Stradiņu slimnīca - Neprofesionalitāte

Pirms paris gadiem vectēvam tika veikta balsenes operācija. Pēc operācijas radās problēmas ar ēdiena norīšanu, ik pa laikam aizrijās dzerot šķidrumu... Sākumā likās, ka tas dēļ tā ka tika veikta operācija un tās varētu būt sekas ar ko jāsadzīvo.. Bet tad viss kļuva traucējošāk un griezāmies pie ārstiem Gaiļezera slimnīcā, kur tika konstatēts ka viņam ir vēzis 4. stadijā! Un vēzis nav no tiem, kas strauji izplatās... Tad ir jautājums, kur bija Stradiņu slimnīcas mediķi, ka to neredzēja jau tad kad operēja viņu... Vai tieši ārstu nekompetences dēļ situācija šobrīd ir tāda? Nevienam neiesaku griezties Stradiņu slimnīcā un riskēt ar savu veselību...

S Stefa 09.12.2014

Sveiki!
Principā, pilnīgi piekrītu par Stradiņu slimnīcas neprofesionālajiem darbiniekiem. Manam tētim atklāja plaušu vēzi, pēc kura to nosūtīja uz Stradiņu slimnīcu veikt operāciju. Operācija noritēja samērā veiksmīgi, tikai nākamajā dienā tētim palika sliktāk, viņš tika nosūtīts uz reanimāciju, kur atklājās, ka viņam ir bijis insults, kā rezultātā viņa labā puse ir paralizēta, viņš nevar parunāt, pastaigāt, pat norīt ēdienu. Jautājums- kur skatījās ārsti?
Jau divus mēnešus viņš guļ slimnīcā, ārsti saka, ka ir palicis tikai sliktāk. Un es pati redzu, ka manam mīļajam tētim daudz vairs nav palicis. Labi, es saprotu, ir lietas, kuras nevar mainīt, slimības, kuras nevar izārstēt un likteņi, kuriem ir jābeidzas šādi, bet vai tiešām cilvēks nav pelnījis pienācīgu aprūpi, kaut vai, ja viņa dzīve tuvojas izskaņai? Kad mēs ar mammu braucam ciemos, bārda nav nodzīta, pamperi nav nomainīti, un mani māc lielas šaubas vai viņš vispār ir pabarots. Labi, kad mēs aizbraucam, paskubinam māsas un sanitārus, tad viss iepriekšminētais tiek izdarīts, taču, ko darīt cilvēkiem, kuri ir tādā situācijā, taču, kuriem nav radinieku, kas par tiem celsies un kritīs? Tā viņi tur guļ, esot pilnībā atkarīgi no māsu un sanitāru labvēlības.
Būt par ārstu, medmāsu vai sanitāru ir aicinājums. Dažiem vajadzētu iegaumēt šo!
Varat mani saukt par stulbu, neaptēstu vai kā savādāk, bet es uzskatu, ka šis viss ir ārstu vaina. Es saprotu, ir lietas, ko man, parastajai mirstīgajai, ir grūti saprast, bet, ja ārstēšana nav viņu stiprā puse, tad vismaz varēja nodrošināt labu aprūpi.

P patiess 11.12.2014

Jā ļoti neprofesionāli. uzmanieties. cilvēki. slimniece tur saslima ar zeltaino stafilakoku. teikšu jums godīgi. ja mīlat saslimušo cilvēku.un negribat viņu zaudēt tad lūdzu neievietojiet viņu nekādā gadījumā slimnīcā! 2 radi nesen nomira. vienā un tai pašā slimnīca ārstējās abi beigti. tiešām viņiem ir labāk mājās pie savējiem kur viņus mīl tikai tā viņi izdzīvos un ja pat nomirs jums būs viegls prāts un viegla sirds.