www.sudzibas.lv Parvadatajs.lv Krāpšana,slikts serviss,rupja attieksme

Parvadatajs.lv - Krāpšana,slikts serviss,rupja attieksme

Labdien,sūdzos par šīs firmas attieksmi,krāpšanu un viņu darbinieku uzvedību. Paciņas tiek sūtītas uz Londonu,šoreiz sūtīju uz svētkiem. Paciņa atnāca saplēsta visi produkti,dāvanas bija samīcītas. Viena no dāvanām bija atvērta un uzlaikota šeit pat Latvijā firmas ofisā. Vairāk pārsteidza kurjera attieksme, viņš ne tikai atveda paciņu sabojātu bet pats ierādas alkohola reibumā. Uz jautājumu kāpēc ir tik šausmīga paciņa atbildēja vienkārši:” svinējām svētkus un paldies par alkoholu un uzkodām.” Jā paciņā bija šampanietis un dekorēta Rīgas balzama pudele. Viss tika izdzerts un zvanot firmas saimnieka dzirdam tikai aizvainojumus un vainas novelšanu uz mums.

really? 29.12.2018

Skumji gan jums tur Londonaa,ka dzeerieni un uzkodas no lv jaasuta,parasti cilveki otradi dara un uz lv suuta..

S Sabine111 30.12.2018

Diemžēl Londonā nevar nopirkt latviešu produkciju. Protams ir veikali kur var atrast kaut ko no Latvijas,bet tas arī maksā 10X vairāk. Domāju tādu ēdienu kādi ir pie mums Latvijā nenopirksi Londonā...

E Elmo 06.01.2019

Sis koments ļoti izskatās, ka ir pašu īpašnieku rakstīts. Ko tad jūs domājat cilvēki suta no Latvijas uz Angliju? Drēbes? Sadzīves tehniku? Idioti.
Varu tikai pievienoties negatīvajam atsauksmēm par pārvadātājs.lv briesmīgo servisu un rupjo attieksmi pret klientiem. Nekad mūža vairs netaisos viņu pakalpojumus izmantot.