Paula Ozolina/ krāpšana internetā Facebook - Krāpšana/ Datu zagšana

Cilvēks facebook majas lapa piedava nopelnit 500 eiro ar noluku izvilinat cita cilveka bankas un ibankas datus. Lai pēc tam varetu drosi rikoties ar tavu kontu un iespejams uz tava vārda paņemt atros kreditus utt. Cilvēki neuzkeraties uz PAULA OZOLINA

G

Sardele 17.01.2017

Meitenei nav pilns rublis... bet būtībā tev vajadzētu policijai ziņot, nevis te rakstīt.

A Aldonis Puskažociņš 17.01.2017

Iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos vairāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni.
Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes, neizejot no savas siltās un drošās mājas. http://bit.ly/2en6QyG

K kartupelis2 17.01.2017

"ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos vairāk kā tajā tiks iemests" es Tev lūdzu, pasaki kur tad ir tā maģiskā spēļu zāle, kur 100% IZDOD VAIRĀK KĀ IEMET!! Iešu tur dzivot!

T Tong Po 17.01.2017

Nu tak paspēlējies ar meiteni - pajautā lai precizē kādi dokumenti bankai ir nepieciešami, ko viņa plāno sagatavot - lai meitene melošanas procesā vismaz palasa kādas gudras lietas un pamācās. Kas zin, paliks gudrāka un sāks darboties kā normāls cilvēks!

B b234 17.01.2017

Smieklīgi. Kas tā par FB grupu? Droši vien tāda Paula Ozolina ar tādu bildi nekur nebūs atrodama! :DD Vienīgais mērķis iegūt tavas bankas datus, iztīrīt kontu, saņemt SMS kredītus un sazin vēl kādus brīnumus!

E Emīls Pūlis 19.02.2017

man gan viss bija kartiba

D djarbuz90 08.08.2017

Man ari vis bija ok.izdarijam visu un nekadas problemas !

A agnese ozolina 23.08.2017

sveiki no kura laika netieku facebox no chome palūka no cita parlūka tieku kapec nevaru izmatot chome? lai tiktu ieksa facebox?

A agnese ozolina 23.08.2017

kads var ietekt ko man darit tiktu caur chome?