Pasažieru vilciens - Biļetes

Nesaprotu kāpēc vilciena biļetē nevar pierakstīt perona numuru no kura viņš aties? Neesmu rīdziniece un katru dienu nebraucu ar vilcienu. Gandrīz vai nokavēju vilcienu. Autobusu biļetēs tiek rakstīts no kuras piestātnes tas izies.

2 27012290 13.10.2019

Rīga vilcienu serviss

ž Žanna Stoļarova 13.10.2019

Un pajautāt kase vai paskatīties saraksta nevar? Pie katra perona ir rakstīts vilciena virziens nevajag būt rīdzeniekam, bet jāprot lasīt un jautāt.

Z Zinta G 13.10.2019

Es atvainojos ka iejaucos, bet rīga lielās tabulas no kurienes un laiks ap cikiem atiet un atiešanas ceļi ir rakstīti īpaši vilcieniem ja savu acu skatienu nevaram pacelt virs tabulas tas tā nav biļešu kasieru vaina. Ja mums švaki ar redzi ieteiku iegādāties brilles.

L Lailailai 14.10.2019

Tāpēc, ka vilcienu biļetes ir derīgas ne tikai vienam konkrētam vilcienam, bet vienam braucienam dotajā virzienā līdz sākusies nākamā diena.

Ventilators 14.10.2019

Cik sen brauci ar vilcienu? Es pats biju šokā, ko biļete domāta konkrētam Vilcienam, kas tajā laikā attiet. Tāpēc arī kasēs tagad jau prasa pulksteņa laiku, kurā tu izbrauksi. Ja pērc turp atpakaļ, tad tev jāsaka, cikos brauksi atpakaļ.

Sāku pirkt telefonā un viss miers.

O Otis 14.10.2019

Centrālajā stacijā ir vairāki tablo, kur var redzēt arī perona numuru. Pērkot biļeti var jautāt kasierei. Katra nopirktā biļete ir derīga visas atlikušās dienas garumā.