Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Neiroķirurga Julija Dolgopolova

Mana audžumamma nedēļu gulēja 55nodaļā, ar miomam galvā, kontaktu ar ārstiem nebija, tik cik audžumamma pati stāstīja (pati neko nesaprata) . Operēt plānoja, bet audžumamma atteicas no tās, jo nebija nekādas sarunas par Veselības stāvokli, nedz par sekām nekā. Kad viņa izrakstījās, pēc nedēļas sarunājam tikšanos ar jūliju Dolgopolovu Stradiņu slimnīcā 15korpusā (uzņemšanā) ar cerību saņemt kādu info par vispārējo diagnozi-Jūlijas d. - atbilde: jūs izskatāties diezgan dzīvīga, sūdzību par sāpēm jums nav, es domāju ka jūs pagaidām nevajag operēt, jāsagaida konsīlija slēdziens, tas būs otrdien. Jūlija d. Palūdza lai es dabūju un aizsūtu viņai atbildi par citu miomu (kas pirms tam bija izoperēta) , es to arī izdarīju, nosūtīju uz watsap, kur arī pārjautāju vai slēdziens būs otrdien, viņa atbildēja ka būs. Pienāca otrdiena un nevaru sagaidīt papīru rakstīju uz watsap (bildē) . Izdzēstās ziņas saturu viņa izdzēsa. Pēc pēdējās manas ziņas viņa man beidzot atļāvās piezvanīt un viņas teikums nu nemaz nebija ka no ārsta-ja reiz jūs esat tik nepacietīgi un bezkaunīgi tad meklējiet sev citu neiroķirurgu un ārstu, ja neoperēsiet tad neviens nepielaidīs pie starošanas kas varētu būt pēc 3nedēļām, bet meklējiet sev citu ārstu, jo es vairs neārstēšu.

24.11.2020

Papildināts Liene Stepanova 24.11.2020

Vai ārsts bez attaisnojošā iemesla var atteikties ārstēt?!Ārstam jainformē pacients vai ģimenes locekļus par veselības stāvokli,par ārstēšanas procesu un jāveido kontakts ar pacientu,mūsu gadijumā mēs bijām tālu no visa tā,pat ģimenes ārsts pastāsta vairāk.

L Liene Stepanova 24.11.2020

Nesaprotu varbūt es pati ko saspiedu,bet nekas nav atrisināts,un bildes nesanācā ielikt.

L Liene Stepanova 24.11.2020

Nenosodiet,bet piefiksējiet laikus.

R RXX 25.11.2020

Jūs esat pavisam jocīga? Jums laikam liekas, ka ārsts speciāli sēž ar atzinumu kabatā un nerāda? Jums ir kāda sajēga par to, cik daudz darba ir Stradinos, un ka konsīlijs var arī kavēties, ja kādam ārstam ir neplānots uzdevums? Un otrdiena pat vēl nebija beigusies, bet jau draudat ar sūdzību... 🤦‍♀️ Man žēl ārstes, un es vinas vietā laikam rīkotos tāpat.