www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Vilcienu saraksta laika maiņas katru dienu

Pasažieru vilciens - Vilcienu saraksta laika maiņas katru dienu

Labrīt! Rakstu sūdzību sakarā ar biežo vilcienu saraksta maiņu maršrutā Tukums I-Sloka un sloka-tukums i. Katru dienu saraksts mainās par dažām minutēm, bet man šīs dažas minūtes ir no svara. Vai tiešām nevar organizēt vienu laiku. Neticu, ka 5 minūšu laika maiņa ir tik ļoti svarīga, bet man, lai noklutu līdz stacijai, tas ir nozīmīgs laika periods.

19.12.2019

Ventilators 19.12.2019

Neticu, ka 5 minūšu laika maiņa - iedomājieties, kā tas ietekmē vismaz dzelzceļa pārbrauktuves, pie kurām stāv auto.

Tātad ietekmē. Vilciens nelido pa gaisu, starpcitu.

K kbekons 20.12.2019

Ticiet man, saraksts tāpat vien bez iemesla nemainās. Ja tas notiek, tad loģiski, ka tas ir nepieciešams.

Likumsargs 20.12.2019

Posmā Sloka - Dubulti notiek remontdarbi, tāpēc arī laiki citi un nemainās tie katru dienu. Remonta laikā ir atsevišķs saraksts! Jo remonta laikā starp Sloku un Dubultiem kustība notiek pa vienu sliežu ceļu!
Sekojiet aplikācijā, tur saraksts ir 10 iepriekš atrodams!