Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Nekvalitatīva grūtnieces ārstēšana

Esmu grūtniecības pēdējā nedēļā. Nakts vidū pamodos no spēcīgas caurejas un vemšanas, tā nepārgāja, nespēju uzņemt nekādu šķidrumu, spēcīgam sāpēm vēdera lejas daļā. Sazvanīju no rīta savu ārstējošo ārstu, viņa ieteica iedzert pāris zāles, ja tās nelīdzēs, lai dodos uz stradiņu slimnīcu dzemdību nodaļu. Pēcpusdiena ierados slimnīcā, vecmāte mani kārtīgi par visu izjautāja un pielika pie tonīšiem, tur viss izrādījās kārtība, tādēļ pasauca ginekoloģi. Ārstei izstāstīju visus simptomus, viņa par mani tikai paņirgājās un tiešām riebīgā tonī atbildēja uz maniem jautājumiem, beigās piebilstot, vai man nav ko darīt, ka ar šādām sūdzībām ierodos slimnīca. Pati izlūdzos, lai uztaisa man analīzes, jo tiešām jutos slikti, tad manā klātbūtne ginekoloģe sazvanīju lielo uzņemšanu, kur atkal par mani ņirgājoties, sakot, ka viņu nodaļā, mani nav kur likt, burtiski iesmērēja mani tur.
Paldies lielajai uzņemšanai, jo šeit ārstu attieksme bija pavisam citādāka - iepriecinoša un laipna.
Diemžēl veiktās analīzes nebija iepriecinošas tieši ginekoloģijas ziņā un ir jāturpina ārstēties, protams, to daru pie sava ginekologa.

donna b 29.08.2018

Ko nozime liela uznemsana un dzemdibu nodala? Dzemdibu nodalaa ir 6.stavaa 17.korpusaa. Jusu terminaa parasti visus tur uznem un ari tos, kurus atved ar atrajiem. Vienk nav skaisrs kur apkalposana bija laba un kur ne.

A Annija 29.08.2018

Atvainojos par neskaidrību.
Dzemdību nodaļa ir domāta- 6. stāvā 17.korpusā.
Lielā uzņemšana- galvenā uzņemšanas nodaļa, kur parasti ved ar ātrajiem.