāda tā politika viņiem - ja mēnesī darbinieki nepiedzen 10 000 Ls (un uz augšu) no parādniekiem, viņiem draud atlaišana no darba. Un atlaiž jau aī tur ik pēc mēneša, ja neuzrādi rezultātus. Man tur māsīca tur strādā, es visu zinu par to vadību un kompāniju, par vadītājiem diriģentu Mārci Kataju un plānā galdiņa urbēju Andi Zvirgzdiņu.

Un vēl tas, ka vadība viņiem liek uztaisīt viltus profilus draugiem.lv lai izspiegotu, ar ko tu satiecies un kā tu dzīvo. Ja piem. albumā redz, ka vari tusēt, tad atrod tos draugus ar kuriem tusējies, atrod arī kaimiņus un radu radus, tad sākas terors. Nekur nav rakstīts, ka čekot albumu ir rkimināls, tāpēc viņi dara un DARĪS visu, kas ienāk prātā, bet kur grūti piesieties.

Un mans jurista padoms Tev: nākamreiz, kad viņi zvanīs, ieraksti sarunu diktafonā.

K kaimiņš 08.09.2009

Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, vislabāk ir komunicēt ar parāda piedziņas uzņēmumu rakstiski. Diemžēl daudzi ir saskārušies ar to, ka parādu piedziņas firmu darbinieki atsakās rakstiski atbildēt uz parādnieku jautājumiem, uzsverot, ka tas nav viņu pienākums. Tā tas patiešām arī ir: neviens likums nenosaka, ka jāsazinās vienīgi rakstiski. Tāpat daudzkārt šo firmu pārstāvji atsakās nosaukt savu vārdu, savukārt parādnieka pienākums nav komunicēt ar parāda piedzinēju pa telefonu, jo tā nevar pārliecināties par personas identitāti. Tai pašā laikā parāda atdošanas vilkšana garumā var tikai kaitēt pašam parādniekam.

T Terminator10 08.09.2009

Interesanti, ko Mārcis vakar Brīvības ielā darīja...

E es_se 08.09.2009

Termonator, kāda Tev starpība, ko Mārcis vakar darīja Brīvības ielā? Tas, ka viņam darbs ir saistīts ar parādu piedziņu, tas nenozīmē, ka viņš nedrīkst atrasties uz ielas, vienalga, ko viņš tur arī nedarītu.
Ar parādu piedziņām tā ir, jā! Viņi nesaprot, negrib saprast un panākt pretī parādniekam. Pati esmu dzirdējusi gadījumus, ka cilvēks aiz labas gribas ir gatavs atdot parādu, bet tikai ar mazākām ikmēneša maksām un garākā laika periodā, bet piedzinējus tas nebūt neapmierina. Apmēŗam tā - visu, vai neko, bet tad - sargies un vaino pats sevi!!! Viņiem muti man liekas nekad nevar aizbāzt! Un smieklīgākais jau ir tas, ka visur tiek minēs, ka galvenais ir runāt, jo visu jau var sarunāt!!! Kā tad- ar viņiem noteikti!

B Braucēja 09.09.2009

Atdodat parādu bankai, nevis kautkādiem tur piedzīvotājiem.Kautvai katru mēnesi 5ls kontā ieskaitat, kamēr nauda nāk, tikmēr neviens pirkstu jums nevar piedurt.un tieši tad, kad jums viņi zvana, pasakat ka jums ar to nav nekāda sakara.Droši, nauda nav jūsu uztraukumu vērta!

B bikse 09.09.2009

neviens tev nevar aizliegt maksāt pa daļām.galvenais, saglabāt visus nomaksāšanas dokumentus. vajag arī parēķināt, varbūt lētāk sanāk nomaksāt tomēr visu summu, jo pakalpojuma maksas par pārskaitījumiem uz bankas kontu arī nav mazas. maksā kaut pa 1 santīmam, neviens nevar piesieties, ka ļaunprātīgi izvairies maksāt.

B Baņkieris 09.09.2009

Ja viss ir noticis, tā kā Skaidrīte raksta, tad tā ir visklajākā nelikumība! Mūsu valstī nav likumu, kas ierobežo šo kantoru darbību, tāpēc jebkura darbība ir nelikumīga!
IZEJA NO SITUĀCIJAS:
1-nomaksāt parādu līzinga devējam, nevis šim kantorim;
2- draugos profilu nobloķēt tā, ka tiek klāt tikai draugi;
3- griezties PTAC ar rakstisku sūdzību;
4-iesūdzēt tiesā par privātās dzīves aizskaršanu.
Es vienu no šiem kantoriem iesūdzēju tiesā. Viņi prasīja no manis 200Ls, rezultātā viņi vēl man samaksāja 2400Ls!

B Baņkieris 09.09.2009

Es ar šīm firmām komunicēju telefoniski, bet visas sarunas tiek ierakstītas. Uzsākot sarunu, es brīdinu viņus, ka mūsu saruna tiek ierakstīta, tas labi strādā! Pirmkārt tonis uzreiz ir cits un tad šo firmeļu darbinieki domā ko runā!

A alise 09.09.2009

man ari ir sakars ar so firmu.man piezvanija un pat draudeja ar cietumu .pieprasija vecaku adresi.man alga nav nekada liela bet vieniga summa kuru vareju maksat vinus neapmierinaja un lika maksat 150 ls menesi, bet kur lai tadu summu nem ja man alga tik apm.100 ls.un ta gaidu vestis no tiesas!!!

B Braucēja 09.09.2009

Man bija pastkastītē iemesta lapiņa ar tekstu-(mans vārds, uzvārds), lūdzu piezvaniet.Kad viņiem atzvanīju, tad man lakoniski pateica, ka esot caur kaimiņiem dabujuši mani rokā.Dzīvoju privātmājā, apjautājos kaimiņiem par šo lietu, bet viņiem pirmā dzirdēšana.Vienīgā iespēja, vietējā pasta nodaļa.Bet vai pastam ir tiesības mest tādas zīmītes, vai dot kkādu informāciju?Varbūt, ja kādam ir kādas zināšanas par to visu, vai līdzīgi gadījumi, lūdzu pastāstat!

š šeherezade 09.09.2009

Arī man pavisam nesen kundzīte zvanīja no minētās iestādes, tonis bija nu tik vien augsts un cēls, bet pēc dažiem maniem paskaidrojumiem tā dāmīte bik nolaidās no mākoņiem...Bet visjautrākais bija tas, ka viņa paziņoja, ka no drošiem avotiem zinot, ka es esot bijusi ceļojumā, bet līzingu nomaksat nevarot, tad arī man bija skaidrs, ka tie drošie avoti ir albūmu špionēšana draugos...:D:D:D Protams, ka paskaidroju viņai, ka man ceļojums tika pasniegts kā nozīmīgas jubilejas dāvana, kas arī bija taisnība...Brīnums, ka viņa man neaizrādija, ka vajadzējis būtu to ceļojuma summu no draugiem naudā pieprasīt un līzinga parādu nomaksāt!!!:D:D:D

B Braucēja 09.09.2009

Man kautkāda Marina zvanās, jo itka esot uzņēmusies manu lietu.Parasti zvana 1 pers. Vai vairākas?

B Baņkieris 09.09.2009

Šajā firmā visi darbinieki ir noformēti kā pašnodarbinātās personas un ja izsit kādu parādu, tad arī darbiniekiem atles, bet ja nē, tad esi tukšā, tāpēc jau arī izdomā visādus paņēmienu. Tikai tas viss ir nelikumīgi!
Man piezvanīja no šīs firmas, es atbildēju, ka man līgums ir ar līzinga kompāniju, nevis jums un maksāšu es viņiem. Rezultātā nomaksāju līzinga kompānijai visu, bet šie vēl nelikās mierā. Prasīja lai samaksājot piedziņas izdevumus. Kad atbildēju, ka man parādu nav un neko maksāt netaisos, bet ja turpināsies šāds terors, tad iesūdzēšu viņus tiesā par personīgās dzīves aizskaršanu, tad šie no manīm atlīmējās!
VIENVĀRDSAKOT-DEVU SAPRAST, KA ORIENTĒJOS SAVĀS TIESĪBĀS UN AR PLIKU ROKU NEESMU ŅEMAMS!
***********************************************************************************************************
PĀRĒJIEM VARU IETEIKT:
-maksājiet kredīta devējam, kaut vienu latu katru mēnesi, tādā veidā jūs nevarēs apsūdzēt par izvairīšanos no maksāšanas un nebūs jāmaksā šādu firmu nenormālie piedziņas izdevumi;
-ja piezvana no šādas firmas, tad uzreiz vajag "nolikt pie vietas" šādus darbiniekus;
-visas telefonsarunas ieteicams ierakstīt, pirms tam brīdinot, ka saruna tiek ierakstīta (ja lieta nonāks līdz tiesai, tad šos ierakstus varēs izmantot kā liecību tikai tajā gadījumā, ja pirms sarunas būsiet informējis sarunas biedru par ierakstu);
-ja biedē ar kriminālatbildību vai cietumu, tad iesakiet šādam cilvēkam pastudēt Civillikumu;
-nekādā gadījumā nelaižiet šādu firmu pārstāvjus savā dzīvoklī vai mājā! Viņiem nav tādu tiesību! To var darīt tikai tiesu izpildītājs, pirms tam uzrādot tiesas spriedumu;
-šo firmu pārstāvjiem nav tiesību iztaujāt jūsu kaimiņus, draugus un darba devēju! Tā jau ir jaukšanās personīgajā dzīvē un par to jūs jau varat iesūdzēt tiesā šo firmu!
JĀMĀK IR SEVI AIZSTĀVĒT!
NO PIEREDZES ZINU, KA TĀDUS CILVĒKUS, KAS ZIN SAVAS TIESĪBAS UN PROT AIZSTĀVĒTIES ŠĀDU FIRMU DARBOŅI SEVIŠĶI NETRAUCĒ!
LAI VEICAS!!!

B Baņkieris 09.09.2009

NEVAJAG IELAISTIES NEKĀDĀS TELEFONSARUNĀS! TURKLĀT VIŅIEM IR NUMURA NOTEIKŠANAS AIZLIEGUMS UN JŪS NEVARAT PĀRLIECINĀTIES, KA ZVANĪTĀJS IR TIEŠI TAS PAR KO UZDODAS!
Iesaku nosaukt savu e pasta adresi un turpmāk visu komunikāciju veikt tikai un vienīgi rakstiski caur e pastu.
Jums kad no bankas zvana, jūs taču numuru redzat, bet kad zvana no šādām firmām, tad parasti parādās "Privāts numurs" vai "Aizliegts numurs". Ja jau šīs firmas ir tik godīgas, tad kāpēc slēpt savu numuru?

B Braucēja 09.09.2009

Skaidrs, liels paldies par informāciju!Bet ko nozīmē pateikt-es esmu parādā bankai ne jums?Es taču esmu parakstijusi līgumu, kurā ir atrunāts, ka nemaksāšanas gadījumā lieta tiks nodota parādu piedziņai.Kādu atbildību es ar to teikumu nesu?

M Marta 10.09.2009

Paklau, a kā or ar to ja viņi telefoniski iztaujā...Ma tā pagājušo nedēļu bija...
Ar ko dzīvo...Kam palidzi finasiāli, kādi īpašumi pieder un t.t!
Tā tak nemaz nedrīkst!?
Bet tiesa zvanītājs bij no BIG!
Tā viņiem esat telefoniska aptauja!

K kasis 10.09.2009

Man ar kaut kāda Ineta zvanija, kā teicās no juridiskās firmas PausKonsults, man esot parāds 102 lati par kredītkarti, tā arī bija, kaut gan maksāju caur pastu un 2 dienas vēlāk tik naudiņa bankai ienāca, apskatijās draugos visus albūmus, un gudri runāja pa telefonu, tip nepatikšanas būs utt, vēstulē pie tās summas plus 50 lati parāda piedziņas izdevumi, kaktu kantoris īsāk sakot.

J janis 10.09.2009

izklausās, ka te visi runātāji savākuši televizorus un citas mantas, ko īsti nevar atļauties, bet maksāt negrib. Nu tak atdod to televizoru atpakaļ un miers. Domāt vajadzēja, kad grābāt preces, nevis tagad - kā varētu nemaksāt.

S Skaidrite 10.09.2009

Negribetos piekrist Jānim, ka visi sagrābušies dažādas mantas un negrib maksāt, ja es būtu zinājusi ka ar mani notiks avārija nebūtu neko ņēmusi.Es jau nesaku, ka nemaksāšu tikai man ari 15.lati ir summa.Tomēr ar kādām tiesibam viņa drīkst interesēties par manu ģimeni un maniem draugiem, bet tad izteikt dzēlīgas piezīmes.

B Baņkieris 11.09.2009

ŠĪS PARĀDFIRMAS NEDRĪKST IZTAUJĀT NE JŪSU RADINIEKUS, NE DRAUGUS, NE DARBA DEVĒJU! Viņiem ir tiesības iztaujāt tikai un vienīgi jūs!
Es gan telefonsarunās ar viņiem neielaistos! Pa telefonu jūs nevarat pārliecināties, ka zvana tieši tas, par ko uzdodas! Tāpēc labāk komunicēt caur e pastu vai pastu!