Pasažieru vilciens - Slikts serviss

Sveiki! Braucu katru darba dienu no Jelgavas Uz Rīgu 6.30 ar vilcienu, kur vilcienam ir jāpiestāj stacijā Rīga 7.15. Bet tā tas nav. Vilciens neizbrauc laicīgi no stacijas un tāpēc nav laicīgi Rīgā. Un dēļ tā, ka viņš laicīgi neizbrauc man vienmēr ir jāskrien uz autobusu, lai nenokavētu.

01.11.2019

Mrenaks Bravonis 01.11.2019

Labdien!

Pareizāk būtu nevis "viņš laicīgi neizbrauc", bet "tas laicīgi neizbrauc".

#valodaspolicija

L Liza 02.11.2019

Kāda staprība! Galvenais ir saprast galveno domu ! Tu valoda!

Pacco_al 01.11.2019

Nu ja tā ir sistēma, tad plānojat savu maršrutu savādāk, rēķinoties ar to, ka viņš nebūs laikā.

L Lailailai 01.11.2019

Autobusi kursē biežāk kā vilcieni. Rauc ar nākamo. Vai plāno savu laiku tā, lai Rīgā, starp vilcienu un autobusu, vēl mierīgi kafijas tasi nobaudītu.
Vismaz tagad zinu kur rodas stresaini darbinieki. Brauc pēdējā mirklī un tad paši “savā sulā” vārās.

L Liza 02.11.2019

Cilvēkam ,kuram nav tā gadijies, to nesaprast. + neesmu stresains darbinieks. Viegli ir pasmieties vai nosodīt otru. Bet ja ir rakstīts tā tad tā tam arī jābūt. Ja nav laicīgi tad var samainīt laikus! Ne visi dzer kafijas! Autobusi bieži vien var kavēties - nav diezko uzticami vai paredzami. ?

Likumsargs 02.11.2019

Padomājiet kāpēc vilciens izbrauc ar nokavēšanos! Kurš pie tā vainīgs? Lielākajā daļā gadījumu pie vainas esam mēs, pasažieri. Brauc labsirdīgs mašīnists un redz, ka skrien kāds, nu pagaida guļavu, lūk jau kavējums! Brauc mašīnists, kuram nav garastāvokļa - laiks, bāc durvis ciet un prom. Pofig, ka tur kāds skrēja! Toties Rīgā būs laikā, ja pa ceļam vēl kāds tūļa netrāpās!