www.sudzibas.lv Pasta Stacija SŪTĪJUMU KAVĒŠANA

Pasta Stacija - SŪTĪJUMU KAVĒŠANA

Esmu ļoti neapmierināta ar Pasta stacijas darbu! Mana pasūtītā prece jau divas nedēļas nevar atnākt līdz manīm! Preces vērtība 65 eiro. Vienreiz sanāca sazvanīt teica,ka kavējas,drīz būšot! Tā arī neesmu saņēmusi! Cilvēks,kurš izsūtīja man, arī zvanīja,viņam pateica,ka atvainojas,paka aizceļoja uz citu pavisam pusi,ka visu labos un drīz piegādās! Pagāja pāris dienas zvanu atkal,vairs nevaru ne sazvanīt,uz e-pastu klienta serviss arī neatbild!!!!!!!!

R Ronnja 19.12.2014

Man gan ar Pasta Staciju nav bijušas nekādas problēmas, arī tagad uz svētkiem sūtīju paciņu, kuras vērtība bija 70 eur, atnāca kā bija solīts otrā dienā!!! Arī kolēģe sūtīja visādas dāvaniņas un ne reizi problēmu nav bijis !

L lauminja78 22.12.2014

Tad Jums ļoti paveicies! Jo es vēl joprojām neesmu saņēmusi paku! Rakstu, zvanu viens saka tā, otrs kaut ko citu!!! Varbūt kāds var ieteikt, kur griezties man šādā situācijā, jo tas Klientu serviss Pasta stacijas vispār neko nedara tāda sajūta! Šodien sazvanīju teica uzzinās pēc pāris minūtēm atzvanīs jau pagāja vairākas stundas!!! Un aiziet trešā nedēļa, ka mans sūtījums ceļo pie manis

M mareks1995 22.12.2014

Man arī tāda pati situācija pasūtīju pirmdien 15.12.2014 preci no internetveikala 1a.lv un velaizvien neesmu saņēmis, solija ka buus piektdien bet nekā, tad solija ka buus sestdien un arī nav, tgd meeginu uzzinaat caur 1a.lv internetveikalu a vini man saka lai sazinos ar pasta staciju, bet pasta staciju nevar sazvaniit jo vienmeer visi operātori aiznemti un uz epastu man arī pasta stacija neatbild, tad rakstiju internetveikalam, ka taa nav mana probleema ka vini nevar laiciigi piegaadaat suutiijumu, un lai atgriezh man naudu atpakal, un tad vini man uzrakstija, ka visi dati liecina ka preci esmu saņēmis, un arī nezinu ko tagad iesākt...

M mareks1995 22.12.2014

M Mierinsh 23.12.2014

suti caur ziemassvetku veciiti vinsh nekad nekavee :) ziemasvetkainus svetkus

L lauminja78 23.12.2014

Mierinsh te nav nekā smieklīga, kad tu samaksā lielu summu un gaidi savu paku jau trīs nedēļas! Un Tevi visu laiku baro ar solījumiem, ka rīt būs!!! Viens operators vispār pateica, ka mana paka stāv noliktavā bez kautkādām pavadzīmēm un nevarot viņi nosūtīt! Otrs saka ir jau ceļā! Trešais, ka ir sagatavota izsūtīšanai!!! Bet līdz šai dienai neesmu neko saņēmusi!!! Un sazvanīt arī nevaru, jo visu laiku slēdz mūziku, ka esot viss aizņemts, man šomēnes laikam rēķins atnāks kosmiks tikai vien no tā, ka zvanījos Pasta stacijai!!! Vai tiešām neviens man nevar ieteikt, kur var griezties????

juju 26.12.2014

Paga, vispirms aizgāja uz citu pusi? Varbūt nekorekta adrese? Jāraksta virsū pēc iespējas vairāk-visi novadi, pagasti un t.t. Piemēram Latvija ir 3 Garozas un daudzas citas vietas dublējas.Es šitā ar navigatoru reiz auzās iebraucu, jo nebija īstais novads, kā izrādījās.

A anna.b 29.12.2014

Jā visdrīzāk adresē bija kāda problēma, jo arī vinmēr visu esmu saņemusi laikā, nekad nav bijusas nekādas problēmas

I Irina 24.03.2016

Вчера в первой половине дня заказала в интернет-аптеке очень нужные сегодня для ребёнка средства. По сообщению аптеки они передали посылку курьеру в тоже день в 13:50. Наступило сегодня, ждала сообщения до 15:30, так как на сайта pasta stacija указано, что курьер привозит посылки в указанный мной терминал до этого времени. Не дождалась. Позвонила на pasta stacija уточнить, привёз ли курьер посылки. Там ответили, что он немного задерживается, что как только заполнит ячейки я получу смс.... Итог: в 18:30 никакого сообщения от них нет, служба поддержки клиентов уже не работает и я должна бегать по аптекам, пока они работают, искать средство, которое так необходимо сегодня и тратить снова деньги!!!! А это между прочим больше 40 EUR!!!!