www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Atceļ vilcienu un intervāls starp vilcieniem ir gandrīz 4 stundas !!!!!!!

Pasažieru vilciens - Atceļ vilcienu un intervāls starp vilcieniem ir gandrīz 4 stundas !!!!!!!

Sveiki vai tas ir normāli, ka no 08.12.2019. Ir atcelts vilciens Aizkraukles virzienā? Pirms 08.12.2019. No Rīgas uz Aizkraukli bija vilciens 09: 26, bet nu tas ir atcelts, jo tam tak bija 25% atlaide! Un tā vietā ir 08: 48 no Rīgas kurš pietur jumpravā un protams tam atlaides nav, jo atlaides ir piemērojamas no plkt. 09.00, (forši ar vienu šāvienu nošauj 2 zaķus... Nevajag piešķirt atlaidi un var mierīgi atcelt vilcienu vispār...) nākamais no Rīgas, kas pietur jumpravā ir tikai 12: 20 kā var tā ņirgāties par pasažieriem? Kāpēc tāds gandrīz 4 stundu intervāls? Ir arī dīzeļvilciens, kas kādreiz pieturēja jumpravā no Rīgas uz Zilupi plkst. 09: 50, bet tagad iet garām jumpravai. Vai tiešām ir grūti pieturēt jumpravā, lai cilvēki laicīgi tiek mājās un nav jāsēž rīgā un jāgaida 4 stundas vilcienu? Man ir diennakts darbs beidzas 09: 00, ko lai es iesāku 3stundas un 20 min? Stap citu, kad bija vilciens no Rīgas 09: 26, tad jumpravā kopā ar mani izkāpa kā minimums 10-12 pasažieri... Bet nu viens ir skaidrs kopš brīža, kad tika uztaisītas zonas a, b, c, d, e utt. Par pasažieru statistiku, kas brauc līdz konkrētai stacijai nav... , jo man diemžēl pērkot biļeti līdz jumpravai vienalga jāpērk d zona, kur uzrādās skrīveri un nekur biļetē nefigurē pietura jumprava... Sanāk ar visu to zonu sadalījumu es jau tā pārmaksāju par 2 lielām pieturām, bet ne jau stāsts ir par to, ka jāpārmaksā... , bet gan par to aprobežotību, kas sastāda un apstiprina pasažieru vilcienu sarakstus, ka nejēdz saprast, ka bez Lielvārdes un skrīveriem ir arī mazākas pieturas kā kaibala, jumprava, dendrārijs, bet nu jā biļetes tak tiek pārdotas par zonām un par tādām pieturām pat neviens pat nezin, kas apstiprina vilciena sarakstus! Kas notiek šai valstī? Un, tad nu brīnās, kāpēc no Latvijas visi bēg prom... Ļoti ļoti žēl... Varu teikt vienu, kad es cīnīšos un blamēšu pasažiera vilcienu un mierā nelikšos kamēr nepanākšu, ka 09: 50 no Rīgas uz Zilupi pieturēs jumpravā.

20.12.2019

E

⛔️ 20.12.2019

Imanta Babīte atkal pietur...

Likumsargs 20.12.2019

Blamēt jau var, bet vai Jūs savā šaurajā pierītē esat iedomājusies, ka agri vai vēlu Jūs izskaitļos un PV var arī griezties tiesā par neslavas celšanu!
Uzzināt IP adresi un e pastu ar kuru esat šeit reģistrējusies un tad izskaitļot Jūs būs kā divus pirkstus apčurāt!
Pieturas un sarakstus nosaka nevis Pasažieru vilciens, bet gan Autotransporta direkcija, kas ir valsts pasūtītājs. Pasažieru vilciens ir tikai izpildītājs!
Lai celtu brēku ir jāzin kārtība un MK noteikumi, bet Jūs tikai blamējat sevi ar savu aprobežotību un stulbumu! Es pat nebrīnīšos, ka esat blondīne!

Likumsargs 20.12.2019

Ir vietas, kur cilvēkiem ir 4 vilcieni dienā, pat 2 vilcieni, bet Tev, Zoss, ir 15 vilcieni! MĀCIES PLĀNOT SAVU LAIKU!

B beer 20.12.2019

Šeit noteicošais ir darba laiks, tādēļ plānošanas iespējas ir visai minimālas. Ja cilvēks ir spējīgs kļūt par pieprasītu darbinieku, tad problēmu nav, taču viduvējam Latvju cietējam šāda opcija nav pieejama. Diez vai cienītais Likumsargs būtu sajūsmā, ja pēc nostrādātām 24h, būtu neplānoti jāgaida vēl 3.5h uz transportu. p,s, es neticu ka šajā laikā nav pieejami citi transporti uz to pusi.

Likumsargs 21.12.2019

1) Latvijā maksimālais darba laiks ir 12 stundas, nevis 24!
Ja Jūs strādājat 24 stundas, tas nozīmē, ka atbalstāt darba devēja likumpārkāpumus!
Jūs esat piekritusi strādāt 24 stundas, tad kurš ir vainīgs pie tā, ka esat nogurusi un nevarat sagaidīt vilcienu?
Uz Jumpravu var tikt arī ar autobusu, tajos laikos, kad nav vilcienu.

2) Man arī ir bijis tā, ka sanāk gaidīt vilcienu 2 stundas, bet es savu laiku plānoju un izmantoju to lietderīgi!

3) Vilcienu sarakstu nekad nevarēs uztaisīt tā, lai tas apmierinātu pilnīgi visus, tāpēc tiek ņemts vērā vidējais aritmētiskais!
Neviens netaisīs sarakstu tā, lai tieši Jūs pēc 24 stundu darba tiktu mājās 10 minūtēs pēc darba laika beigām!

Likumsargs 21.12.2019

820 18:10 Rīga - Madona (piektdienās);
822 18:33 Rīga - Krustpils;
6242 20:07 Rīga - Aizkraukle;
822 21:12 Rīga - Krustpils;
6246 22:33 Rīga - Aizkraukle.

Un vēl nav kauns bļaut, ka maz vilcienu!
Ko tad teikt Cēsu un Valmieras iedzīvotājiem?

Dattebane 20.12.2019

Sveiki! 20.12. braucu uz Rīgu. Uzzināju, ka tajā datumā atcēla daudzus vilcienus, tam noteikti bija nopietns iemesls, jo pāris vilcieni no konkrētas pieturas līdz galapunktam braucam stundu un 10 minūtes. Iespējams, remontdarbi, iespējams, ka kaut kas cits. Ir arī citi transporti, ar kuru varēja doties un noteiktu vietu.

⛔️ 21.12.2019

Uzliec grupu Jumprava - Ziemeļmeitu un ej gar sliedēm måjås

B biznesaklients 25.12.2019

Protams, ir jāievieš papildreiss tikai tādēļ, ka tev tajā laikā beidzas darbs! Adekvāts pieprasījums. Davaj, tad pieņemam pasūtījumus, kam cikos un kur ir jātiek.
Un protams ar atlaidēm, kur gan bez tām