Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Artūrs Baršķevskis

Jau 9 mēnešus ir neizskaidrojamas iesnas viens Lor sūta pie nākamā. Nonākot pie daktera Baršķevska viņš man pasaka lai pasēžos vel mazliet mājās un būs labi. Apkstot manu dt Saka ka operācija ir vajadzīga, taču kad pienāks vasara man to vairs nevajadzēs. Pie ārsta samaksāju 40e par 5 minūtēm. Labāk Nepaliek, dodos pie cita lor. Ārsts šokā, ka man pieres dobumi ir pilni un operācija ir noteikti vajadzīga. Un kad man ir akūts iekaisums. Taču ārsts neko mav darījis. Uzskatu ka ārsts nedarīja to, kas viņam bija jādara.

12.05.2020

R Rudia 29.12.2019
Slikts serviss

Paula stradina slimnica 9nodala tiek apsriesti visi pacienti.tas vis no personala.rupja atieksme no masam..sez postenos un apsriez pa telefoniem visus pacientus

S Sudzibas.lv Admin 15.10.2021

V vitols 12.05.2020

Tas ir murgs, lai tiktu pie ārsta bez ilgas gaidīšanas ir bargi jāmaksā! Tam vienreiz ir jābeidzās!
Es tev varu ieteikt ļoti profesionālu dakteri šajā jomā! Dakteris Sumerags man ar viņu bij saskarsme Stradiņos ausu un kakla stasionāra nodaļā. Ja tu viņu meklēsi, gan jau atradīsi, kur viņš tagad ir!

Ļoti cien. Elīza Mūze. Kāpēc Jūs neaprakstat visu situāciju? Kāpēc jāaprunā medicīnas personāls aiz muguras? Kāpēc Jūs savu neapmierinātību neizsakat ārstam tieši klātienē? Ar iesnām(apgrutinātu elpošanu caur degunu) Jūs slimojat jau gadiem. Vienu saulainu dienu Jūs ierodaties PSKUS NEATLIEKAMĀS MEDICĪNISKĀS PALĪDZĪBAS CENTRĀ bez nosūtījuma, bez pieraksta bez akūta pamata ar domu, lai Jūs apskata un gadu vecās iesnas izarstē LORs tieši šodien un tagad. PSKUS Jums sniegta LOR konsultācija, kas nekādā gadījumā nebija akūta, dakters pat nozīmējis analīzes un uzlicis zāles Jūsu stāvokļa uzlabošanai. Kad dakters bija pārliecināts, ka Jūsu veselības stāvokli nekas neapdraud, pats Jūs pierakstija uz kontroles vizīti ārpus rindas PSKUS poliklīnikā, lai novertētu izvēlētas terapijas efektivitāti un nokontrolētu situāciju.("par maksu kas sastāda 40 euro" uz maksas konsultācijām PSKUS arī ir rindas) par to visu Jūs samaksājāt 4 euro, bet tāpat uzrakstījāt uz dakteri sūdzību par to ka redz viņu bija ilgi jāgaida, droši vien domājot, ka viņš visu šo laiku kafiju ar bulciņām ēda nevis risināja akūtas situācijas, veica operācijas un neskrēja apskatīties gadu vecas iesnas. Pēc sūdzības uzrakstīšanas, kā jau apzinīgs pacients turpinat ieverot "sliktā" daktera rekomendācijas un ierodaties kontroles vizītē pa tiem drausmīgiem 40 euro. Kur tiek izvērtēts Jūsu stāvoklis, pati Jūs atzīmējat stāvokļa uzlabošanos, tāpēc operācija Jums tika piedāvāta nevis uzreiz, bet ar domu nogaidīt paverot dinamikā pa valsts kvotām (30 euro) rindas kārtībā pēc pāris mēnešiem(Jūsu veselības stāvoklis to atļauj gaidīt) , un tika minēts, ka iespējams operācija pat nevajadzēs, ja stāvoklis labosies lietojot medikamentus. Bet laikam ejot, Jūs saprotat, ka medikamenti nelīdz tā, ka Jūs gribētu, griežaties privātā sektorā nu jau pie cita 4. ārsta (nevis sazinoties ar savējo, kas nozīmējis terapiju un plānveida operāciju, lai uzzinātu ko var darīt un kādas citas ārstēšanas iespējas ), uzrakstat kārtējo sūdzību par otro "slikto" ārstu. Privātajā sektorā, protams, izvērtē situāciju, ka ļoti kritisku, kas nevar gaidīt, bet nepiedāvā griezties akūtā kārtā slimnīca, lai ārstētos par valsts līdzekļiem, bet operēt pa 1000 euro uz vietas. Terapiju nozīmējot tieši tādu pašu. Ņemot vēra to faktu, ka no plānveida operācijas Jūs ateicāties tad es tiešam ceru, ka Jūs savas iesnas beidzot esat izārstējusi. Ļoti ceru ka nākotnē Jūs tiksiet tikai pie tiem labajiem ārstiem un Jums nebūs jātēre laiks uz kārtējo sūdzību rakstīšānu. Bet rekomendēju vairāk runāt , kontākteties, stāstīt, meklēt risinājumu kopā nevis mainīt ārstus ka zeķes. Dakters nezin vai Jums palika labāk vai nē, ja Jūs viņam to nepastāstat. Veselību vēlot cieņa dr. Barščevskis
P.S Ja Jūs vērtējat savu veselību, ārsta 10 gadu izglītibu un uzskatat konsultāciju par nekvalitatīvu, Jūs droši varat ar mani sazinaties es Jums atgriezīšu tos 40 euro.

I Ilona Kuņicka 28.12.2020

Arī es un citi ģimenes locekļi (dēls) esam griezušies pie dr. A.Barščevska ar dažādām deguna problēmām. Bet es varu tikai teikt tos labākos vārdus - ļoti kompetents, iejūtīgs, zinošs speciālists. Dēlam ielaistās deguna problēmas tika atrisinātas. Gribas teikt viņam lielu paldies, kā arī vēlēt stipru veselību! Kaut mūsu Latvijā būtu vairāk tādu speciālistu!

L Laura Eb 01.09.2021

Ļoti nepamatota sūdzība. Arturs ir viens no izcilākajiem jaunajiem ārstiem. Ne tikai mana ģimene, bet nu jau arī pārējā ģimene un draugi, un pat vienkārši interesenti, ejam un iesaku tikai pie dr. Barščevska. Nekad nevienam bez nopietna iemesla neatteiks. Un atvainojos, kapēc ārstam, kurš ieguldījis padsmit gadus mācoties, ieguldījis savas finanses, nodarboties ar regulāru labdarību un sniegt visiem bezmaksas konsultācijas? ! Katram savs darbs!

н Нина 02.11.2021

Arī no mūsu puses tikai tie labākie vārdi dr. Izarstēja bez antibiotikām,pieņēma bez rindas akūtu bērnu,taisīsa deguna skalošanu 2 reizes nedēļā! Un viss tas bija ka papildu darbs bez rindas! Liels paldies!