Pasažieru vilciens - vilcienu saraksts

Gribeetu ieskatiities aciis tam "gudrajam" cilvekam, kursh PIK-stundaas ir izdomaajis, ka vilcieniem ( vismaz Riiga_ Skulte) ir jaabuut ar 4 vagoniem, bet dienasviduu ar 6 vagoniem. taapat man ir neskaidrs, kaa var no riita laist vilcienus 1x stundaa???? Shkjiet, ka cilveeki ar galvu nedraudzejas.

Kas ir PIK stundas?
Un ja nav ko laist, ko tad?
Paši brēcat-biļetes dārgas, biļetes varētu būt lētākas! Bet jūs maksājat tikai 35% no reālās izmaksas. Lai nopirktu vienu vagonu, vajag 250'000Ls, tātad 6 vagonu vilcienam vajag 1'500'000Ls. Viens vagons pats pa sevi nebrauks, tātad vajag veselu vilcienu vismaz ar 4 vagoniem (elektrisko) vai 3 vagoniem (dīzeļvilciens), vēl jāmaksā alga tiem, kas apkalpo šo vilcienu, vilciena vadītājam, konduktoram. Kur ņemt naudu?
Runāt ir gudri, bet reālā situācija ir tāda, ka vilcienu skaits samazināsies, jo vagoni nolietojas un jaunu vietā nav!
Rīta stundās vilcieni uz Skulti kursē 5.47; 6.29; 7.20;8.12, kur te ir pārtraukums 60 minūtes? Es vismaz neredzu!!!

č Čhuk chuk 20.08.2009

MOŠENKOVA KUNGS PIE TAISI MUTI CIET...

K klpo 20.08.2009

tad jau visi dzelzceļa darbinieki ir miljonāri ja viens maršruts izmaksā 1 500 000 LS ooo jaaa par to vajag aizdomāties!