www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Vilciens Ventspils-Rīga

Pasažieru vilciens - Vilciens Ventspils-Rīga

Nesen A/S "Pasažieru vilciens" samazinaja cenas paaugtstinata komfortā vilcienos Ventspils-Rīga-Ventspils, Liepāja-Rīga-Liepaaja, Rezekne-Riiga-Rezekne uz 0.50Ls, un teic, ka komforta ziņa nekas nemainisies, bet kāpēc, tajā pašā dienā uzreiz kurseja kaut kads vēcs vilciens "Dinaburga", kur 1 vagonā bija koka krēsli, kā parastos vilcienos, TV un kafijas aparati arī vairs nebja un citas diena arī kurse parastais dīzelis, jautājums, kur palika normāls vilciens "Kurzeme", ja ir tāda attieksme pret pasažieriem, tad gan nevajadzēja samazināt cenas.
Izskanej informācija, ka samazina cenas, lai palielinātu pasažieru skaitu, ticiet man ar tadu vilcienu, kads kurse pēdējo laiku, pasažieru vairāk nebus, bet gan mazāk.

M Māris 15.05.2009

Es atvainojos bet šad tad redzu, ka manām mājām garām pabrauc vilciens Rīga-Ventspils. Nu nav Dinaburgas vilciens. Var jau būt, ka pāris reizes tika palaists tas vilciens, jo varbūt vilciens "Kurzeme" bija remontā...

. ........ 16.05.2009

Nu nav vilcienā DINABURGA koka krēsli..

V Ventspilnieks 19.05.2009

Vilciens kursej dazreiz jau "Dinaburga", pats arii un braucu, vilcienam bija 3 vagoni 2 un 1 vagona bija mikstie kreesli, bet 3 nee. Vnk. uz 2 vagona bija rakstiits "DINABURGA", bet tas nenoziime ka visi 3 vagoni ir no "DINABURGAS" sastava.
Es pats braucu, taapeec un uzrakstiiju, kaapeec jaanjem piemaksa par komfortu.
TV, ja kas, arii jau nav.

K Krotow 29.05.2009

Dinaburgas vilcienam vnk salūza viens vagons. Kamēr to remontē, piekabināja vagonu no cita sastāva.

P Pasažieris 04.08.2009

Pilnībā piekrītu autoram, šodien arī kursej parastais dīzelis DRA1 246
Kāpēc nekursē tas saucamais paugstināta komforta vilciens??
Tad arī nevajag ņemt piemaksu.

I incis 25.10.2009

raksta autor esi kādreiz ar zilupieti braucis? lūk tas ir nekomfortabls vilciens! ja tur viens vagons ar cietākiem krēsliem tā nav nekāda traģēdija!starpcitu ja vajag nokļūt no punkta a līdz punktam b tad brauksi da ar jebko ka tik nokļūt!

B Baņkieris 25.10.2009

Kur izlepuši esam kļuvuši! Tāpēc jau samazināja par 50 santīmiem, ka noņēma televizorus un kafijas automātus. Pārejos 50 santīmus jūs maksājat par ātrumu!
Par sliktiem vagoniem- cienītie, nevajag pašiem viņus piedirst, tad nebūs slikti vagoni. Kā mums patīk zāģēt zarus uz kura paši sēžam!!!
NESATRAUCATIES! DRĪZ LATVIJĀ PASAŽIERU VILCIENU SATIKSMES VISPĀR NEBŪS!!!