www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Neapmaksāts rēķins

Pasažieru vilciens - Neapmaksāts rēķins

A/S PASAZIERU VILCIENS īrēja no mums autotransportu 2008.gada novembrī man nau apmaksājis rēķinu par transporta pakalpojumiem. Esmu sūtījis vairākas reizes faksu, bet no PASAZIERU VILCIENA puses pilnīgs klusums. Līdz Aināram Šleseram nau iespējams sazvanīties, telefons atslēgts. Esiet uzmanīgi.

H hehehe 25.04.2009

sii labaa suudziiba :):):) Bļin, Sers GEJS suudzaas arii par citiem!

. ....kl 25.04.2009

DA viņš ir kautkāds slimais! Vajag viņu ignorēt un uz viņa sūdzībām komentārus nerakstīt! UN vai saita administrācija neseko līdzi, kas šeit tiek rakstīts?

R Rīga 25.04.2009

Oo, sis labs. Sergejam visi parādā?

B Baņkieris 25.04.2009

Pasažieru vilciens autotransportu ne no viena neīrē, jo Pasažieru vilcienam ir savs autoparks un ja nepieciešams kaut kādām vajadzībām autotransports, kāds nav Pasažieru vilciena rīcībā, tad Pasažieru vilciens īrē transportu no LDZ autobāzes, nevis no kaut kādiem Segejiem!
Ainārs Šlesers nav Pasažieru vilciens darbinieks un visus telefonus var iegūt Pasažieru vilciena mājas lapā www.pv.lv

B Baņkieris 25.04.2009

Cienījamie portāla Sūdzības LV lietotāji, vai jūs neredzat, ka šis Sergejs ir viltvārdis! Kaut vai šajā sūdzībā minētā persona Ainārs Šlesers!
SERGEJAM- Ainārs Šlesers ir bijušais satiksmes ministrs, nevis a/s "Pasažieru vilciens" darbinieks un viņam ar "Pasažieru vilcienu" nav nekāda sakara!
Jūs nebaidaties, ka jūs varētu saukt pie atbildības par apmelošanu???

N nomalas. 26.04.2009

Sergejs noteikti izmanto kādu proxy, tipa no ārzemju servera, tad mums viņu nedabūt rokā. Visa epopeja sākās ar Baltijas pastu, kāviņš viņu nodirsa.

š šeherezade 26.04.2009

Sergejam naids tikai uz lielajiem uzņēmumiem, vai ne???Mazos uzņēmējus liek mierā...:D:D:D

B Baņkieris 26.04.2009

No mazajiem uzņēmumiem viņam bail! Jo, ja tie izskaitļos viņu, tad ātri vien sados pa purnu! Lielie to nedarīs!

M Māris 15.05.2009

Nu stulbums!