www.sudzibas.lv Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca Grūtniece ar asiņošanu nokļūst pie ārsta pēc 5 ar pusi stundām gaidīšanas slimnīcas gaiteņos.

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Grūtniece ar asiņošanu nokļūst pie ārsta pēc 5 ar pusi stundām gaidīšanas slimnīcas gaiteņos.

Grūtniecības 16. N. Sākās neliela asiņošana no māksts puses. Ja asiņ. Ir stipra, tad bērns vairs nav glābjams. 3 dienu asins izdalījumi bija nopietns iemesls lai meklēt ārstu palīdzību. Tuvākais pieraksts pie ginekologa bija iespējams pēc 8 dienām, kas varētu būt jau par vēlu lai glābt bērna dzīvību. Stradiņos 15. Korpusā sagaidīju ginekologa apskati tikai pēc 5.5 st! Aizveda mani pie tukša 6. Kabineta 2. Stāvā un lika gaidīt gaitenī it kā man pakaļ atnāks ārsts. Neteica cik cilvēku man priekšā, vai cik laika var aizņemt ārsta sagaidīšana. Mani pieņēma dusmīga ārste E. Biseniece un mēģināja iestāstīt, ka par mani atbildīgs ir mans ginekologs it kā es viņai traucēju ar savu vizīti. Trešais iestādes darbinieks (neatliekamā pieņemšanas darbiniece, dokumentu noformēšanas speciāliste pie ginekologa un pati ginekoloģe) kam skaidroju kāpēc esmu spiesta griezties pie neatliekamas palīdzības. Nedaru taču to savas izklaides dēļ! Ultrasonogrāfijas slēdzienu E. Biseniece vakaros neraksta (tā viņa pateica) . Tas pavisam nekas, ka es viņu gaidu no 13: 50. Pēc izmeklējuma ārste devās uz citu kabinetu un lika man viņu gaidīt gaitenī. 10 minūtes no kabineta bija dzirdama skaļa runāšana un smiekli - to dzirdējām es un mans vīrs (kurš bija ar mani visas 5.5 stundas) . Galu galā es neizturēju tos izklaidīgus bals toņus no ārstu kabineta un aizgāju atgādināt par savu klātbūtni. E. Biseniece atkal bija dusmīga ieraugot mani un teica gaidīt aiz durvīm. Varbūt ārste visas 5.5 stundas pavadīja aiz jautrām sarunām ar kolēģiem un es tāda neģēle viņu patraucēju ar savu vizīti. Kā pacientei man bija ļoti grūti gaidīt tik ilgi ginekoloģi un satikot ārsti bija sāpīgi redzēt vienaldzīgu attieksmi pret mani.

06.11.2019

M Mego izmeklētājs 06.11.2019

Kapec gaidijat tris dienas un tad tikai devāties pie ārsta ?

A Atrisinātas 06.11.2019

Asiņošana sākās svētdien, kad ģinekologs un ģimenes ārsts nestrādā, USG neviens netaisīs. Pirmdien sazinājos ar ģinekologa māsiņu, paskaidroju iemeslu un viņa pateica, ka tuvākais pieraksts iespējams pēc 8 dienām, ja asiņošana atkārtosies jābrauc uz slimnīcu. Pirmdien ap plkst 18 atkartojās asiņošana. Man bija bail no slimnīcas (jo var uztaisīt piespiedus abortu) un cerēju ka asiņošana ir nejaušība kura var paiet. Otrdien no rīta arī asiņošana sazinājos ar ģimenes ārsti, viņa ieteica braukt Stradiņos 15.korpusā, ja mans ģinekologs nevar ātri pieņemt. Ļoti uztraucos par bērnu. Otrdien vīrs aizveda mani uz slimnīcu. No slimnīcas izraksta lapas "Veselības stāvokļa pasliktināšanās gadījumā 24 st laikā pēc izrakstīšanas iespējams atkārtoti vērsties pēc palīdzības". Atliek tikai Dievam lūgties lai viss būtu labi.

M Mego izmeklētājs 06.11.2019

Dievs nepalīdzēs

D Dace Koltova 06.11.2019

Nu nezinu kadel visi saskaras ar sliktu arstu attieksmi.Varbut vajadzetu pamainit attieksmi pašai .Esmu bijusi loti bieži sai slimnica un arsti loti labveligi

A Atrisinātas 07.11.2019

Esmu laipna sieviete un manai attieksmei pie cilvēkiem t.sk. pie ārstiem nav ne vainas. Varbūt viņiem nepatika mans poļu uzvārds vai gatavojās piketam par algu pacelšanu - es nezinu. Rakstot sūdzību par vienaldzību attiecībā uz grūtnieces problēmām mans mērķis bija pievērst sabiedrības uzmanību par slimnīcas vadības nekompetenci organizēt korektu riska grūtnieču pieņemšanu.
Ja jūs satikat slimnīcā atsaucīgus ārstus un citu medicinisko personālu, tad jums ļoti paveicās, man ir prieks par jums.

L Lailailai 06.11.2019

Tu jau neesi gudra. Piespiedu aborts-kas Tu kāda dzimtzemniece, kura grūta tapusi no muižkunga, kurš nevēlas Tavu bērnu?
Ja 16 .nedēļā asiņo, sievietes brauc uz slimnīcu un gaida tur ārsta pieņemšanu, kaut 6h, nevis apzvana māsiņas, gaida pirmdienas vai vēl kādas “izredzētas” dienas.

A Atrisinātas 07.11.2019

Jūs spriežat par grūtniecību, bet padziļinātas izprātnes par to jums nav. Grūtniece ļoti atšķiras no parastā sievietes stāvokļa. Kad tev grūti ilgstoši sedēt/staigāt/stāvēt un gulēt uz slimnīcas krēslu rindas 5.5 st gaidīšana ir īstā elle! Katram ārstam ir sava zinātniskā pieeja, tajā skaitā ir tādi, kuri redzot problēmu uzskata par labāku risinājumu izgriezt, patiešām ir no kā baidīties ja tas skar jūs un jūsu ģimeni. Mediķiem neinteresē ja asiņošana bija vienreiz un vairāk neatkartojās. Neatliekamā nodaļa gaida puslīķus un man bija jāpierāda, ka viņiem man jāpalīdz neskatoties uz to ka stāvu uz savām kājām. Vai jums bija dzīvē situācija, kad jūs meklējāt palīdzību dažādās instancēs un katrā vietā jums skaidro ka tā nav viņu darbība? Šeit kaut-kas līdzīgs ir, bet atteikt slimnīcā apkalpot mani viņi tomēr nevarēja. Bet viņu attieksmi sajūtu.

A Atrisinātas 07.11.2019

Jums noteikti nepalīdzēs, jo jūs netīcat.

D Dace Koltova 07.11.2019

Arsti ari ir cilveki algas mazas tiktiešam viņi strada garas stundas protams un vel pacienti dažkārt krīt uz nerviem ar savu uzstājību.Vislabāk doties tad uz privātu klīniku jo tur attieksme ar vienmer ļoti laba.

A avdv 10.11.2019

Es tā saprotu, ka 3 dienas asiņoja un devāties pie ārsta. Īsti pareizi nebūs. Zvaniet turpmāk ātrajiem un kaut vai izpušķojiet ja nepieciešams. Tad aizvedīs, jo būs akūtais gadījums un tiksiet uzreiz uz visām pārbaudēm. Normālā kārtībā rezultāts visticamākais nebūs diez ko labs.