www.sudzibas.lv Pasta Stacija Ļoti slikts serviss, sazvanīt nav iespējams.

Pasta Stacija - Ļoti slikts serviss, sazvanīt nav iespējams.

Dhl Express piegādē izvēlējos saņemšanas vietu - pasta staciju. Dhl otrdien no rīta atsūtīja Sms, ka paka ielikta pasta stacijas punktā. Bet saņemt varēs, tiklīdz p. Stacija atsūtīs Sms ar izņemšanas kodu. Ceturtdienas vakarā šīs Sms vēl nav atsūtīts.
Sazvanīt viņus laikam nav iespējams. Zvanot uz mobilo - vai nu neceļ, vai rāda aizņemtu. Zvanīju reizes 15. Zvanot uz stacionāro - atskan melodija un "visi operātori ir aizņemti lūdzu nedaudz uzgaidīt. Vienreiz klausījos šo tekstu 15 min. Otreiz 30min un vēl neskaitāmas reizes īsāku laika sprīdi, tā arī nevarēju savu kārtu sagaidīt, jo ik pa 20-30 sekundēm atskanot tekstam "lūdzu nedaudz uzgaidīt" jau radās vēlme nožņaugt to meiteni kas automātisko atbildētāju ieskaņojusi. Pasta stacija, jums vispār ir operatorī? Vai visi nomiruši? Neiesaku sadarboties ar šo kaktu kantori. Brīnos kā solīdais dhl šo murgu kā partneri paņēmuši.