www.sudzibas.lv Parvadatajs.lv negodīgs pārvadātājs

Parvadatajs.lv - negodīgs pārvadātājs

Nekad nesūtiet pakas uz Angliju ar firmas parvadatajs.lv ,tālr. 27715884 ,no 20 kg cilvēki saņēma 5kg,viss izdemolēts un izzagts. Kauns marodieriem !

V

M mandy 17.03.2014

Nezinu kā tev, bet kad mēs sūtijām savas mantas uz Lv(neatceros firmu) mūsu mantas savāca un veselu mēnesi turēja angārā, jo brauciens ar fūri uz Lv bija ieplānots pec dažām nedēļām, bet mums mantas bija jāsūta prom steidzami. Tad nu mes ar bijām sabijusies, kā nu būs, veselu mēnesi tur angārā stāves un viss būs izvandīts un labākās mantas izzagtas, bet mums noveicās, viss bija savās vietās, ar tiem pārvadatājiem nekad nevar zināt kā būs, jo caur tiem pašiem vīra bralis sūtija savas mantas un viņa stikla galdiņam stūris bija nosists un televīzoram melnā plēve bija noplēsta nost.

Z Zuz 13.05.2014

Kā nau kauna tā muldēt. Nevajag sūtīt kontrabandu, tad arī no 20kg saņemsiet visus 20kg! Un tad vēl atļaujas ņaudēt un sūdzēties. Kaunējies būtu!

M mandy 26.09.2014

zuz to tu tagad mums abiem vai raksta autoram?