Pasažieru vilciens - Vagonu daudzums!

Sveiki! Problēma ir tajā kad,piemēram es braucot ar vilcienu uz darbu ap plkst 6:30 krustpils- Rīga ! Vilciena sastāvs ir milzīgs..vagoni tukši...bet tad kad visi brauc mājās no darba, skolām, utt. Labi ja ir trīs vagoni kuros visiem jāsaspiežās..kur loģika?

19.10.2019

Papildināts SmokeandflyLv 19.10.2019

Līdz ar to ka degviela palikusi dārgāka līdz ar to cilvēki vairāk izvēlās braukt ar PV!

M Mego izmeklētājs 19.10.2019

Vilciens vakarā aizbrauc uz krustpili un no rīta brauc atpakaļ iesakat atkabināt un atstāt krustpilī?

I Ilze3 16.01.2020

Pasažieru vilciens,biļešu cena paaugstināta,bet serviss nekāds ,braucot pēc darba parasti pārpildīti vagoni,jāstāv kājās.Vai kāds seko līdzi pasažieru plūsmai vilcienos ?!

M Megо izmeklētājs 16.01.2020

Neko nepadarīsi, tāds mums cietēju tautai ir liktenis, būs vien jācieš

Vagons Komā 21.05.2020

Iekāp dzelońainā vilcienā. Pārák smirdēs, smadzens sadegs neparasti.

Vagons Komā 21.05.2020

Sūdu vagonu arī trūkst, agrāk varēju pavizināties ar dzeloņaino tualeti gandrīz katru dienu, tagad 5 reizes mēnesī. Sajūtas ir labākas nekā no LSD. Human centipede!