Pašvaldības polilcija - Stāvēšanas sods

Varbūt kādam ir pieredze apsūdzot stāvēšanas sodu uz gājēju ietves šoziem? Tātad privātmāju starpieliņa, sniega kupenas abās pusēs. Divu joslu vietā ir palikusi tikai viena, un lai netraucētu t/l pārvietoties pa atlikušo joslu, novietoju t/l pēc iespējas tuvāk brauktuves malai...izrādās uz ietves. Principā, dēļ sniega un ledus uz ielas robežu starp braucamo daļu un gājēju ietvi grūti atdalīt/pamanīt. Ir jēga kaut ko rakstīt un saspringt?

I

L lietpratējs 14.03.2010

Nu bet protams, ka ir jāraksta un jāiespringst! Pirmkārt - lai parāda fotogrāfiju ar pārkāpumu! Ja tur pārkāpums redzams, tad var sacelt šumu par soda samērīgumu.

Šonedēļ uz ieliņas Vecrīgā, kas līdz nemaņai bija aizsnigusi, pašvaldības policija uzlika Ls 30, - sodu džipam, kas ar vienu riepas maliņu ~5 cm bija uzbraucis uz ietves apmalītes. Gājēju ietve ~2m platumā bija tīri jo tīrī notīrīta, gājēji tur pārvietojas varbūt 100 cilv/stundā, bet sods bija par to, ka "traucējot gājēju kustībai"!!! Policija vienkārši brutāli un nekaunīgi melo, lai tad nebrīnas, ka pret viņiem izturas ar nicinājumu un riebumu!

U Urla 14.03.2010

бля, чо за гавнатёрки на раёнчике саня бы тут быстро навел порядок!

I Igors 14.03.2010

Jā, ja būtu nedaudz, es daudz nedomātu un nepiekristu sodam, tomēr es biju tā pamatīgi virsū gājēju ietvei. Bet viss ir totāli piesnidzis un nezinātājs vispār nezinātu, ka tur tāda gājēju ietve vispār ir. Vai ar tāda veida argumentu ( sniegs, nonotīrītas iela, bez citas novietošanas alternatīvas utt) ietu cauri?

U Urla 14.03.2010

умный многа? ты меня еще в гневе не видел .

L lietpratējs 14.03.2010

Lai uzrāda fotogrāfiju ar pārkāpumu! Ja nav fotogrāfija vai tur pārkāpums nav skaidri redzams, viennozīmīgi sods tiks atcelts. Pamatojums - nepareizi sastādīts protokols!!! N-tās reizes tā ir bijis, kad vai nu pašvaldības policija vai citi menti uzliek nepamatotu sodu cerībā, ka cilvēks lēnprātīgi to arī apmaksās un nemaz necentīsies to apstrīdēt! Pat ja man nav taisnība un esmu ko pārkāpis (nekad to nedaru ļaunprātīgi), vienalga cīnos līdz pēdējam, apstrīdu spriedumus utt. Mani ļoti aizskar tā liekēžu un kukuļņēmēju varza! Lai tad pastrādā un pierāda, bet parasti tie piekāpjas, jo ne prātiņa tiem pietiek, ne tie ir spējīgi elementāru protokolu pareizi sastādīt :)

S Salvis 14.03.2010

Uz protokola noteikti ir inspektora vārds... Sazinies caur draugiem vai guugli un "iedzeriet alinju" ... Šajā gadījumā es domāju inspektors ir vainīgs nevis likums...

L lauris 14.03.2010

Vot ka besi tadi keksi, man pagalma ari mashinu vaditaju salikusi savas miskastes uz ietvem no tiem kas nebrauc ar mashinu nav kur likties jaiet pa celu un jauzmanas lai tie autovaditai nesabrauc tevi kad brauks ara no pagalma tik pretigi cilveki pareizi jaliek tadiem sodi un bargaki lai nedoma ka ja ir autins tad ir pasaules naba, it ipashi besi tad ka ir pelkes un saliek mashinas pie un uz ietvem ta ka tev jaiet taja pelki ieksa lai tiku lidz majam

E ese 15.03.2010

Es arī domāju, ka tie, kas liek uz ietvēm ir gan jāsoda, gan ar nagliņu "sniegs jāpatīta" no haubes :)))))

S skuido 15.03.2010

Ir taču norādījuma zīmes(stabi)...