www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Vilciena pavadones a. Černohas nekompetence un rupjība

Pasažieru vilciens - Vilciena pavadones a. Černohas nekompetence un rupjība

Vilcienā Rīga-Sigulda 1.oktobrī 17.24/no Rīgas/ pavadonei A.Črnohai lūdzu, lai noorganizē elektrības ieslēgšanu, jo 18 jau bija tumšs, ārā lija lietus. Viņa atbildēja, ka nevarot to izdarīt, tas viņai neesot jādara.Tā līdz Siguldai sēdējām tumsā. Citreiz pavadones ir atsaucīgas un izmantojot mikrofonu, kas ir katrā vagonā lūdza ieslēgt apgaismojumu un viss notika. A.Černoha bija nelaipna un, kā sapratu vispār nezināja kā var kontaktēties ar vilciena mašīnistiem. Mēs maksājam pietiekoši lielu naudu, lai tomēr saņemtu arī kādas ērtības, nevis brauktu tumsā un klausītoes uz dzīvi un cilvēkiem aizvainotas būtnes replikas. Mums ir iespēja salīdzināt pavadoņu darbu, daži ir izcili saimnieki vilcienā, bet A.Černoha grauj visu pavadoņu reputāciju.

I

B Baņkieris 02.10.2009

Ieva!
Vagonā tā poga ir domāta ne tikai pavadoņa kontaktam ar mašīnistu, bet arī lai pasažieris varētu kontaktēties ar mašīnistu. Tik pat labi arī Jūs varējāt atraut savu pakaļu no beņķa un nospiežot šo pogu palūgt mašīnistam lai ieslēgtu jums gaismu un nevis sēdēt un baurot pa visu vagonu! Un ja jūsu pavēlošo toni varēja uzskatīt par lūgumu, tad man nav vārdu! Es dzirdēju kā jūs pavēloši "lūdzāt", jo sēdēju tajā pašā vagonā! Jūsu tonis aizvainotu jebkuru. Starp citu, tumšs bija tikai jums! Es jūs vispār pasūtītu pāris mājas tālāk, ja man būtu jādzird šādas pavēles!
Neciešu cilvēkus, kas visas problēmas grib atrisināt ar citu palīdzību! Nopērk biļeti par pusotru latu, bet prasības tādas, it kā butu pasaules naba un brauc luksus klases vagonā!
Konduktoram nebija ne vainas, viņa savus pienākumus pildīja normāli!

M Mērkaķis 06.10.2009

Bet es braucu uz tā vilciena jumta, man bija forši un jauki tur braukt.

P PV 16.10.2009

Atbildot uz sūdzību. Piekrītu sūdzības autoram, konduktorei bija jāziņo mašīnistu brigādei lai tiktu ieslēgta gaisma. Un tā poga nav domāta lai kurš katrs tagad spiestu un kontaktētos ar mašīnistu. Lūgums sūdzības autorei sūtīt sūdzību uz: A/s "Pasažieru Vilciens", Turgeņeva iela 14, Rīga. Tur Jūsu sūdzība tiks izskatīta un nosūtīta Jums atbilde. Ja tiks saskatīts, ka konduktore neizturējās pret Jums pieklājīgi tad viņai tiks piemērots disciplinārsods.

P PV 17.01.2010

Zini Ieva tu esi zoss ja tu esi tik gudri samainīsimies un tu vienu dienu pastrādāsi par konduktori redzēsim cik ilgi izturēsi tagad tevis dēļ konduktoram noņems prēmiju, bet tu jau nedomā ka viņai arī ir ģimene kura ir jāuztur.

P pufa 17.01.2010

Ziniet, nav viņa zoss, viņa ir vēl kas trakāks: deputāte!!! http://www.cvk.lv/pv09/sar/pv2009.PASV2009.kandidnr=51134432880