www.sudzibas.lv Pasta Stacija šī nav sūdzība, biju pārsteigts bet tiklīdz viss ir labi

Pasta Stacija - šī nav sūdzība, biju pārsteigts bet tiklīdz viss ir labi

No 1a.lv pasūtiju preci trešdien, mājaslapā uzrādijās, ka stacijā būs piektdien. Tomer tikai piektdien nodeva sutijumu uz pasta staciju. Tikko atcerējos ka sūtijuma neesmu saņēmis, nolēmu piezvanīt. Iepriekš uzdūros uz šīm sliktajām atsauksmēm, jo meklēju informāciju par piegādes laikiem. Biju jau sabijies ar ļoti sliktu servisu, un domāju, ka klausuli nepacels. Menedžeris klausuli pacēla un sūtijumu pārbaudija pēc numura no, kura zvaniju, ērti - nebij jāsauc pasūtijuma numurs.
Paziņoja, ka uz valdeķu ielu ir liels paku daudzums un rita piegādē nepienāca, apvaicājās vai pasūtijums steidzams un vai jāievieto vakara piegādē, aptiprināju, ka steidzams. Ceru šodien vakrā saņemšu pasūtijumu.

Tiklīdz apmierināts, paldies.

21.01.2019

V

RAMONA👀 23.01.2019

Tas pilnmēness dara savu...