www.sudzibas.lv Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca 14A (tagad COVID) nodaļas māsu palīgi nerunā valsts valodā!!

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - 14A (tagad COVID) nodaļas māsu palīgi nerunā valsts valodā!!

14a (tagad covid) nodaļas māsu palīgi nerunā valsts valodā! Nesaprot elementāras lietas latviski, un lūdz atkārtot teikto krievu valodā. Tas pats novērojams arī saskarsmē ar citiem kolēģiem, māsas ar atsevišķām personām runā tikai krievu valodā! Vai tomēr valstī nav noteikts, ja strādā valsts iestādē, jābūt arī labām valsts valodas zināšanām?
Biju ļoti vīlusies un arī aizvainota, ka manis teikto, manis paša Latvijā darbinieki nesaprot, kur nu vēl Veselības aprūpes jomā.
Iesaku izskatīt darbinieku lingviniskās spējas adekvāti.

19.01.2021

V

N Nadežda1951 11.01.2020
Благодарность врачам

24 12 2019 в 15 корпусе меня обследовали хирурги

Др. К. Берзиня и Др. М. Ажипа отличные специалисты . Спасибо им от меня и кота Бони.

S Sudzibas.lv Admin 22.01.2021

B Buhariks 19.01.2021

"iesaku izskatīt daarbinieku lingviniskās spējas adekvēti" Tev tas arī noteikti noderētu, lingviniste LOL

н НеКариньш 19.01.2021

"14a (tagad covid) nodaļas māsu palīgi nerunā valsts valodā!" - - Ta ka darā sarkanie latviešu strelnieki 1920-s gados Pleskavas apgabalā - NOŠUT UN PAKART!

н НеКариньш 19.01.2021

NOŠAUT UN PAKART!