Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - attieksme pret klientu

Labdien kur skatās valsts, ja valsts iestādē Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca strādā tik pretīga un nekaunīga ārste.Precīzāk sakot ginekoloģijas nodaļas vadība.Maija Kokare Bija man problēma pa sieviešu līniju..Gribēju noskaidrot cik maksā (šajos laikos)viņu klīnikā operācija.Man tika tik rupji atbildēts, ka viņiem nav tādas pieejas, ka nezinot cik operācija maksā..esot kaut kāda administrācija kas to rēķinot, savukārt jautāju, lai iedod numuru uz kuru varēšu pazvanīt.Tika atcirst, ka neko viņa nedošot.Tā jau medicīnā ir bardaks..Vai tiešām šādiem cilvēkiem ir jāstrādā ar klientiem.Vairāk tiešām nekad negriezīšos šajā iestādē...Tā jau ir slikti, ka zini, ka operācija ir jātaisa..bet nu ar šitādu attieksmi..vēl sūdīgāk paliek...Riebjās.

I

I Inese 12.11.2010

Pilnīgi nepiekrītu - nogulēju pie dr. Kokares nodaļā 3 nedēļas, labāku un iejūtīgāku dakteri nav gadījies satikt!

Z z 30.11.2010

maiju kokari zinu, viņa nav laipnības kalngals, bet ir laba ārste un savu lietu māk.
protams, kā nodaļas vadītājai, viņai ir jābūt informētai par operāciju cenām, bet ja neesat stacionēta gineko nodaļā, tikai uz apskati ambulatori, tad tas nav viņas pienākums jus informet, protams, jauks ārsts to izdarīs, bet aiņemt nē.

F fgnfg 04.10.2013

Ir vēl sliktāk nekā uzrakstīts par šo ārsti.

I Ilona Melne 27.06.2016

Labdien!Pilnīgi nepiekrītu šai sūdzībai.Man arī bija problēmas pa sieviešu līniju,Maija Kokare man sniedza konsultāciju pirms iestāšanās slimnīcā un arī pēc operacijas,un griež Maija,kā dziesmu nodzied,rētiņa maziņa,sadzija fantastiski ātri.Es šausmīgi baidījos no operācijas,no tā ,kas būs pēc tam,kā sadzīvot ar to visu,bet pēc sarunas ar Maiju viss nostājās savās vietās.Jā ,Maija,nav tas ārsts,kurš Jūs sagaidīs' saulīt mīļo,puķīt jauko,kur tik ilgi kavējies",bet man, tas arī nav vajadzīgs. Vēlreiz gribu pateikt paldies Maijai Kokarei. Ilona

S Sandra Bokisha 11.01.2018
Palīdzība jāgaida 4 stundas un ilgāk

Pacientam ar akūtām vēdera sāpēm palīdzība jāgaida 4 stundas un vēl nav zināms cik ilgi. Medpersonāla atbilde- gaidiet, gaidiet, gaidiet... nudien nav ko piebilst par tādu attieksmi.

M Mum71 26.11.2018

Man pieredze ar šo ārsti bijusi divas reizes - vienā - ne pārāk laba pieredze, otrā - kaut kas briesmīgāks navar būt. Visiem kam esmu stāstījusi, ir šausmās!

M Marijas Šugajeva 24.07.2019
Slikts servis

Ilgi jāgaida, saka lai ierodas pus stundu ātrāk bet tad vel jagaida pussotra stunda.
Kā viņi pieraksta cilvēkus pie ārstiem visus uz vienu laiku?

U Uldis 04.09.2020
Lieliska attiekme 55

Lieliska medmāsu komanda un dt Dalgapolovas attieksme 15 korpusā - 55 nodaļā ! Cilvēki kuriem jāredz tūkstošiem likteņu cepure novēlu izturību ! Vairāk cieņas no radiem un tuviniekiem kuriem pacietības mērs pārpildīts ! Arī apsardze taktiska un profesionāla !

S Sudzibas.lv Admin 04.09.2020